Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość studentka_____889

Bardzo zniszczone dłonie od pracy!

Polecane posty

Gość gość
Miałam bardzo suche i popękane dłonie, czasami nawet robiły się małe pieczące ranki. Koleżanka poleciła mi krem linocholesterol Ziołoleku, dopiero on mi pomógł. Bardzo dobrze natłuszcza i długotrwale nawilża. Plecam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie trzeba zainwestować w porządne rękawice, bo ochrona dłoni to tu podstawa. Ja używam rękawic Larkis http://www.larkis.pl/produkty/ochronne-rekawice-gumowe Mają do wyboru różne typy, można dobrać pod siebie. Są bardzo trwałe, mam swój egzemplarz już długo i nic się nie psuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Perita
Może warto zakładać w pracy rękawiczki silikonowe? Ja często zakładam nawet w domu, kiedy sprzątam itp. Ale zgodzę się, że na tak zniszczone i przesuszone nogi niestety kremy często nie wystarczają. Ja kilka dni temu zrobiłam sobie maskę (w formie rękawiczek) Epiltouch https://www.douglas.pl/douglas/search.html?query=epiltouch&searchType=search&init=true&search.x=0&search.y=0 - ona fajnie złuszcza martwy naskórek, sprawia, że dłonie są gładkie i odżywione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Często musisz wymieniać toner w drukarce? Obawiasz się, że możesz się łatwo ubrudzić? Zainwestuj w rękawice winylowe z kategorii odzieży roboczej w sklepie internetowym CoZaCena - http://www.cozacena.pl . Bardzo gorąco polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli pracujesz przez co niszczą Ci się dłonie - proponuje jak najszybciej udać sie do kosmetyczki iz aczac tam chodzic regularnie. w takiej sytuacji pielegnacja jest najwazniejsza. Ja zawsze chodze do http://rezydencja-urody.pl/ i jestem bardzo zadowolona z efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arengia
Moje dłonie też ostatnio nie były w najlepszej kondycji i szukałam jakiejś możliwości, bo kremy nie wystarczały. Kupiłam sobie maskę Epiltouch http://byolie.com/pl/sklep/ nie wiem, czy ją kojarzycie? Jest w formie rękawiczek, delikatnie pomaga złuszczyć naskórek, odżywia i nawilża, moje dłonie odżyły dzięki niej. Co jakiś czas robię sobie taki domowy manicure z jej pomocą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florencynka
A widziałam, że one są w dwóch kolorach. Czym to się różni jeśli możesz powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała dłoń
Różnią się tym, że jedne są dla mężczyzn a drugie dla kobiet. Wiadomo, facet choćby bardzo się starał nie upchnie dłoni w nasze rękawiczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mąż nawet nie chcal slyszec o maseczce, gdy mu ja proponowalam zima, a rece mial naprawde w fatalnym stanie. oczywiscie nie tylko nie nosi rekawiczek zima, ale pracuje na budowie i ma bardzo wysuszone dlonie ;/ ostatnio chyba przeszedl jakas metamorfoze - poprosil o krem, a gdy zobaczyl ze robie sobie maseczke na twarz zapytal o maseczke na dlonie :) cud! zrobilam mu peeeling na bazie oliwy i cukru - lapcie link, peeeling zluszczyl stary naskorek i po kilku takich zabiegach dlonie sa w duzo lepszym stanie :) http://obk.pl/dlonie-twoja-wizytowka-zadbaj-o-dlonie-i-paznokcie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja uważam, że albo neutrogena albo z Kremowych Sakiewek - Maść gojąca z alantoiną lub Krem regenerujący z aloesem - nie mają konserwantów, są na bazie naturalnych składników no i dobra cena, ja polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja moge wycalować takie raczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skontaktować się z Inspekcję Pracy. Odzież ochronna powinna chronić Cię przed takimi obrażeniami, a obowiązkiem pracodawcy jest zapewnić dostęp do niej. Krwawiące ręce to też niejako wypadek przy pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dr Dmytrzak cieszy sie naprawde świetnymi opiniami jak wysokiej klasy specjalista. No i też przede wszystkim bardzo ciepły człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agimka
Ja kupiłam sobie te rękawiczki, o których dziewczyny już pisały. Epiltouch byOlie http://byolie.com/pl/ i szczerze, nie spodziewałam się tak dobrych rezultatów po jednej aplikacji. Super, że maskę można nakładać nawet wtedy, jeśli ma się hybrydy, bo ich nie niszczy, a ja bez hybryd sobie już życia nie wyobrażam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Krem do rąk od HB - dla uzyskania naprawdę fajnej zmiany i wtedy dopiero powinno się wam udać uzyskać coś fajnego. Najważniejsza jest podstawowa pielęgnacja. Dopiero takimi krokami można uzyskać coś rzeczywiście zadowalającego. Od razu cudów nie będzie. Dbajcie o podstawową pielęgnację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maryszecka
Czyli na początek idealne by było takie złuszczanie jak ta epiltouch co piszą dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helianka
te maseczki z byOlie najlepsze, fajnie żę tak szybko jest efekt, terz staram sie robić raz na tydzien, czasami raz na dwa tygodnie, nawet mój facet się dał namówic, specjalnie dla niego kupilam wersję dla mezczyzn, dobrze ze i o panach pomyśleli i te maseczki dla nich mają większy rozmiar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Saschka
@Helianka, od dłuższego czasu używam tych rękawiczek, a od niedawna kupuję je także mojemu mężowi (chociaż nie przyznaje się głośno do tego ;) - jest mechanikiem i jego dłonie często nie wyglądały za dobrze. Dokładnie nazywa się to Epiltouch byOlie - efekt jest od razu i jako jeden z niewielu kosmetyków nie podrażnia mi skóry. Cenowo też bardzo spoko wypadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość energiczna

