Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mieszkamyztesciami

Teściowie nie chcą urządzić chrzcin!

Polecane posty

kobieto ciągle piszesz jak się poczułaś a no usłyszałaś prawdę że nikt nie zamierza cie sponsorować masz dziecko wiec to twoj obowiązek chrzcin , wózków, ubranek i innych pierdół jak ktoś kupi to jego dobra wola Że chce ci coś dać dla dziecka !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie no szok ... zacznijmy od tego ze ONI NIC NIE POWINNI ...a nie jak powiedzialas ze na poczatku powinni pomoc.. Zorganizowali wam wesele..mieszkacie u nich a to nie pomoc? ty po prostu oczekujesz zeby oni was utrzymywali itd itp..zrobiliscie dziecko to sami sie teraz martwcie a nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było sobie dziewcze
A ja niestety już wierzę, że są tacy ludzie. Mam okazję odczuć to na wlasnej skórze. Moja przyszła bratowa, cieżarna, panoszy się i rozsadza wszystkich po kątach w nie jej domu. Ciągle się mnie pyta ile dostanie ode mnie z okazji ich ślubu, i ile mniejwięcej daje moja rodzina z tego tytułu. Przy wręczaniu zaproszenia nie omieszkała zaznczyć że "tylko gotówka" a i że mam się przygotować z dodatkową gotówką na ślubie bo będzie kilka razy zbierane na wózek, pępkowe i coś tam jeszcze. Na próby mojego buntu odpowiada : A co nie stać Cię? MASAKRA. Aż się boję o tych moich biednych rodziców, co to będzie jak dziecko się urodzi. I mój biedny brat... ehhhh.... Już sobie zrobiła listę co od kogo ma dostać. Mam nadzieję że nie poproszą mnie na chrzestną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wierzę.
było sobie dziewcze , a Twój brat nie widzi jaka ona jest??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość było sobie dziewcze
z tego co widzę to mój brat to pantoflarz bez jaj!!!! Wkurza mnie to , ale z drugiej strony widzę jak bardzo zalezy mu na dziecku, a ona bez srupułów to wykorzystuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cara -
dziewczę - no naprawdę Ci wspólczuję . Nie dośc ,ze pewnie wpadli , dziwucha z brzuchem - i jeszcze takie wymagania ...... A Ty sie nie daj - powiedz jej żeby sie za dużo nie spodziewał - bo to rodzice mają obowiazek dziecko utrzymywać - a nie rodzina ..... Może sie okazać ,ze będziesz " przedmurzem " wolności finansowej swoich rodziców - bo jak baba ma taki tupet przed ślubem - to co po ślubie będzie ......strach sie bac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorka to jedna
z tych,co jak sępy rzucają się na żarło i jeszcze pretensje ,że więcej nie ma!jesteś głupia jak but wylatujac z taką prowo,przy okazji robisz idiotkę z rodzicielki,ale zdolni informatycy dojdą co to za komp z którego rzygasz taką słodką głupotą......mamy nowy program!ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a bleeee
autorka tego tematu to ma nasrane we łbie i tyle. Zapamiętaj raz na zawsze TEŚĆ NIC NIE MUSI choćby srał kasą to nic ci do jego kasy. Skoro tam tyle osób mieszka to licz się bardziej z tym, że was jako pierwszych wykopią, bo się strasznie panoszysz dzieciaku. A może jeszcze teść ma za ciebie urodzić i dać kopertę w szpitalu żeby się tobą lepiej zajmowali? Co za kretynizm zaliczyć wpadkę i po twoim wyrachowaniu autorko to wnioskuję, że zrobiłaś to specjalnie ze względu na zamożność tatusia chłopaka którego sobie upatrzyłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paulina7785
"Po urlopie macierzyńskim pójdę do pracy i dziecko w tym czasie zostawię pod opieką rodziców albo teściów." Ciekawe czy teściowie już wiedzą,że im na kark dziecko masz zamiar zostawić codziennie na tyle godzin...a za kilka miesięcy założy topik pod tytułem "Mój teść cham nie chce zająć się wnuczkiem abym mogła pracować" Żenada... Co do tematu to oni nie mają obowiązku dawać na wasze dziecko nawet złotówki. To wasze dziecko i na waszej głowie są wszystkie wydatki. Najbardziej rozbawiła mnie wypowiedz, że koleżanka miała przyjęcie w wynajętej restauracji i ty też tak chcesz.. co za ludzi ziemia niesie. Weź się do roboty, zarób a potem wydawaj kasę a nie tylko ktoś ma dawać. A tak w ogóle to honor twojemu mężowi i tobie pozwala aby rodzice/teściowie cały czas na was kładli? Chrzciny, mieszkanie i co jeszcze? rachunki też płacą? Mój ojciec chciał zapłacić za imprezę po chrzcie w restauracji, ale nie zgodziliśmy się, powiedziałam że nie ma mowy i tyle pieniędzy nie weźmiemy. Ale i tak postawił na swoim i dał sporo na prezent, ale to co innego bo za chrzest nie zapłacił. I jeszcze jedno, super pomysł masz z mamusią, teść zrobi super imprezę dla waszych gości a wy prezenty pozbieracie i ok. Gratuluję pomysłów:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Żartujesz sobie? Zrobiliście sobie dziecko to ponoście koszty. Nie stać Was na przyjęcie to ochrzcij dziecko bez tej całej otoczki i po problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mak

Ja to bym Cię z chaty na miejscu teścia wywaliła,  darmozjadzie ty jeden. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×