Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ryniu2

Dla tych, które się już rozpakowały (urodziły) i chcą się poradzić lub pogadać

Polecane posty

No to karmelek teraz pojechałaś....... Nie siedzisz w necie to po co te linki wklejasz tu na forum? A o małego pytałaś na gg widać masz krótką pamięć. Poza tym trochę skromności dziewczyno i duma do kieszeni. Wyluzuj bo w takim tonie nie chce mi się z Tobą gadać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczęta! Wiem, że jestem nowa i póki co czuję się jak gość i nie powinnam nikogo pouczać, ale jak tak dalej pójdzie, to ten temat nie umrze śmiercią naturalną, tak jak się wcześniej obawiałyście, ale tragiczną... Zapomnijcie o sprawie plisss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam spokojne dziecko 4mczne,bez kolek palczow zadnych,ciaza cala byla super,lajtowa,porod dlugi zakonczony cesarka bo dziecko glowe odchylilo,skurcze tak nie bolaly przy probie porodu naturalnie,zadnych boli krzyzowych,cw oddechowe pomogly b duzo,po cesrace malo pokarmu i od poczatku jedziemy na active nan ,ogolnie chyba jakims wyjatkiem jestem bo mialam idealna ciaze i lajtowa i teraz synek spokojny smieszek kochany :)ogolnie to tylko za duzo teraz waze hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu wkleilam tobie link, ale nie widze tam zadnego artykulu i madrosci do czytania???? po za tym Ryniu to ty na gg sie mnie pytalalas: jak tam Aleks , marudzi??? odp ze tak!!!a nie ze poradz mi cos !!!!!!!!!! po za tym Magda to ty zaczelas teamt...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iwon.a tzn ile i przy jakim wzroście?? fajnie ze mamy kolejną nową koleżankę ;) witamy. Ja mam 3 i pół miesięczną córeczkę- gdyby nie bolące dziąsełka też byłaby pewnie ideałem hehhehe zresztą dla każdej mamuśki pewnie jej dzidzi jest najlepsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETY DOŚĆ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chwilowo się ulatniam. Jadę złożyć papiery do szkoły- pisałam wcześniej. Nie spodziewałam się, że na "stare lata" znów przyjdzie mi się uczyć i to w tak odległej dziecinie do tej, którą się do tej pory zajmowałam. Wybiłam się już z rytmu sprawdzianów, zaliczeń, ocen... Najgorsze będą dla mnie dojazdy- muszę zdać się na naszą wspaniałą kolej, bo niestety jakoś nie mogę się przełamać i zrobić użytku z mojego prawa jazdy. Już takie uparte ze mnie stworzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KOBIETKI jak chce podać małej wodę mineralna to ona musi być przegotowana dodatkowo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestem wściekła. Nie chcieli mnie przyjąć, bo numerków nie ma, bo chirurg zajęty, no jakaś masakra. To ja się pytam, czy mam czekać aż wda się zakażenie i zapierniczać z tym szkłem w stopie? To mi śmieszna pani odpowiedziała, że do szpitala mi poleca się wybrać. I chyba nie mam wyjścia, a tak lubiłam obsługę i personel w tej mojej przychodni!!!! CHAMY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Shani ja nie przygotowuje wody, tylko podgrzewam w mikforali...lekarz mi powiedzial ze jak jest z "instytutem matki i dziecka" to nie trzba gotowac....i zywiec zdroj, primavera takie maja... pudrowe...lepeij idz do spzitala, lepiej nie ryzykowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek - no idę, idę, ale i tak muszę tak do 17 na męża poczekać. Masakra. Coś o sobie? Mam 27 lat, roczną córeczkę, obecnie pracuję sobie w domu, bo i tak już długo olewałam firmę, a lubię swoją pracę i jak mam możliwość pracy w domu to czemu nie skorzystać, a i tak nie ma kto zostać z moją córą. Pracuje w agencji reklamowej w PR-rze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pudrowe.....fajne ze pracujesz w domu, tez bym chciala, ale coz macierzynski sie juz konczy i jade na urlopie starym... ja jestem ksiegowa, ktora w kolko robi to samo w miesiacu....nudna praca....ale coz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shani85 - polecam dla takiego maluszka wodę Gerber. No ja nigdy nie gotowałam wody mineralnej, ale np. moja siostra gotowała, bo po nie przegotowanej jej synek miał biegunkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karmelek - nie ma co