Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkamyztesciami

Teściowie nie chcą urządzić chrzcin!

Polecane posty

Gość hertyw
w takim razie skoro krucho u was z kasą to niech twoi rodzice tez się dołozą do chrzcin Twoi kupują wózek , tesciowie łózeczko, a chrzciny na spóle Nie ma się co dziwić ,ze facet się wkurzył, ktos narzuca mu coś , co innego jakby kiedys sam się zaoferował Poza tym skoro nie macie kasy to zróbcie skromne przyjęcie np uroczysty obiad tylko dla was , dziadków i chrzestnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dostaniesz becikowe
ps ja wynajmowałam restauracje na chrzciny - tzn jedną salkę - było 25 osób - bo mamy spora rodzinę - zapłaciłam 1200zł - za pełna opcję - tyle ze bez alkoholu - to było nie cały rok temu - za ciuch dla małego zapałciłam 150zł w kościele 250 i to za indywidualna msze tylko dla na i organistkę! w 2000 spokojnie sie można zamknąć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamyztesciami
Dom teściów jest duży, ale to najmniej ważne. Narazie mieszkamy u teściów, rodzice mojego męża obiecali że z czasem kupią nam mieszkanie, to jest sytuacja tymczasowa. Ja nie mam ciągłych wymagań, po prostu moja matka to zaproponowała i zdziwiłam się po tym co teściu powiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak zakładać rodzinę, a nie mieć do tego warunków... :O skąd się tacy ludzie biorą :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale idiotkaaa
ale popierdolona autorka topiku, jak was nie stać to trzeba było nie robić dziecka, a jak tak twoja mamusia rozporządza to niech swoją dupą rozporządza, a nie to co kto ma kupić. Widzę, że ty ze swoją mamuśka dobre jesteście. Co, mamuśka kazała ci za obecnego męża wychodzić za mąż, bo jego rodzice bogaci, ale idiotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeciez dostaniesz becikowe
o rany jeszcze mieszkanie wam maja kupić? sorry ale taki czymś to wam tylko krzywde robią - 0 zaradności zyciowej i tylko postawa roszczeniowa! jak rodziców kiedyś zabraknie to sie obudzicie z ręka w nocniku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autorko, czy ty uwazasz, ze to takie oczywiste, ze tesciowie maja urzadzic wam chrzciny, calkiem je oplacic, kupic lozeczko, a moze wiecej, kupic wam mieszkanie i czesciowo was utrzymywac, bo sa dobrze sytuowani? Pytam z ciekawosci i chcialabym poznac twoje zdanie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amaletta
mieszkamyztesciami Dom teściów jest duży, ale to najmniej ważne. Narazie mieszkamy u teściów, rodzice mojego męża obiecali że z czasem kupią nam mieszkanie, to jest sytuacja tymczasowa. Ja nie mam ciągłych wymagań , po prostu moja matka to zaproponowała i zdziwiłam się po tym co teściu powiedział. ;D, :d, :D faktycznie nie masz ciagłych wymagań...: obiecali że z czasem kupią nam mieszkanie Moi rodzice kupią nam wózek i powiedział że kupi łóżeczko. głupi cham powiedział że chrzcin napewno nie będzie organizował czy ty czasem czytasz swoje wypowiedzi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertyw
twoja mama w takim razie powinna tez zaproponować ,że tez cos dorzuci Jeszcze tesciowie mieszkanie mają wam kupować , dobrze że sami się zaoferowali , ale nie uwazasz ,że twoja mama popełniła nie takt, nie zaduzo wymaga od teściów ??? Wychodząc z taką propozycją powinna tez powiedziec ,że ona tez się dorzuci , aczkolwiek tak czy siak nie powinna stawiac wymagan wobec twoich tesciów A tak poza tym obstawiam ,że to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
a tam , prowo jak nic :) choć - im dłuzej zyję z przerażeniem odkrywam , że tacy ludzie naprawdę istnieją i są naprawdę nieszczęśliwi ,że nikt ich nie che sponsorować i za wszystko płacić . Porażające . a dla autorki- skoro już cos zmyślasz - postaraj sie zeby to sie kupy trzymalo i jakiegoś prawdopodobieństwa - wam mieszaknie teściu ma kupować - podczas gdy jego włsane dzieci mieszkają z nim pod jednym dachem ? pomijam już absurdalny i malo możliwy pomysł z samym kupowaniem mieszkania chłopu z rodziną . To chociaż tego swojego męza jakoś na nienormalnego zrób albo kalekiego - a tak zdrowemu chlopu i jego babie teściu będzie mieszkania kupował - no , troche wiecej fantazji:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamyztesciami
