Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Vicehrabia Wolseley

Jedziemy NAMOTYLE!!! GENIALNY BIZNES!!

Polecane posty

Witam po bardzo długiej mojej nie obecności na forum ale byłem zajęty sprawami biznesowymi oraz sprawami eklogi na świecie (spotkania, wyjazdy, badania itd. ) Ale już jestem i znów zaczynam szukać jakiegoś pomysłu na biznes ponieważ do tej pory nie udało mi się stworzyć dobrego biznesu, który by przetrwał dłuższy kawałek czasu... Jestem głównie znany w Polsce i Czechach z pomysłu ekologicznych poduszek. Dziś chcę stworzyć kolejny mój pomysł - biznes, bardzo oryginalny pomysł. Krótko go przedstawię, chcę organizować wyjazdy fotograficzne namotyle, polegały by one na tym że wynajmował bym autokar turystyczny (oczywiście mówimy o nowoczesnym autokarze z WC itp.), a więc dalej zbieram chętnych 50 osób, każdy płaci określoną sumę. Za sumę tej kasy nie dużą suma idzie do mojej kieszeni a pozostała na pokrycie wynajmu autokaru/kierowców oraz ubezpieczenie oraz część na nagrody. Jedziemy w pewne miejsce i fotografujemy motyle aparatami fotograficznymi, cyfrowymi , lustrzankami i tak dalej, później zwołuje nie zależną komisje która będzie oceniać zdjęcia i wybierze te najładniejsze, osoby z zajętych miejsc na podium otrzymają nagrody i pamiątkowe puchary. Będzie to połączenie hobby z dobra zabawa, no i ja tez na tym trochę zarobie na życie lub kolejne biznesy. Wiem że nie rozumiecie może do końca teraz tej idei tego biznesu i pomysłu wiec proszę się nie dziwić niczemu. Proszę nie patrzcie na ten biznes spojrzeniem że nie znajdę chętnych, ponieważ znajdę jestem tego pewny, wiec sprawę popytu na takie wyjazdy mam załatwioną. Mam natomiast pytania do osób które mógłby by mi wstanie udzielić pewnych podpowiedzi, odpowiedzi... A więc: 1. Zastanawiam się jak to ogarnąć to znaczy organizacje takiego wyjazdu, czy potrzebne są jakieś zezwolenia ? Bo tu jest taki zonk że ja najchętniej bym chciał aby to wyglądało w ten sposób ze ja załatwiam, - zbieram ludzi (50 sztuk aby jak najtaniej wycieczka wyszła ), załatwiam autokar z jakiejś firmy razem z jakimś ubezpieczeniem... i ogólnie jadę z tymi ludźmi w te dane miejsce i tam uwaga tu taki motyw, mój udział chciałbym aby tu się skończył czyli każdy wysiada i już wie co ma robić idzie gdzie chce i tak dalej, ja się tylko umawiam ze na przykład zwijamy się o godzinie 23.00 i wszyscy maja wtedy być na miejscu... Następnie o godzinie 23.00 wszyscy pakują się do autokaru i wracamy. To tak mniej więcej? Po prostu ja nie chce zakładać biura turystycznego czy coś w tym stylu? Chcę tak jak wam powiedziałem organizować "wyjazd" w dane miejsce i tyle. oraz powrót, tu chciałbym Was zapytać wiec co w takim przypadku należy do moich obowiązków? Jakie powinienem wykupić ubezpieczenia? Jak to wygląda od strony formalo-prawnej? Czy jako taki organizator muszę rejestrować DG? Czy muszę mieć jakieś pozwolenia? Czy taki wyjazd musi mieć jakiegoś opiekuna,? Jeśli wszystkie osoby na tym wyjeździe będą pełnoletnie? Ja po prostu ze swojej strony chcę tak jak napisałem załatwić autokar, zebrać ludzi,pieniądze i do wieść w te miejsce oraz później oczywiście wrócić... Wiem ze może to skomplikowane jest ale no juz prościej nie potrafię tego opisać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja się zastanawiam nad tym
Podobno teraz najwięcej motyli na Gubałówce i na suwalszczyźnie, kiedy wyjazd? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cenię ludzi z
poczuciem humoru, brawo !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znawca tego tematu
świetny pomysł, a jaki prosty :P geniusz tkwi w prostocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pełna podziwu
Pomysł iście genialny, masz coś jeszcze tak ciekawego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzeczywiscie
aby było zgodnie z prawem musisz rozliczać się z państwem ze swych dochodów czyli płacić podatki, aby temat wypalił musi być dokładnie przygotowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość napeno pojedzie
Przerwa i Tajemnicza dama.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm........
wiosna tuż, tuż, powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra,ja proszę o nie skupianiu się na tych motylach bo już napisałem raz na miesiąc uzbieram spokojnie 50 osób na takie coś (mam duże kontakty w różnych stowarzyszeniach i clubach skupiających ludzi z pasja fotografowania, mam więc już dogadany popyt i chętnych na takie wyprawy), proszę skupmy się na tych pytaniach o które pytałem powyżej, to bardzo ważne dla mnie i proszę nie postrzegajcie tego pomysłu jako jakiś żart bo myślę nad tym poważnie i na pewno wystartuje jak te sprawy formalne nie są skomplikowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maryjan taki ostry
Czy znasz dokładną datę wyjazdu ? Proszę o szybką odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam i czytam i czytam
dobry żart tymfa wart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×