Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość masapare

czym jest szczęście??

Polecane posty

Gość masapare

czym jest szczęście?? czy ma apogeum? czy jest wieczne? czy nieosiągalne? Czy szczęście to chwila? Piszcie co ono dla was oznacza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pee do kibla
szczęście jest w tedy kiedy niczego nie pragniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masapare
no właśnie, a można niczego nie pragnąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pee do kibla
przez jeden moment można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, szczęście jest chwilą . Wg mnie prawdziwe szczęście jest wtedy gdy mu się nie pomaga, nadchodzi samo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tym co wystatrcza do
ZYCIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masapare
zgadzam się , przeważnie szczęście nadchodzi samo i nie ma na to reguły, ale czy musi mieć jakiś konkretny powód by nadeszło? czy pojawia się samoistnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masapare
czasem idę ulicą, patrzę na słońce miękko oswietlające budynki, drzewa,ludzi... .. albo czuję jak pachnie ziemia w wiosenny poranek i wtedy myślę sobięe tak,...jestem szczęśliwa ... macie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, fajne takie uczucie, bo to taka chwila, która przeminie. Potem czujemy niedosyt i jak nas znowu przypadkiem coś miłego spotka to jesteśmy szczęśliwi :) Szczęście, to też takie nieświadome pragnienie wg mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo..........
w zyciu szczescliwe sa tylko chwile, samo zycie jest do dupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masapare
ja teraz jestem szczęśliwa hiacynt mi rozkwita, nie wiedziałam jakiego jest koloru :D może jutro już zakwitnie. Niecierpliwię się, ale to z pozoru błahe oczekiwanie nadaje jakiś sens i napawa mnie pozytywną energią :)czy poczucie szczęścia dają wam drobiazgi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli nic poważnego mnie nie przytłacza i nie martwi no to tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość artus
Szczęście to jedyna rzecz, która się mnoży, gdy się ją dzieli...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×