Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ordog

Duzy penis

Polecane posty

Gość Ordog

Witam wszystkich serdecznie Tak czytam wasze wypowiedzi w aspekcie rozmiaru penisa,z mojego punktu widzenia wielkosc nie ma istotnego znaczenia,z drugiej strony to pojecie wzgledne i kobiety powinny okreslic granice,ale tak naprawde to grubosc sie liczy,poniewaz narzad kobiecy jest najbardziej wrazliwy na odcinku 8cm do 13cm. Co jeszcze dodam do tego tematu,ze wiele kobiet niewie co wplywa na wielkosc penisa,czy kobiecych piersi i tak czytalem jedno zdanie przedstawione przez jednego osobnika,ze penis jest dziedziczny po Ojcu,ze to geny decyduja niestety musze was zaskoczyc,za wielkosc penisa odpowiadaja ANDROGENY,slowo moze troszke podobne ale w rzeczywistosci inne,co jest ciekawe ANDROGENY sa produkowane przez kobiety podczas 2 fazy ciazy,jesli ich kobieta wytwarza duzo to wtedy jak syn sie narodzi bedzie mial duzy narzad,to samo dotyczy corki jesli chodzi o piersi,takze jest to loterija i nie jest to wina facetow ze sa slabo obdarzeni przez nature,jest nawet takie wesole stwierdzenie ze jak facet jest hojnie obdzarzony to pozdrawiamy jego matke ewentualnie tesciowa ha,ha. Takze tyle co w tym temacie,ze kobiety ktore twierdza ze to geny i po partnerze potomek dziedziczy sa w blendzie,mozna miec murzyna 30cm a syn wcale nie musi miec duzego. A jeszcze co do Teori przestancie ja oczerniac,bardzo rzetelnie sie wypowiada ,ja odrazu zrozumialem jej opinie ktore sa na bardzo wysokim poziomie. Pozdrawiam Tomasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×