Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEWAŻNOŚĆ ZA KASĘ

Stwierdzenie nieważności małzeństwa za pieniądze, jak

Polecane posty

Gość nieważność
masz jakiegoś mejla albo gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszła panna mloda
A co to znaczy niedojżałość do podejmowania obowiązków małzeńskich? Bo nie rozumiem. Skoro to jest powód do stwierdzenia nieważności sakramentu małzeństwa to chyba bylo to dosyc widoczne przed ślubem? W szkole podstawowej juz powinni uczyć odpowiedzialności za swoje czyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzi
po co ktoś wypisuje takie bzdury jak przyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adwokat kościelny Diecezji Włocławskiej udziela bezpłatnych porad, a w sprawach powyższej Diecezji udziela bezpłatnej pomocy. tel. 661 437 833

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mateusz Ł.
witam Państwa. wszystkich zainteresowanych poradą oraz informacjami na temat procesu w przedmiocie stwierdzenia nieważności małżeństwa proszę o kontakt. mój adres e-mail to: mlatkowski@tlen.pl pozdrawiam z poznania. z poważaniem, apl. adw. oraz student V roku prawa kanonicznego Mateusz Łątkowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOW!
Do 'NIEWAŻNOŚĆ ZA KASĘ' - muszę się z Tobą skontaktować. Podaj namiary, czekam. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WOW!
'Dziś nie ma spraw nie do załatwienia, kwestia tylko ... za ile? '

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEWAŻNOŚĆ ZA KASĘ
Też uważam, że to można za kasę ale nie bardzo wiemy do kogo się udać, chcemy to szybko załatwić i mieć spokój, jesteśmy przekonani o słuszności naszej racji a jakiś pazerny ksiądz, który czekał na kasę ale nie dostał nie będzie mi tu życia układał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Arletta Bolesta
Witam, w przypadku zapytań z dziedziny kościelnego procesu o stwierdzenie nieważności małżeństwa: a.bolesta@op.pl 12-636-65-41 (od godz. 19.30 do godz. 20.00) dr Arletta Bolesta adwokat kościelny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do "nieważność za kasę" -> zainteresował mnie twój post ponieważ sama szukam takiego dojścia tylko tez nie wiem do kogo sie zwrócić. Czy zrobię sie w końcu udało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do " nieważność za kasę " - > witam, bardzo zainteresował mnie twój post, bo sama szukam takiego dojścia lecz z mizernym skutkiem. Czy moze Tobie w końcu sie udało ? Bede wdzięczna za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za kase tego nie załatwisz. Oni mają forsy jak lodu. Musisz dać innego fanta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×