Z mieszkaniem sami się zaoferowali. Na początku powinni troche pomóc, nie uważam że powinni nas utrzymywać. Po urlopie macierzyńskim pójde do pracy i dziecko w tym czasie zostawie pod opieką rodziców albo teściów.Moja mama może popełniła troche nie tak jak powinna ale teściu też nie zachował się lepiej. Popatrzył się na mnie i na nią jak na jakieś idiotki. I powiedział kilka przykrych zdań których nawet nie moge pojąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość legat niedorobiony z ciebie
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertyw
prowo ,prowo a ty się jeszcze dziwisz ,że tak na was popatrzył ?? A co by zrobiła twoja mama jakby on tak do niej powiedział ??? A dlaczego ona w takim razie nie poczuwa się do dpowiedzialnosci ,zeby też coś do chrzcin dołozyc - skoro od tesciów wymaga ??? Tak się nie robi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jedyną rzeczą jaką powinni
zrobić teściowie to wypierdolić was na zbity pysk a rodzice do domu cie nie wpuszczać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość popatrzył na was
jak na idiotki, bo nimi jesteście... proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i tak za dobry
uważasz, ze źle się teściu zachował, wcale nie, teściu powinien otworzyć drzwi i ciebie z mamuśką wypierdolić na zbyty pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi!!!
Jak ja bym miała taką synową to bym ją na ZBITY PYSK Z DOMU WYP....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gorsza tesciowa
Ona mojemu synowi nigdy nic kupila! czasem mu dala czekolade na dzien dziecka czy na urodziny i to wszystko. Jakiegos wiekszego prezentu mu nigdy nie kupila, zajmowac tez sie nim nie zajmowala:( gdy ja namawialam ja by zrezygnowala z pracy i poswiecila sie wnukowi to powiedziala mi bym zamknela pysk. NIENAWIDZE JEJ!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertyw
a macie jakies pieniadze z wesela ???? Skoro chcecie przyjęcie w lokalu to zapłaćcie z weselnych Ale nie wierze ,że to moze byc prawa :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi!!!
gdy ja namawialam ja by zrezygnowala z pracy i poswiecila sie wnukowi to powiedziala mi bym zamknela pysk. NIENAWIDZE JEJ!!! DOBRA PROWOKACJA....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ja mam gorsza tesciowa
to po wuj rodziłaś jak nie dajesz sobie rady, a do tego twoja matka to co, jak ciebie tak wychowała to niech teraz przy tobie zapierdala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertyw
- ale nie wierze ,ze to może być prawda :-0 I dwa wpisy powyzej o gorszej teściowej - też prowo :-0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkamyztesciami
Wesele było dwa lata temu, pieniądze które dostaliśmy od gości wydaliśmy na naszą podróż poślubną. Poza tym wesele również było organizowane wyłącznie przez teściów. Więc już żadnych pieniędzy nie mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytłumaczcie mi!!!
prowokacja, nie ma takich ludzi..., musiałabym to widziec na własne oczy żeby uwierzyć... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra skoncz z tym prowo
bo nudne,nawet dyskutowac nad czym nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam gorsza tesciowa
Niestety ja nie zmyslam. Moja tesciowa to egoistka:(, myslaca tylko o sobie. Gdyby byla w porzadku to nigdy nie powiedzialaby do mnie zamknij pysk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak ja dbam o siebie
E tam, prowo jak nic :D Kolezanka autorka zbyt spokojnie o wszystkim pisze :) Gdyby tak bylo naprawde to juz lecialyby tu pioruny :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hertyw
nie wierze ,że mogą być takie pasożyty!!!! I twoja mama dobrze się z tym czuje ?? A ty ??? Prowo i tyle !!!🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Az zal dziewczynko czytac to
co Ty tu wypisujesz. Tesciowie nic nie musza, rownie dobrze oni mogli by nakazac Twojej mamusi finansowanie imprezy. Ciekawe co wtedy mamusia by powiedziala, bo ze tesc nadal bylby chamem to nie watpie. Zdajesz sie zapominac ze oni maja tez inne dzieci i wnuki, wiec skad ten pomysl ze wlasnie wam sie nalezy wiecej. Chyba i tak wam pomagaja w sensie ze chyba nie biora od was pieniedzy na oplaty a to jest najdrozsae w tych czasach, wiec i tak sporo oszczedzacie. Latwiej wydawac cudze pieniadze niz jeczec i zarabiac wlasne. A myslisz ze na Wasze mieszkanie to ten cham wytrzepie z rekawa, zreszta jesli naprawde taki jest to ja bym nie przyjela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×