Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość arkadiuszwojnaro

tanie i dobre oc dla samochodu

Polecane posty

Gość arkadiuszwojnaro

TANIE OC TANIE OC+AC Witam, Jestem Arek i chętnie pomogę porządnym ludziom oszczędzić troche grosza w tych trudnych czasach. doradzę Wam gdzie jest najtaniej bo ja już się naszukałem i ZNALAZŁEM. NIE musicie mieć silnika 1.0 i wieku powyżej 30 lat żeby mieć tanie OC. WYSTARCZY TROCHĘ POKOMBINOWAĆ Za moją hondę accord 2.0 benzyna płacę 349 zł OC rocznie. jestem 22 letnim współwłaścicielem ale tam gdzie ja ubezpieczam moje auto nie doliczają za wiek współwłaściciela ani grosza. Na mnie OC za hondę wyniosłoby 517zł a OC+AC wyliczono mi na 777zł na rok. JAK DLA MNIE REWELACJA JESTEM TAK BARDZO PEWNY ŻE NIE ZNAJDZIECIE TAŃSZEJ UBEZPIECZALNI ŻE MOGĘ SIĘ ZAŁOŻYĆ Z KIMKOLWIEK O 100ZŁ ŻE NIE ZNAJDZIECIE TAŃSZEJ UBEZPIECZALNI DLA AUTA OSOBOWEGO ANI DOSTAWCZEGO. Chcesz również cieszyć się tanim OC lub OC+AC??????????????????????? PONIŻEJ PRZEDSTAWIAM PROSTĄ INSTRUKCJĘ DZIAŁANIA W TYM KIERUNKU krok po kroku. KROK NR 1: ---trzeba wejść na stronę: https://www.axadirect.pl/quote/index.aspx ---lub zadzwonić pod nr tel 1 95 22. ---można także za darmo zamówić kontakt telefoniczny który nic nas nie będzie kosztował. Kontakt zamówimy na stronie: http://www.axadirect.pl/kontakt/index.html#1 KROK NR 2: ---żeby było najtaniej w Polsce trzeba w pierwszym pytaniu "Czy chcesz powołać się na numer polisy znajomego w ramach programu "Poleć AXA Direct znajomym"?" wybrać opcję "TAK" KROK NR 3: ---Gdy już wybierzemy opcję ?"TAK" w kroku NR 2 trzeba będzie wpisać "Numer polisy znajomego - Klienta AXA DIRECT". Jest to krok niezbędny aby było taniej o 50zł na OC a 100zł na OC+AC. wpisujemy numer polisy nr polisy znajomego: AA1480743/00 KROK NR 4: ---Teraz należy dokładnie podać dane pojazdu oraz głównego kierowcy następnie nacisnąć "OBLICZ SKŁADKĘ" KROK NR 5: ---Teraz należy wygodnie usiąść i złapać się czegoś by nie spaść z wrażenia gdy dowiecie się ile dotychczas przepłacaliście niezłą mają ofertę prawda? w razie problemów chętnie pomogę kolegom mobilkom. Mój adres e-mail to arkadiuszwojnaro@wp.pl Pozdrawiam i szerokości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buahahahahaha
19:30 [zgłoś do usunięcia] buahahahahaha panie przedstawicielu axa wypie**alaj pan 19:31 [zgłoś do usunięcia] buahahahahaha W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J W Y P I E R D A L A J

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weź sobie prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny samochodu, a następnie wejdź na stronę www.najtaniejuagenta.pl Warto, żebyś się zastanowił nad parametrami ubezpieczenia OC. Według mnie pakiet OC i AC wychodzi bardzo konkurencyjnie. Po wypełnieniu formularza otrzymasz zestawienie wszystkich ofert branżowych w jednym miejscu. Wszystko działa za darmo, bez żadnych zobowiązań z twojej strony. Dane podajesz wyłącznie w celu poznania oferty najtańszego ubezpieczenia. Nie ma spamowania skrzynki, czy innych problemów z przetwarzaniem danych osobowych. Dodatkowo dochodzi za darmo rozmowa z agentem. Naprawdę się przyłożyli do projektu według mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×