Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ttoosskkaaa

sraz/praca - administracja

Polecane posty

Gość ttoosskkaaa

witam;) Studiuję zaocznie administrację. Jestem na czwartym roku. Chciałabym teraz odbyć staż. Nie zależy mi tak bardzo na wynagrodzeniu jak na doświadczeniu. Nie wiem w jakiej najlepiej dziedzinie szukać stażu. Jaki zawód jest dobrze płatny po tym kierunku? Może ktoś się orientuje i napisze coś z własnego bądź cudzego doświadczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoosskkaaa
w takim razie zastanówmy się razem... a najlepiej, gdyby nam ktoś pomógł;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tego co zdążyłam się zorientować, to po administracji jest sporo pracy, ale chyba słabo płatnej. Inaczej, jesli znajdziesz coś na porządnym stanowisku w prywatnej firmie. Dlatego, ja robię administrację 3 letnią, a później magisterke z czegoś innego, ale pokrewnego z administracją, bo uważam, ze w innym wypadku będzie mi się ciężko wybić. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoosskkaaa
no cóż... ja ciągne jednolite magisterskie;p ja znowu pamiętam jak na pierwszym roku jeden profesorek nam mówił, że szkoda, że już nie będzie jednolitych, bo dla niego to lepszy system, itd... już nie pamiętam dokładnie, to było tak dawno;p myślę, żeby zrobić jakiś kurs/kursy, ale też nie wiem z czego... no i ten staż.. gdzie go najlepiej szukać??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jestem ja
ja jestem po administracji i wcale niejest tak łatwo :( robiłam 2 różne specjalnośći-->na licencjacie-adm. publiczna, na mgr-adm. sądowa i prokuratorska i nie mam pracy, bo trzeba miec doswiadczenie, a stazu czy praktyk nie zalicxzaja jako doswiadczenie :O a najbardziej mnie wkurwia ze znajome, ktore skonczyly np. turystyke dostaly od razu prace w administracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jestem ja
* nie jest miało być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoosskkaaa
ojj :((((( a gdybyście miały wybór, to do jakiej firmy poszłybyście pracować? co Waszym zdaniem jest przyszłościowe i dobrze płatne? może polecicie też jakie kursy warto zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoosskkaaa
natomiast pracę magisterską będę pisać z prawa finansowego;p ale jeszcze nie wiem na jaki temat... to może "uderzać" w tą stronę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to znowu jestem ja
ja licencjata pisałam z podatków, nic pasjonującego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ttoosskkaaa
hehe zaraz zwariuję... patrzymy optymistycznie a nie realistycznie!! jaka praca jest dobra/lepsza/najlepsza po administracji? pleaseeeeeeeee :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×