Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wrażliwy.tomek

Dlaczego kobiety nie lubią dobrych facetów?

Polecane posty

A dlaczego faceci wola zołzy? Jesli potrafisz odpowiedziec na to pytanie,to masz odpowiedź na Twój problem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
lubia ale nie do końca bo taki dobry to jest miękki i mozna go za bardzo wykorzystywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancernica
Mężczyxni typu "kobiety nie lubia dobrych facetów" to odpowiednik kobiet "faceci boją się inteligentnych kobiet". Ci faceci, którzy uważają się za "dobrych" to w rzeczywistosci najczęściej po prostu ciepłe kluchy, pantoflarze bez własnego zdania, bez inicjatywy. Jak kobieta się na to złapie, że on taki dobry, taki niekonfliktowy - to potem bedzie miała cay dom, rodzine i wszystko inne na głowie. Bo jej "dobry" mąż usiądzie sobie w fotelu, zamknie oczka i wyobrazi sobie, ze problemów nie ma. A ona bedzie je musiała wszystkie sama pokonać. Oprócz ciepłych kluch i damskich bokserów są jeszcze faceci zdecydowani, którzy wiedzą, czego chcą, ale są tez gotowi iść na kompromisy i szanują swoje kobiety. I takiego znalexć to jest własnie największa sztuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bojabojaboja
Pierwsze słyszę, myślę, że po prostu masz coś co kobiety odpycha i na pewno nie jest to żadna z wymienionych cech. Zastanów się raczej co to może być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faceci nie lubią zołz, choć spece od marketingu twierdzą inaczej. Jakby ktos napisał ksiażkę "Dlaczego faceci wolą kobiety z zielonymi włosami" i ją umiejętnie wypromował to po ulicy chodziłoby pełno takich ufoludków :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgbugu
Z tego samego powodu, dla ktorego mezczyzni nie interesuja sie przecietnymi szarymi myszkami, ktore maja dobre serce i by nieba przychylily swojemu mezczyznie, ale takowego nie posiadaja, bo faceci wola zolzowate sucze o super ciele:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
[zgłoś do usunięcia] *Sami* taaa dobrzy faceci osaczają,kobieta czuje się jak w klatce,nie ma czym oddychać Przykład:Edyta Górniak i Dariusz Krupa. Energiczna Trzydziestolatko-dobrze piszesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona_fala
ciepła klucha to nie to samo co dobry facet to jest zupełnie co innego wrażliwy .tomek chyba cię pogięło a są jeszcze tacy faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciepły kluch
A czym dokładnie jest ciepła klucha?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Energiczna Trzydziestolatko..wiesz jest więcej nudnych lasek niz facetów miałem kilka spotkań z nudnymi laskami :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancernica
A co to w takim razie jest "dobry facet" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety nie dbają o zainteresowania intelektualne bo myślą, że i tak faceci tylko na wygląd patrzą. I chodzi potem takie tępe, wymalowane cóś i marudzi, że nikt jej nie chce :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, nawet całą masę zainteresowań. Ale realizuje tylko te najtańsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ENI35
