Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Czarna porzeczka*

Czy balsam samoopalający szkodzi??

Polecane posty

Ja dość często używam balsamów samoopalających czy one mogą szkodzić skórze?? ja używam Garniera. Zdarza mi się też smarować po buzi , może to mieć jakieś skutki uboczne ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja osobiście wolę słońce, wiecej zachodu z tym balsamem niz pożytku..a twarzy nie wolno tym babrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkka
dermatolog mówiła ze absolutnie nie,moze msie zdażyc ze jakiś lekko przesuszy skóre wtedy dodatkowo kremy nawilzajace,ale to bezpieczny kosmetyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość effy.
taki balsam nie szkodzi bardziej niz wszystkie inne balsamy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkka
wogóle moja dermatolog mówiła ze się totalnie dziwi ze samoopalacze sa stosunkowo mało populane,poniewaz słońce zabija skóre,samoopalacz dobrze nałożony trzyma długo i wyglada ja naturalna opalenizna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inkkkkkkkka
natomiast nastała moda na solaria,efektu już zaczynamy widzieć w postaci wzrostu zachorowań na czerniaka,ogromny wzrost.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa samoopalacz trzyma długo...ale pod jednym warunkiem..nie możesz sie kąpać ani brać prysznica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słońca zimą nie ma :P a latem mam zamiar iść do pracy więc za wiele czasu na opalanie nie będzie :( na solarium nie chce iść więc proszę jeszcze raz wie ktoś czy to szkodzi jeśli tak to dlaczego i czy bardzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukająca telefonu
Hej, ja się wypowiem, bo stosuję samoopalacz regularnie od wielu miesięcy :) Naturalnie mam bladą skórę, więc średnio co 2-3 dni smaruję samoopalaczem ciało, teraz jak jest zima to tylko ręce, ramiona, dekolt, szyję i twarz. Moja skóra ma bardzo ładny, lekko złocisty odcień- żaden ciemny pomarańcz! wygląda naturalnie i wcale mi nie szkodzi, wręcz przeciwnie, fajnie nawilża skórę. Dermatolog powiedziała, że nie ma żadnych skutków ubocznych. Ja używam samoopalacza z Rossamanna- tani a efekt o wiele lepszy od tych droższych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×