Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

betty80.80

JAK WYBIERAĆ KOSMETYKI W SKLEPIE ???

Polecane posty

Witajcie, lubie zmieniać kremy, podkłądy, wybór jest ogromny - nie przeczytam wszystkiego co na opakowaniach , choćbym stała przed półką godzinę... niestety obsługa w sklepach z kosmetykami jest różna, nie zawsze dobrze wychodziłam na poradach. Jak Wy wybieracie???? pytacie koleżanek, czytacie fora? a może ufacie nagrodom - często na kosmetykach sa naklejki, że dany produkt wygrał w jakimś konkursie konsumenckim... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, ze to bardzo indywidualna sprawa, zależna mocno od rodzaju skory, karnacji. Dla mnie nie do przeceniania sa zdecydowanie doświadczenia koleżanek, następnie prasa kobieca (lobię poczytać o nowościach ciekawostkach kosmetycznych), ale mam przyjaciółkę, która właściwie siedzi u dermatologa...stosujac wyłącznie preparaty medyczne, bo taką ma skórę nadwrażliwą! Ale nie ukrywam, ze zwracam uwagę na produkty wyróżnione w jakiś sposób np. tytułem Doskonałośc Roku, czy Produkt Roku i tu zazwyczaj siegam po polskich producentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monaco
Ja też zwracam uwagę na wyróżnione produkty. Staram się nie sięgać po te z najniższej półki cenowej, choć wiem, że cena nie zawsze jest miarodajna, to jednak nieznanych mi produktów nie kupuję w ogóle. Zwykle kieruję się opinią koleżanek albo jeśli interesuje mnie konkretny produkt, sprawdzam na forach. Rzadko zdarza mi się kupić coś, o czym nic nie wiem. Kiedy dziś robiłam zakupy w super pharmie pozwoliłam sobie na takie szaleństwo, bo były promocje i tanio kupiłam krem dermiki, ale o efektach będę mogła za jakiś czas powiedzieć, więc nie wiem jeszcze czy to dobry sposób na wybieranie kosmetyków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agilla
Ja się kieruję dwiema rzeczami: firmą oraz ceną. Firma oczywiście musi być sprawdzona, np. Vichy czy Neutrogena, a cena jak najniższa. Dlatego staram się wybierać miejsca, gdzie znajdę jedno i drugie, co wcale nie jest łatwe :( Ostatnio udało mi się znaleźć fajną aptekę w centrum Łodzi, nazywa się Juventa i jest zlokalizowana w centrum handlowym manufaktura. Ceny mają niskie a wybór kosmetyków naprawdę niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim przypadku jest różnie - chyba największą rolę przy wyborze kosmetyku robi stosunek ceny do firmy/jakości. Zwracam uwagę na przyznane przez konsumentów nagrody i chętniej wybiorę pudełeczko oznaczone mianem "produkt roku" niż bez. Czasem łapię się na tym, że używany już przeze mnie kosmetyk dostaje tę nagrodę. :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhmnvhdg
czytam torebke na kafe, KWC i forum na wizazu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×