TOMEK...masz racje,,,,,,,sama tak mam....kocham tego mojego DRANIA........PASKUDE .....NIEDOBRĄ....ALE KOFFFAM...I TYLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA lubie ale bez przesady... Raz krecilam z jednym takim co strasznie sie zakochal we mnie od rzu... Od drugiego spotkania kupowal mi prezenciki... Takj słodzil ze nie moglam tego wytzrymac, bo szczerze mowiac nie widzialam co on dla mnie znaczy:/ Co on sie do mnie zblizal to ja sie odsuwalam... Nie wie dlaczego nie pokapowal sie ze ja nic do niego... W koncu postanowilam mu powiedziec prawde... ale tak mi bylo go zal bo widac bylo ze on sie zakochal... To bylo dla mnie ciezkie. Mial do mnie pretensje ze mu szansy nie dalam, ale po prostu on mnie ta miloscia przytlaczal... NaTOMIAST MOJ OBECNY CHLOPAK JEST BARDZO DOBRY, KOCHAJACY, CZULY, DELIKATNY:) Tylko ze przy nim czuje sie inaczej:) Po prostu w nim sie zakochałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za te prezenciki mogłabyś mu kasę zwrócić. No chyba, że mu w seksie oddałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wladek ze wsi
"pancernica A co to w takim razie jest "dobry facet" ?" a co to jest facet "Drań"? - wyjaśnijcie mi prosze te pojęcie, bo juz sie pogubiłem... czy tu chodzi o jakiegos przyzwoitego typa, który okaże sie chamski, i zaczne was chłostać hujem po twarzy, który nałozy worek na głowe wykorzysta i wywiezie do lasu , a następnie zgwałci - czy on sie okaze draniem ? :) nie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gggggggggggt
" Kobiety nie lubią dobrych facetów, wrażliwych, romantycznych, kochających. Takich co by za swoją kobietę i dla miłości życie oddali. Zauważyłem że jest wprost przeciwnie, wolicie drani co się wami bawią i pomiatają. Do takich macie szacunek. O co w tym wszystkim chodzi? " życie oddali ...tia oni tylko pieprzą romantycznie...i to tyle..Dzis jade tramwajem jedzie chłopak w okularkach tuli dziewczynę w ciązy(na oko 8 miesiąc)dziewczyna w rączce ma kwiatuszka pewnie od tego chłopaka...I dziewczyna stoj na mieiscu dla ciezarnych siedzi 25 na oko letni łysy gostek..A ten wokularkach romantycznie tuli dziewczyne z kwiatkiem zamist zawalczyc o miisce dla niej.To mój "zły"chłopak co kwiatków mi nie przynosi zaragowałi wywalił tamtego żeby ciezarna mogła usiąść a tamten romantyk nic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megalomaniaaa
ja się przyznam że nie lubię "ciepłych kluch"ale to nie oznacza że pozwolę żeby mnie facet źle traktował :classic_cool:. lubię gdy facet dominuje, a nie zgadza się na wszystko "tak kochanie"... takie związki są nudne. poza tym ty sam byś nie chciał mieć dziewczyny która na wszystko się zgadza i jest ciągle uległa, sex by cię znudził :) chcesz być idealny? to bądź sobą. i nie ganiaj za ierwszą lepszą :classic_cool: 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten chłopak mógłby albo wylądować w szpitalu gdyby bójkę przegrał, albo w wiezieniu gdyby bójkę wygrał. Tak czy siak - dzieciaka musiałaby wychowywać sama :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak jest w ciaży to nei tak łatwo go bedzie kopnac. I nawet taki neizaradny znalazl dziewczyne. Pewnie dziecko nie jest nawet jego :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia roamantyk
"korjonos Ten chłopak mógłby albo wylądować w szpitalu gdyby bójkę przegrał, albo w wiezieniu gdyby bójkę wygrał. Tak czy siak - dzieciaka musiałaby wychowywać sama " to wole swojego nie romantyka co kwiatków nie daje i nie obściskuje w tramwaju ale nie jest tchórzem i ciotą:O sorry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tia roamantyk
nikt nie mówi o bójce ale niestety większość mężczyzn od razu jak pomyśli że ma zwrócić komuś uwagę zawalczyć o swoje kobietę to już w portki robią że w gębę dostaną..Tragedia...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pancernica
A czy ja pisze o jakichs draniach? Po prostu nie wiem, co kryje się pod pojęciem "dobry facet". W definicji autora. Z mojego doswiadczenia wynika, że faceci, którzy uwazają się za "dobrych facetów" to najczęściej tacy, którzy się kobiet boją i zrobia wszystko, byle tyko nie dostac od nich opierdolki. Oczywiście oni sami to opiszą inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×