Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Peach...

chciałabym móc ubrać się jak dziwka

Polecane posty

ubrać przerażająco krótką spódniczkę, przeswitującą sexy bluzeczkę, pomalować się, roztrzepać włosy i wyjść tak na ulicę (oczywiscie podczas upału;)) wszyscy faceci by się gapili i czułabym się tak super... ale wiem że nie mogę się tak ubrać. kobiety zabiłyby mnie wzrokiem, czułbym się dziwnie. macie czasem takie marzenia? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bgfvcwio
nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja uwielbiam tańczyć
nie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam gdzieś co myślą inni na temat mojego wygladu, patrza się, bo przeciez ludzie sa straszni i musza obgadac,ale mam na to wy***ane :] chodze w tym w czym mi wygodnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość płytki do układania
a na plaży to co albo w spodniach to przecież ubranie dziwek prawdziwa kobieta (dama) chodzi w spódnicy lub sukience za kolana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja chciałabym sie tak ubrac
sama dla siebie,ale nie lubie jak faceci sie na mnie gapią jak na obiekt seksualny.Nie wiem czy to pruderia,czy po prostu jeszcze do tego nie dojrzałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaSobieTeż
Ja też marzę o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Darja
A ja lubię się seksownie ubierać i mam gdzieś co kto o mnie myśli lubię wyglądać ładnie na co dzień i zakładam wysokie szpilki na platformie Mini pończochy gorset makijaż bo lubię taki styl a jeżeli komuś się nie podoba to jest jego indywidualna sprawa Ja ludzi nie oceniam to niech też ludzie mnie nie oceniają bo ktoś lubi szpilki i Mini to już musi być dziwką w dawnych czasach kobiety nosiły gorsety i wyglądały gorsetach seksownie Pomorze wszystkie te kobiety też nazwać prostytutkami Ja kocham szpilki i seksowne ciuchy A to że lubię seksowne ubrania to nie oznacza że jestem prostytutką albo dziwką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też tak chcę pod warunkiem że po spacerze poszłabym z dwoma facetami na ostry seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uwielbiam kobiety ktore sie tak ubieraja wysokie szpilki ponczochy mini gorset poezja normalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona ma 50 lat i w domu lubi ubrać się jak d****** Z***biscie krótkie mini,bez majtek,pończochy,szpilki,czerwone paznokcie i bardzo ostry makijaż. Na wczasach w tym roku chodziła w mini i niektórych to gorszyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawi 114
a jak sie ubiera ..,.,,.,. Ola Ciupa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brzmi jak fantazja ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cześć skąd jesteś? pragnę takiej dziewczyny odpisz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość graba 2115
gówniarz p*********a ciuchy waszej suce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila

Ja tak samo zakładam bardzo krótką Mini kozaki na wysokiej szpilce na platformie za kolano gorset ostry makijaż i nie czuję się ani prostytutką ani ... bo nie ubieram się dla kogoś tylko ubieram się dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę do 8 klasy i podobno według wielu dziewczyn z mojej sql wyglądam jak ..., że niby się tak ubieram, zachowuje itd. No ok niech sobie myślą co chcą. Ja ubieram się po swojemu, to mój styl. Lubię się tak ubierać, a zachowuje się jak każdy nwm o co im chodzi. Po prostu jestem sobą i to olewam a powodzenie u chłopaków to mam lepsze od nich heh. Sama nie czuje sie jak ... czy... Dla kogo się niby mam ubierać jak nie dla siebie.😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×