Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczelam 0601

podnieście mnie na duchu !!!

Polecane posty

W końcu postanowilam wziac sie za siebie, i zrzucic pare kg. No i katuje się dieta , odmawiam sobie prawie wszystkiego i co ?? efekt jest taki , ze ubylo mi az 2 kg od ponad miesiaca !! mam ochote pochłonąć tabliczke czekolady !! jestem wściekła i chyba rzucę to wszystko w diabli !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie znam się na dietach, ale może stosujesz jakąś niewłaściwą..? Albo zatrzymuje Ci się woda w organizmie? Sport, sport i jeszcze raz sport :) Uszy do góry!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvsfvee
przede wszystkim "katowanie się" nie ma sensu. Po diecie szybko wrócisz do starej wagi. Zmień styl zycia -->> więcej ruchu , mniej jedzenia , więcej jedzenia zdrowego. Właśnie czytałam artykuł na temat diet i nie mają one dobrej opinii wsród specjalistów. Chudnij powoli i na trwałe a nie szybko i z efektem jojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stosuje dietę Dukana- wykluczyłam chleb, ziemniaki, slodycze , cukier , tluste wedliny.... Jem tylko drob , nabial, ryby i warzywa. I tak sobie stoje. Pracuje fizycznie, wiec ruchu mam sporo.... JAKA JESTEM ZLA !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może to co jesz jest naszpikowane chemią? Ja tak miałam, gdy mieszkałam w jednym z państw UE. Niczego naturalnego tam nie uświadczyłam. Coś okropnego, tyłam na potęgę, a nie jadłam dużo i sporo się ruszałam :O Nie wiem dlaczego nie chudniesz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvsfvee
najważniejsze że nie jesteś na tyle głupia że nie stosujesz kilkudniowych głodówek . Czytałam że czasem organizm zmniejszenie kalorii traktuje jako zagrożenie i przechodzi na oszczędniejszy tryb pracy i waga się zatrzymuje . być może te 2kg to wszystko co przy tej diecie może osiągnąc twój organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieto, nie krzwydz sie
i zacznij normalnie jesc, diety sa beznadziejne, jelsi chcesz efekt na dluzej, to nie tedy droga. sposob na schudniecie jest bardzo, bardzo, baaaaaardzo prostu-zacznij cwiczyc. najlepiej zapisz sie do klubufitness. zobaczysz, jak zmienia sie cialo i psychika;) a co do diet, to jedynmie ogranicz slodycze, i ni pij slodkich napojow, jedz 5 mniejszych posilkow zamiast 3. mowie z wlasnego doswiadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuki123
jestem po dukanie kryzys był ale czy warto ci sie ochudzać skoro chcesz czekoladę pewnych rzeczy nie wolno jeść bo jo jo na bank:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jem 5 posiłków a i ruchu mam sporo... cóż , jakoś być może przeżyje bez tej czekolady. Ale 2 kg w ponad miesiac ?? dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvsfvee
Właśnie restrykcyjne diety mają to do siebie że człowiek chodzi z poczuciem krzywdy " tego nie moge, tamtego nie moge " . :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vfvvsfvee
Zrobisz jak uważasz , lepiej schudnąc 2 kg w długim czasie niż szybko i efekt jojo murowany . Nie masz w sobie cierpliwości a do tego trzeba czasu i pozytywnego nastawienia . Jak się tak bedziesz szarpać to nic nie osiągniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niemiecki rybnk7
ja miałam stresy związane z kłopotami rodzinnymi .. schudłam 5 kg teraz w pracy egzaminy i dalej lecę z wagi choc nie chce ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ta dieta sklada sie z kilku faz. Jak osiagne wage , ktora zalozylam (chcialam schudnac 16 kg ) przez nastepne 160 dni sie ograniczam, powoli wprowadzam rozne produkty wlasnie by uniknac efektu jojo - dlatego nie uwazam ze jestem niecierpliwa, bo zaczynajac ja doskonale zdawalam sobie sprawe , na co sie pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś schudłam chodząc na siłownię, bez diety. Chwalę sobie, chociaż kilka kilogramów musiałam nabyć, by sąsiedzi nie zaczepiali mojej mamy i nie pytali, czy przypadkiem nie jestem ciężko chora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×