Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zapytanko2345i

Czy nie ma tu wogóle bezrobotnych?

Polecane posty

Gość zapytanko2345i

Czy moderator usuwa akie wpisy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem zawodowym bezrobotnym czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytanko2345i
Szukam do pracy/dobrej/-ale nie takiego gbura!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pytałem grzecznie czego chcesz. Ze tak to odbierasz twoj problem. Ze jestem bez pracy nie znaczy ze sie rzuce na kolana teraz przed toba. Pozdro pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kikiii
ja też szukam, jaka to praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bezrobotnaaa11
a ja sie rzuce na kolana jak cza bo mi praca potrzebna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nataliaaaa20
również jestem bezrobotna ;/ ledwo wiąże koniec z końcem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja już niedługo będę mamą (został mi jeszcze tydzień) I niestety los tak sprawił, że praktycznie od początku ciąży muszę leżeć Czyli co L4 mnie jedynie ratowało, a co za tym idzie o powrocie do firmy, której pracowałam dotychczas, mogę zapomnieć stanowisko jakie miałam to p.o. Z-cy Głównego Księgowego I tak zaczęłam się zastanawiać nad dodatkową możliwością zarabiania pieniędzy, właśnie nie wychodząc z domu. I szukając informacji w internecie, natknęłam się na firmę BETTERWARE - oferująca w systemie sprzedaży bezpośredniej produkty pomocne w kuchni, łazience, garderobie, domu i ogrodzie, środki czystości i produkty pielęgnacyjne. Firma działa na polskim rynku od 3 lat, dlatego łatwo jest się wybić wiem sama po sobie, bo współpracuje z nimi od 5 miesięcy i całkiem dobrze mi idzie Moje zarobki ze sprzedaży sięgają w tym momencie kwoty jaką dostawałam na etacie i to jest bardzo duży plus dla tej firmy Jeżeli ktoś z was jest chętny, żeby dowiedzieć się czegoś więcej na ten temat to proszę o kontakt: mail: betterwaredom@o2.pl GG: 3393576 Pozdrawiam wszystkich szukających pracy, życzę powodzenia i głowa do góry, nie można się poddawać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezrobotna od września, pażdziernika.. nie pamiętam :p pozdrawiam wszystkich uzależnionych od szukania pracy i BEZ SKUTKU ! xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×