Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkamyztesciami

Teściowie nie chcą urządzić chrzcin!

Polecane posty

Gość mieszkamyztesciami

Mieszkamy z teściami, oraz bratem mojego męża który jest wdowcem z dwójką dzieci i z siostrą która też ma dwójke dzieci(każde z kimś innym) i jest rozwódką. Moja mama poprosiła teściów by zorganizowali chrzci dla mojej córeczki oraz kupili już łóżeczko. Moi rodzice kupią nam wózek. A teść głupi cham powiedział że chrzcin napewno nie będzie organizował, że jesteśmy dorośli i sami sobie możemy urządzić. Poczułam się niezręcznie przy matce. Moj szwagier pokazywał mi jakie jego dzieci dostały prezenty od moich teściów, podobnie szwagierka, synowie szwagierki dostali nawet po rowerku. A mojego teścia nie stać na to by chrzciny swojej wnuczce wyprawić(?)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczynaa_Szamana
Powiedz proszę, że to żart. :o :o :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
no ile razy mozna ten sam temat wałkować ? Weż sie dziecko do roboty - dzis sobota - matce w sprzątaniu pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie bardzo rozumiem dlaczego tescie maja Wam organizowac chrzciny?? tego obowiazku z lozeczkiem tez nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz słysze
zeby tesciowie urzadzali chcrzciny no ale ok. my sami musielismy z mezem o wszystko zadbac czemu nie zorganizujecie tego sami a liczycie na tesciow? to ze nie zorganizuja przyjecia to nie znaczy ze nie daja prezentu małej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
zmyśla dzieciak jak cholera - ten sam temat - z drobnymi zmianami - już chyba 3 raz widzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pierwszy raz słysze
a łozeczko tak samo gdyby sami z tym wyszli to ok ale tak narzucac za cos odpowiedzialnosc? hmm nie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamyztesciami
To nie żart, mój teść jest bardzo majętnym człowiekiem. Więc moja matka spytała go normalnie czy zorganizuje chrzciny dla swojej wnuczki. A on tylko spojrzał na nią i na mnie jak na głupie i powiedział że kupi łóżeczko. A chrzcin napewno nie będzie wyprawiał. Czy wiecie jak ja się poczułam przy własnej matce? a wiecie co moja mama musiała poczuć? teść powiedział to dużo gorszymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamyztesciami
Mam 23 lata, mój mąż ma 28. Ale co to ma do rzeczy, owszem my z mężem o wszystko zadbamy. Chodz tylko by teściowie zapłacili za chrzciny bo narazie jest u nas krucho z forsą. O to mi się głównie rozchodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
no skoro tylko o to wam sie " rozchodzi " - to rzeczywiscie teść to podly człoweik ;):) do kryminału z nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie prowokacja
matka autorki topiku wyszła po prostu przed szereg i gość się wkurzył. Jesli teściowie są majętni, to pewnie alergicznie reagują na próby wymuszania coś na nich. Ja tam facetowi się nie dziwię. Jesl ibędzie chciał to sam zaproponuje, że kupi, zorganizuje, ale nie ma takiego obowiązku. Twoja matka się wygłupiła, moja droga i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niekoniecznie prowokacja
jak nie macie kasy, to nie róbcie chrzcin - proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
za chrzciny to płaci sie w kosciele "co łaska" więc nie chrzań, że cię nie stać. A urzadzać imprezę za cudza kasę to przesada... Idxcie do kościoła, potem zaproś najblizszych na obiad do domu, jak cie na lokal nie stać. Nie dziwię sie tesciowi, sama bym tak zareagowała jakby mnie ktos w taki sposób naciągał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
ciesz sie ,ze po takiej akcji - ten głupi cham jak nazwalaś teścia ,-nie kazałł wam manatków spakować i sie wynosić -może wtedy twoja wyrafinowana mama was przyjmie i zacznie was utrzymywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiat 125 p
a można wiedzieć jak wy wszyscy mieścicie się w domu z tak wielką rodziną,chyba teściowie mają jakiś wielki dom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi!!!
Jak to jest, że parka szczeli sobie dziecko i zaczynają się wymagania od teściów, rodziców, dziadków... wózek, łóżeczko, wyprawka itd....A z jakiej racji???? Chcą mogą kupić a jak nie to nie..., to Wasze dziecko do cholery....i nikt nie ma obowiązku Was sponsorować... A potem co? Komunia?ślub? Ręce opadają....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamyztesciami
No i co? dziecko ma być nie ochrzczone, tylko dlatego że dziadkowie nie potrafią okazać się choojnością. Moja koleżanka chrzciny dla swojego dziecka urządziła w wynajętej restauracji, też bym tak chciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A po co od razu przyjęcie urządzać. Przecież to ma być uroczystość dla Was i dziecka. A reszta może tylko przyjść na kawę i ciasto. Po co od razu wystawny bankiet szykować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
siedza gnojki pod cudzym dachem , żadnego szacunku , żadnej wdziczności - jeszcze tylko - daj , daj . ale zachowuj sie tak dalej - to niedługo tam miejsce zagrzejecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi!!!
i Twój teść ma prawo srać kasą na prawo i lewo, to jego kasa i NIC ABSOLUTNIE NIC nie musi Wam dawać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
mieszkamyztesciami No i co? dziecko ma być nie ochrzczone, tylko dlatego że dziadkowie nie potrafią okazać się choojnością. Moja koleżanka chrzciny dla swojego dziecka urządziła w wynajętej restauracji, też bym tak chciała. :D, :D. :D zarób sobie jakbys chciała i powtarzam, w kosciele za chrzciny ksiadz co łaska bierze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
chce bankietu - bo to nie jej pieniadze . Za swoje by sie tak nie szastała - ale cudze -? łatwo przyszlo - łatwo poszlo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dostaniesz becikowe
jak tak krucho u was z kasą - to pewnie podówjne - łóżeczko kupi ci teść- wózek teściowa - z tego co czytam - czyli z wyprawki zostają ci tylko same drobne zakupy - ciuszki - pieluszki itp - to ci 2 koła nie styknie na chrzciny????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi!!!
to chyba prowokacja..., nie ma az tak głupich ludzi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no nie wierze ze cos takiego czytam.. To ze tesc ma kase nie oznacza ze ma wam sponsorowac chrzciny to wasze dziecko..wy je zrobiliscie nie on ..i jesli mialby organizowac to tylko z wlasnej inicjatywy tak samo z kupowaniem czegokolwiek.. To nie jest w jego obowiazku.. I co u mnie moi rodzice synkowi w prezencie kupili wozek od meza rodzicow nie dostalismy nic i c o mam byc zla? to nie jest ich obowiazek jesli zechca to cos kupia a nie takie wymuszanie.. Nie rozumiem takiego myslenia ale moze to ja jestem inna ale widze nie tylko ja tylko jeszcze pare osob na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×