Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

ja23 razę abyś się sama ogoliła bo na porodówce to róznie bywa:( ale są jednorazówki do golenia bo jak rodziłam to widziałam w sali w nerce na stoliku leżały:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bue dobre masz serduszko.zaraz wkleję na nk i facebook. buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mała śpi już 2 godziny- no SZOK!!! normalnie śpi 40 min i dość yhhh zobaczymy ile to jeszcze potrwa- może ta pogoda ją tak dobiła?? Dziewczyny mówiły ze ich pociechy spały w te upały dużo- moja widać ma odwrotnie- musi padać i być szaro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki ryniu Im więcej osób będzie wiedziało, tym większa szansa, że ktoś pomoże. Zdaję sobie sprawę, że nie każdy może, ale jest wiele osób, które dysponują nie tylko dobrym sercem, ale również środkami. Warto też zapamiętać o Tosi pod koniec roku rozliczając się z fiskusem- 1% naszego podatku na pewno jej się przyda. Pewnie większość z Was ma już osoby, na które przeznacza ten 1%, ale są tacy, którzy o tym nie pamiętają. Może warto zacząć w tym roku :) Nas wizyta u okulisty czeka jutro.Trzymajcie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kolezanki w końcu znalazłam troche czasu i jestem , to strasznie przykre ze dzieci chorują ja pracuje z dzieciaczkami z róznymi dysfunkcjami i chorobami równiez z ciezkimi i nieuleczalnymi wadami , czasem sie zastanawiam czemu tak musi być ze te maleńkie istotki sa takie pokrzywdzone przez los , to niesprawiedliwe , mama Szymcia równiez dzieki za powitanie u mnie w bielsku pogoda tez nieciekawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witamy mamusia:) oj to maleństwo masz:)fajnie.... Dziewuszki w końcu słoneczko hurrrrraaa mogę się wziąć porządnie do pracy :) i na reszcie entuzjazm do pracy też jest. Adaś jeszcze mi się budzi 24,4,7 :( ale i tak dzisiaj czuję się wyspana. Wczoraj podczas spożywania przecierku robił ustami motorek brrrrrrr i wszystko praktycznie wyplówał.Jedzenie było dosłownie wszedzie w formie pomarańczowych kropek:)mój starszy syn był spłakany ze śmechu:) Co u was dziewczyny? też macie taką ładną pogodę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... No u mnie pogoda lepsza niż przez ostatnie kilka dni... Wolę taki chłodek niż ten ostatni wielki upał,że nie było czym oddychać.... A ogólnie to zero koncepcji na dzisiejszy obiad...:( Jakieś podpowiedzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka w kwestii obiadku to nie poradzę bo ja jestem na diecie:( ale to co lubię robić moim chłopakom to rissoto, spagetii, gnochi,carbonara bo oni mączni są,a że teraz stołują się na mieście i w przedszkolu to nie muszę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuśka- jejku jaka mała ta Twoja dzidzia :) super pogratulować synka ;) a jakie miał wymiary??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryniu2 też bym chciała nie musieć stać przy kuchni.. :P ale trzeba nakarmić tych moich dwóch głodomorów bo apetyt to mają podobni.. ;) ale ja sama na większość mogę popatrzyć... coś wymyślę... W końcu koniec wizyt położnej...Denerwująca...A dzisiaj pierwsza wizyta u lekarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuśka pogoiło się wszystko ładnie.Jak rodziłaś? A położna denerwująca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shani85 dzięki za przywitanie... Mały miał 56 cm i waga 3330...Taki standardowy... He he...Ogólnie jest z nim spokój ale czasami jak sobie coś wkręci to potrafi marudzić kikla godzin...Na szczęście rodzice mieszkają 200metrów ode mnie i starszą mi w ciągu dnia podbierają amogę nawet powiedzieć że już od 3 tygodni spała w domu raptem 5 razy tak jej dobrze u dziadków i chrzestnej....He he...Ale inni by mogli pomyśleć że poprostu pozbywam się dziecka ale to ie o to chodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ryniu2 bałam się tego porodu jak cholera bo słyszałam różne opinie na temat naszego szpitala i sama tam podczas tej ciąży leżałam 3 razy i widziałąm co nie co i się negatywnie nastawiłam... Ale byłam mile zaskoczona...Już na samej izbie przyjęć jak zauważyłam jaki lekarz ma dyżur to mi kamień z serca spadł....Sympatyczny.. Na porodówce też położne super ale nie wiedziałąm co mnie czeka za chwilę bo miała być zmiana bo przed 19 byłą ale druga zmaiana też super....Ato niedziela była więc miałąm powody żeby się bać.. He he... Skurcze miałam od rana ale takie regularne co 5 minut zaczęły się po 16... A o 19.25 urodziłam...Podeszłąm do tego wszystkiego na spokojnie... A jeszcze najlepsze że moi rodzice pojechali z moją małą do Parku Miniatur do Inawłdu i miałąm jechać z nimi... He he...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do gojenia to tak, pogoiło się już wszystko... W środę 26 maja wyszłam ze szpitala a już w sobotę robiłam generalne porządki znowu.... Najbardziej co mnie zdziwiło to to że miałąm reaz szwy ściągane bo po pierwszej miałam rozpuszczalne ale nie rodziłam u mnie w sosnowcu tylko w kutnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój syn też jest niedzielnym dzieckiem:) oby nie został księdzem hehehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa i chciałam Wam dziewuszki podziękować:) Czuję się pozytywnie uzdrowiona z manii kupowania ciuchów na Allegro. Kasa leciała mi przez palce bo wciąż tam siedziałam.Teraz jestem tutaj i nie mam na to czasu:) a rezultat taki: mnie j zakupów i dużo za dużych już ciuchów,które teraz trzeba upchnąć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ryniu2 co do tych zakupów na allegro toc całkowicie sama cię rozumiem... Takie zakupy potrafia uzależniać... i tylko kasa ucieka... sama sie na tym złapałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak wogóle to już po wizycie u lekarza... Waga urodzeniowa 3330g a teraz 4400g...masakra w ciągu trzech tygodni przeszło kilo...A tak to też wszystko w porządku,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć, ja na chwilke....Milenka ma zapalenie płuc i leży teraz w szpitalu.ja wpadłam na sekundkę do domu pod prysznic i lece zmienić męźa.odezwę się co i jak cieszę się że atmosferka już klarowna ciekawe dlaczego?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sprzedam spacerówkę,łóżeczko turystyczne,krzesełko do karmienia każde oddzielnie lub w zestawie dorzucę gratis co do ceny napewno się dogadamy.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No trzeba rozpocząć ruch na forum ;) Ja od 7 już na naogach,a Wy jeszcze pewnie śpicie śpioch? :) miki melduj jak tam mała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×