Każda osoba, która pracuję cięzko i ma tak zniszczone ręce powinna sobie co 2 lata zafundować mezoterapie osoczem. Powinien to być obowiązek dla kobiet jak i mężczyzn. Ja jako kobieta robię ten zabieg co 1,5 roku, i moje ręce przez ten czas są bardzo nawilzone i nic nię pęka. Teraz mija 1,5 roku od ostatniej mojej wizyty  u Dr Dethloff i teraz idę na na mezoterapie z koleżanką z pracy bo akurat w grudniu jest promocja 50% to sobie obie zaoszczedzimy a prezent od facetów naszych juz gotowy 🙂 

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina

Mój mąż jest mechanikiem i też miał swego czasu bardzo zniszczone dłonie, ale zaczął stosować after workout hand cream i kondycja skóry jego dłoni znacznie się poprawiła. Skład ma bardzo dobry, a jego bazą jest masło shea, które pod wpływem ciepła rąk zamienia się w olejek (fantastycznie wchłania się w skórę rąk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość panidomu

ja to po wielu latach normalnych obowiązków w domu typu zmywanie itp miałam zniszczone ręce, takie chropowate nie przyjmemne w dotyku. Fundnełam sobie zabieg w klinice Dethloff osoczem, no laski powiem wam tak! Nigdy nie byłam bardziej zadowolona! Rączki jak u małego dziecka mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Enna

Warto wybrać się do dobrego salonu kosmetycznego gdzie się zajmą tym problemem. Ja prowadzę swój biznes tego typu i od dłoni mamy specjalny sprzęt typu parafiniarki oraz specjalną parafinę którą zamawiamy sobie na FineFactory i znajdziesz je tutaj www.finefactory.pl/c/240/-parafiniarki-i-parafiny-kosmetyczne-urzadzenia-i-akcesoria-kosmetyczne-firma.html mają rozsądne ceny, wygodną opcję płatności na raty i też dbają o wsparcie ze strony obsługi klienta w razie dodatkowych pytań. Poprawia to bardzo jakość skóry i nawilżenie w tych miejscach. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×