Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kaś_ka

Dziwne zachowanie faceta- co Wy o tym sądzicie?

Polecane posty

He, ja tez bylam naiwna. I uwazam, ze te naiwne, choc czesciej sa w dupe bite, to i tak maja lepiej, bo wiecej przezywaja, chocby tylko w swojej wyobrazni. Wiesz, jak to wzbogaca wnetrze??!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co- myslisz, ze zrozumie, co mu chcesz przez to powiedziec??? Oszalalas? Az tak wysoko go nie cen! To dla niego zbyt wysokie wyzyny umyslowego wysilku, niestety, ha ha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra, Kaska! Ja spadam, a Ty sie trzymaj, siora! Nie daj mu satysfakcji. Twardym trzeba byc, nie miekkim! Fiutem sie nie przejmuj, szkoda energii. Szkoda zmarnowanego czasu, ale tez czegos sie przez to nauczylas. Buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana jestes że znosiłaś moje żale , blisko mi do Cibie jakoś tak emocjonalnie. Mam nadzieje że jeszcze kiedys na siebie trafimy......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Współczuje Droga Autorko. Ale tak to już jest. 40 letni faceci nie nadają się już do miłości. Jeżeli są samotni to zwykle są po takich przejściach że stają się cyniczni do bólu. Chyba nie warto zwracać już na nich uwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No więc czego się po takim facecie spodziewać. Sponiewierało go pewnie parę kobiet. Kilka on sponiewierał. W zadną miłość już nie wierzy. Ot tylko bobzykał by sobie od czsu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×