Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość black_angel :)

Praca Zamość

Polecane posty

Gość black_angel :)

Szukam pracy tymczasowej na terenie Zamościa i okolic. Jestem tegoroczną maturzystką, próbuje startować na akademie medyczną :) Szukam pracy typu hostessa, przedstawiciel, cokolwiek (w granicach zdrowego rozsądku) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp123
Z tego co wiem jakiś czas temu otworzyli tam Castoramę. Może tam spróbuj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość black_angel :)
ppóbuje ale jest ciężko z pracą tutaj. Dlatego pisze na forum moze akurat ktoś przeczyta... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pp123
w Zamościu chyba faktycznie musi być ciężko z pracą.Ja mieszkam bliżej Krasnegostawu ale do pracy dojeżdżam do Lublina. A do Zamościa to tylko do zoo jeździmy:) Ale wydaje mi się ze jak chcesz się tylko na jakiś czas zaczepić to w Castoramie może się udać. To w końcu market budowlany a teraz wiosna idzie. Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez przeniosłam się do Lublina z rodziną. Wiem, że w Zamościu o pracę dorywczą nie jest tak ciężko, ale na stałe niczego nie mogłam znaleźć. Ponoć teraz bezrobocie spada, więc może troche lzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie sam brak pracy jest problemem, a fakt, ze kwalifikacje bezrobotnych nie odpowiadają potrzebom rynku pracy. Tutaj http://lubelskie-praca.pl/k/zamosc/ jest dużo informacji ma temat rynku pracy w Zamościu. Bezrobocie nadal jest mimo programów aktywizacyjnych itp. działań. Moim zdaniem jak ktoś na serio chce pracować, to znajdzie zajęcie w Zamościu, tylko ze w ostateczności poniżej oczekiwań finansowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×