Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Lu Ks Ja

Odstawienie Yasminelle - podajcie proszę skutki ubocze i plusy

Polecane posty

Gość gość
Brałam te tabletki przez 3 lata. Na początku przyjmowania czułam się dobrze, z czasem zaczęły się pojawiać skutki uboczne- fatalna cera - wypryski, które mi się robiły nie były zwyczajnymi "pryszczami", ale wielkimi, bardzo twardymi grudami pod skórą, które czasami utrzymywały się nawet 2 tygodnie; celulit, z którym nie mogłam sobie w żaden sposób poradzić (jestem szczupła - 162 cm/ 50 kg); wahania nastrojów- zdecydowanie najgorszy ze skutków ubocznych- ciągłe afery o nic, humory takie, że dziękuję Bogu, że mój facet ze mną wytrzymał to :P Do odstawienie skłoniły mnie nawracające bóle żołądka po przyjęciu tabletki i zgagi z jej posmakiem (podczas tygodnia przerwy ani nie było zgagi, ani bólu). Po krwawieniu z odstawienia pierwszy cykl trwał 34 dni, kolejny i jeszcze następny- 32, czyli tu szybciutko wszystko wróciło do mojej normy. Miesiączki są trochę dłuższe i trochę bardziej bolesne, ale da się żyć. Waga ani drgnęła, zarówno jak zaczęłam brać tabletki jak i po ich odstawieniu, za to celulit zniknał już po miesiącu od odstawienia. Cera- marzenie: bez wyprysków, mniej porów. Włosy- niestety okropnie się przetłuszczają (jak umyję rano, wieczorem są już tłuste) i chyba trochę bardziej wypadają, ale bez tragedii. Ogólne samopoczucie duuuużo lepsze, nie mam humorków, wahań nastrojów, wróciła ochota do życia :D Na pewno nie wrócę do tabletek, choć może jest to wygodne rozwiązanie, wolę się pomęczyć i być szczęśliwa, niż łykać coś co mi szkodzi i sprawia że źle się czuję. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yasminelle to był koszmar. Brałam dwa miesiące ale była depresja zawroty głowy i zaczatki zakrzepicy. dZiewczyny nie bierzcie anty!!!! Tylko prezerwatywy- skuteczne i nieinwazyjne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
♡Pierwszy okres normalnie po 29dniach od ostatniego , potem rowniez kazdy byl regularnie ♤ przez miesiąc ból sutkow a ich kolor byl ciemniejszy ◇ piersi sie zmniejszyly i przestaly byc jedrne ♧ bol w podbrzuszu ☆ nerwowosc □ zaczelo wypadac wiecej wlosow ○ pierwszy miesiac brak objawow prze okresem takich jak mialam kiedys np bol i obrzęk piersi ♡ powrocil bolacy okres,ale do zniesienia ♤ brak ochoty na sex przez 3 mce po odstawieniu ◇ suchość pochwy ♧ ekstremelna chęć na seks po 3mcach i Mysl o nim 24h/ dobe ☆ zrzucilam wode z organizmu - zmniejszyl sie cellulit □ przed braniem tabletek mialam bardzo obfity okres trwajacy 7-8dni, teraz to 4dni o normalnym natezeniu i 1-2dni malutkiego plamienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×