narzekać, grunt że się ma w ogóle. Ale zawsze można podnieść swoje ambicje i zmienić zawód? ;) Ja swojego czasu zmieniałam średnio co pół roku, rok, aż trafiłam na to, co chcę robić i w tym siedzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do pracy...cóż....... właściwie dobrze ze mnie zwolnili- praca mało ambitna i na pewno nie była szczytem moich możliwości ;) yhhhh w przyszłym roku będę się martwic co ze sobą zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zlewam- a ja zajmę się masażem- wiem ze to chce robić i tego się będę trzymać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko spoko, na masaże twarzy mam skończone a co do reszty to biorę się za szkole od przyszłego roku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka wcięło mi całego posta.ehhhhh Shani odpowiedz dostałaś co do wody.Wystarczy podgrzewacz. Karmel mea culpa, zwracam honor dziś w sklepie dorwałam aż jeden słoik w warzywami od 4 miesiąca i kupiłam też kaszkę na później też po 4. Tylko miałabym do Ciebie pośbę,abyśmy rozmawiały jak dorosłe osoby.Nie założyłam tego wątku,aby się z kimś spierać co jes dobre,a co nie bo nawet nie miałam takiego zamiaru.Wyraziłam swoją opinię,że ja nie daję i nie dawałam i tyle,więc nie rozumiem,dlaczego się tak unosisz i mnie obrażasz,że niby mam się za znawcę i wyrocznię w tej sprawie. Napisałam o tym,że zamieszczasz linki bo mam do tego podstawy w tym wątku nie jeden link zamieściłaś. Przy doborze chusty dosłownie przeleciałaś neta i podsyłałaś opinie jakie one są dobre i,że lekarze są w błedzie,więc nie bardzo wiem o co Tobie w tej kwestii chodzi. Powiedziałam tylko,że ja ufam lekarzom,a nie netowi i to jest tylko i wyłącznie moje podejście do sprawy.Jak ty zrobisz to już Twoja sprawa bo to Twoje dziecko,a nie moje,więc wedle mnie to możesz nawet mu jutro schabowego usamżyć nic mi do tego. Chcę,abyśmy się zrozumiały i abyś dokładnie przeanalizowała tekst,który tutaj zamieściłam bo nikt tutaj niczego Ci nie narzucał i nie wyrokował co masz zrobić. I nie zamieszczaj prosze cytatów z gg-to trochę niedojrzałe. Tyle odemnie. Jeśli nadal nie rozumiesz i będziesz traktować tak,a nie inaczej sprawę po prostu będę Cię w tym wątku omijać proste..... Ja od siebie mogę tylko powiedzieć przepraszam,że nie zauważyłam słoiczka po 4 miesiącu lub go porostu nie było.Nie wiem i szczerze mówiąc cała ta sytuacja z perspektywy czasu mnie cholernie śmieszy. Głupie baby spierały się o słoiki hahahahahahahaha:) Dziewczyny,ale dzisiaj skwar,a mnie jeszcze czeka wyjazd na miasto po towar. I znowu będzie noszenie ogromnych kartonów.Penie jutro będę miała 2 kilo na minusie:) Jeszcze dzisiaj czeka mnie puszka Castorama,a tam dopiero sajgon jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laski,czy Wam też z prawej strony lata reklama playa?Jak to cholerstwo usunąć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lata lata ryniu, ale to tylko głupia reklam- bardziej treść postów mnie interesuje hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ryniu mozliwe ze z pamiecia zle , ale nie przypominam sobie zebym wklejala linki co do chusty....napisalam tobie ze wielu lekarzy poleca i szpital w ktorym rodzilam tez ale linkow nie wklejalam...chyba nie pamietam...Wiem moze troche mnie ponioslo, ale tylkod latego ze mialam wrazenie ze narzucasz mi ze jestem nie odpowiedzialna matka...rozumiem zeby dla Aleksa dawala tak jak ty piszesz schabowego, krowie mleko, kakao, pomarancze i zeby ktore sa np od 7 m-ca, i troche sie poczulam urazona... Co do gg , nie cytowalam (czyt.kopiuj , wklej)'slowo w slowo nasza rozmowe, tylko dalam przyklad ze nie prosilam cie o rade ...tylko sama pytalas czy Aleks marudzi dalej... tak naprawde to nie ja sie zachowalam nie dojrzale tylko obydiwe Magda!! aaaa i ja tobie tearz nie wyslalam linka z jakims artykulem tylko obrazkeim sloiczka ze jest po 4m-cu i to wszystko.... Jezeli ty tez poczulas sie urazona to tez przepraszam, ale nastepnym razem prosze narzucaj mi czegos, bo sobie pewne rzeczy nie wymyslilam(np.sloiczka po 4-m-cu) Co do Reklamy to adam sciagnal program zeby blokowal wszystkie rekalmy migajace na www.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×