Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

monika_32

W jaki sposob moglibyscie okreslic idealna kobiete?

Polecane posty

Czego oczekujecie od kobiet?Jaki typ wam sie podoba?Co powinna miec w sobie idealna kobieta by wam sie nigdy nie znudzila?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze krowa by ci sie bardziej spodobala:)ona ma ich pelno bys mogl ssac do oporu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobieta idealna - to typ który się wymyka wszelkim opisom, nie znamy takich słów, przekracza granicę wyobraźni. Kobieta idealna - to kobieta zupełnie nieidealna, świadome swej idealnej nieidealności w sposób pozytywny. Kobieta idealna to kobieta ciepła, to kobieta mądra, to dobra dusza. Kobieta idealna, która się nigdy nie nudzi, to kobieta z którą będę mógł porozmawiać i chciał przebywać nawet gdy jak bohaterowi "Skafander i motyl" pozostanie mi do dyspozycji wyłącznie jedna powieka i sprawny umysł. Kobiety idealne mijamy, spotykamy każdego dnia. Tylko te ideały są zawsze jak związki chemiczne - są idealne tylko dla swych idealnych mężczyzn (czy tam kobiet, jeśli inne są ich zapatrywania). Nie wszystkie wiązania chemiczne są idealne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to taka, która wszystko co robiłaby robiłaby z chęci sprawienia mi przyjemności a jednocześnie sprawiłaby to, że chciałbym dla niej również zrobić wszystko. Ciekawe czy taka w ogóle gdzieś jest???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Panie Mirku byl kiedys taki film, gdzie kobiety zaprogramowano na sprawianie przyjemnosci mężczyznie, na styl " różowej barbie" .. ale, wiesz co? film skonczył się tragicznie dla mężczyzn.. niestety!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Etinette
myślę, że ja jestem idealna ( przynajmniej tak sądzi mój facet) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jewla
nie ma takich tak jak i nie ma idealnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka29
Kobieta idealna to taka która jest zawsze piękna, ponetna, i gotowa na wszystko ze swoim mężczyznom.Taka którą facet chce sie na prawo i lewo chwalić, taka która przyznaje zawsze racje swojemu mężczyźnie i spełnioa każdą jego zachciankę seksualną, kulinarną czy inną. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka29 Jak widzę Ty jesteś prawie idealna. Prawie za ortografię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To moja koleżanka
Iwona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka29
Nie jestem idealna ale jak czasami czytam czego faceci oczekują od kobiet to wydaje mi się że właśnie taka powinna być kobieta idealna. Co do ortografii to nigdy nie byłam w tym dobra więc sorki. A tak na marginesie jesteś polonista Mirek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angil Patuche
Opiszę Wam kobietę idealną.To kobieta która, mnie rozumie. To kobieta , która wie, że jestem taki, a nie inny. To kobieta która rozumie że czasem mam tak, a czasem siak. To kobieta która daje mi odczuć, że jestem kochany. Która potrafi wesprzeć gdy burzą się mury. I wspaniale nam się spi w łóżku ( zazwyczaj na łyżeczkę).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
babeczka29 Nie jestem polonistą, tylko magazynierem zasobów ludzkich. Ale blisko miła koleżanko. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość M A Ł A
Idealna kobieta to...taka kobieta, która ogrzeje łoże swojemu mężczyźnie i wykarmi dziecko... Prawdziwa kobieta musi być "giętka i elastyczna", musi być damą w towarzystwie, kucharką w kuchni a w łóżku...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smierdziell
a ty autorko jaki dla ciebie jest idealny mężczyzna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm kobieta idealna to wg mnie taka która nie ma wilekich cycków( a zwłaszcza sztucznych), ma ładna twarz która jest ładna bez potrzeby nakładania niezliczonej ilości maikajażu itp. Liczy się też chcrakter bo wygląd to nie wszystko :P MUsi mieć też ładne oczy :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×