Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Obiad

Winiary Pomysł Na i Knor Fix Danie Dnia uzywacie??jak czesto??

Polecane posty

Gość Obiad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2x w życiu dotychczas: pomysł na kurczaka ziołowo-paprykowego i ziołowo-czosnkowego. Oba dobre, proste, a przyprawy nieskomplikowane (papryka słodka, sól, majeranek, czosnek, pieprz i koniec).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
Nie używam, to sama chemia, szkodliwe, słone i niedobre:o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dupa nie chemia
używasz proszków czy pierzesz w samej wodzie? proszek to też chemia. Jesz jogurty? to też chemia... Wszędzie jest chemia. Ja czasami gotuję z fixow ale nie za często, tylko wtedy gdy nie mam czasu zrobić porządnego obiadu i niektóre "pomysły na" są pyszne. Polecam pomysł na kurczaka w sosie smietanowo ziołowym lub kurczaka po chińsku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Użyłam raz jakiś pomysł na zapiekankę chyba serową (masakra w smaku ) używałam kiedyś czosnku z kostkach z knorra ,ale to było kiedyś wolę czosnek zmiażdżyć ,lepszy zapach ,lepszy smak ,czasem dodaje kostkę mięsną do sosu :D daję bo lubię a nie raz z pospiechu za mało przysmażę mięcho i sos blady wychodzi :Dale nie stosuje maggi w płynie ani żadnych kucharków itp ,mam zawsze w zamrażarce pudełko z posiekanymi liśćmi magi ,są one na wagę złota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mloda kuchareczka
nie jem jogurtów innych niż naturalne:). Staram sie używać jak najwiecej naturalnych składników. Wiadomo, że sie nie uniknie konserwantów i chemicznych zabarwiaczy, zagęszczacz etc, ale po co jeść coś, bez czego sie świetnie możemy obejść, a co jest niezdrowe? Z chleba, ziemniaków trudniej zrezygnować, niż ze sztucznych fixów prawda?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asdfg
już nie przesadzajcie z ta chemia.Ja robie rzadko,ostatnio Pomysł Winiar na karkówke z ziemniakami,i bardzo mi smakowało.Na pewno zrobie to jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie spożywka przesadza z tą chemią, a nie normalni, zdrowo myślący ludzie tylko chyba psychiczni mają w d... to co jedzą i sypią świadomie świństwa do garnka, trując siebie i swoje rodziny a na temat - nie użyłam tego jeszcze i raczej nie mam w planach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jakiś kupiłam
nie pamiętam co - musiałabym iść do kuchni sprawdzić - no i na razie leży i czeka na okazję. :-) A chemii się nie boję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość twoje autorko jest dobrze
dla mnie to czuc chemia i tylko dlatego tego nie uzywam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od czasu do czasu używam. Pracuję i nie zawsze mam czas i ochotę na gotowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk
winiary pomysł na żeberka pycha i knorr kebab z sosem czosnkowym też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I zastanawiam się na czym polega ich sukces marketingowy. Toż to wszystko (zapiekankę serową, mielone-z-czymś-tam, biszkopt!!!, kurczaka) da sie zrobić nie wsypując magicznego proszku. W kuchni nie spędzam wielu godzin, sprawia mi to przyjemnosć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzadzudzi
raz czy dwa próbowałam tego... smak ok, ale wg mnie wszystkie te produkty to po prostu naciąganie ludzi :O nazwa "pomysł na..." wydaje mi się baaardzo trafiona, bo oni właśnie sprzedają pomysł na zrobienie czegoś, a produkty i tak trzeba kupić osobno. Wszystkie dania z woreczka i inne udziwnienia mają tylko ten "specjalny woreczek" (czyli zwykły rękaw do pieczenia, który można kupić w wiekszości sklepów i drogie to nie jest) i mieszankę przypraw, które większość z nas ma w domu + jakieś wzmacniacze smaku itp. To samo z zapiekankami i sosami... zawierają przyprawy, mąkę, zagęszczacze.. Może w smaku to jest dobre, ale jak do takiej zapiekanki trzeba dodać ziemniaki, mięso/kiełbasę, cebulę i śmietankę to ja nie wiem po co ten cały fix :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po śmierci i to
szybkiej wasze ciała nie będą sie rozkładać(przez to co własnie jecie)takie rrzeczy mozna jesc b sporadycznie,nawet jesli wasz organizm to toleruje nie wiecie co tak naprawde sie dzieje wewnatrz organizmu,żywnośc jest tak zchemizowana,że na ostatnim kongresie w szwecji lekarze biją na alarm-tego sie głośno nie mówi,jesteście przmanipulowani przez wszystkich,którzy chcą na was zarobić.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex
wypełniacie jej za darmo ankietę za coś takiego płacą od 60-100zł na badaniu rynku, pozdro naciągaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość durex
wypełniacie jej za darmo ankietę za coś takiego płacą od 60-100zł na badaniu rynku, pozdro naciągaczko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nigdy. Po cholerę mam dodawać do jedzenia taki syf?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej powiedz
roladki schabowe w sosie serowym-paskudztwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość derewi
karkówka z ziemniaczkami,rewelacja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pamiętam napis na opakowaniu jakiegoś Kucharka czy coś ...BEZ KONSERWANTÓW bo akurat był boom na bez konserwatowe papu. śmieszne..producenći nabijają nas w butelkę..to samo mam z pediatrą..zapisuje to co wisi mu na plakatach w gabinecie, pani w aptece sprzeda to co przedstawiciel poleci...curwa..Jestem tylko wierna fixowi bolonesse ....raz na miesiąc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czasem robi kebaba knora bo Mojemu Mezowi i mnie bardzo on smakuje :O ale wszystko inne jest do bani-przesolone i jakies takie chemiczne w smaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas w sklepach nie ma jeszcze tej karkówki z ziemniakami czekam na nią ale za to jest ten schab ze śliwką zakupiłam ciekawe czy dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapytam i powiem
pomysl na schab ze sliwka: nadziac schab suszonymi sliwkami na calej dlugosci, przyprawic sola i pieprzem, piec. ale jesli wolisz, by smakowal niczym jedzenie z budki z hotdogami (mnostwo soli, glutamian sodu i ten swoisty chemiczny smak, ktory wszyskim daniom nadaje ten sam wydzwiek, to tez mozesz). tylko upewnij sie najpierw, czy wszyscy twoi domownicy nie maja za grosz kulinarnego gustu, bo jak tak, to cie za taki pomysl na schab ze sliwka wysmieja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kokietk@
Prawda jest taka, że mamy dziś sporo chemii we wszystkim- nawet w tych ziemniakach, w mięsie. Ostatnio miałam okazję jeść zwykłą kurę, która sobie biega po podwórku- kompletnie inny smak od tych kupowanych w mięsnym. Nawet nie macie pojęcia co jecie. Ale fixy, pomysły na...itp- cholernie słone. Rzecz gustu. Ja niebawem założę własny ogródek, to może chociaż od czasu do czasu prawdziwe warzywa zjem ;) Dziś życie, jedzenie i wszystko opiera się na chemii. Dobrze byłoby jej choć troszkę uniknąć. Ale niestety by się jej pozbyć całkiem trzebaby mieć własną farmę z warzywami, owocami, ziołami i ze zwierzętami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pewna A.
Nie gotuję na fixach codziennie ale raz kiedyś tak ;-) Urozmaicam kuchnię po prostu. Sporadycznie kupuję: fixy knorra do spaghetti (bolognese i napoli) Fix do mielonych fix do gulaszu Kupuję je raz na jakiś czas jak mi się zachce innego smaku. Jeśli ktoś gotuję tyle co ja to z czasem szuka się już urozmaicenia smaku. Próbowałam kiedyś jakiegoś fixa z Winiar-nie podszedł mi. Za to dobry jest z Winiar-zapiekanka z ziemniaków i mięsa mielonego (czy jakoś tak).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konkretnie odpowiem
owszem, te produkty nie sa trujace, ale smaki? wszystko traci glutamianem sodu, dzieki :P nie wyczuwa sie pojedynczych przypraw, wszystko ma taki jednolity smak, po kij sobie zawracac glowe. wole sobie normalne proste jedzenie zrobic, jest wiele potraw, ktore mozna przyrzadzic doslownie w 15 minut z naturalnych skladnikow i przypraw. te fixy to zwyczajne robienie ludzi w balona, no tylko osoby, ktore nie wymagaja elegancji smaku od jedzenie bede ich urzywac. reasumujac: ani to dobre, ani zdrowe = wywalone pieniadze. a potem narzekaja, ze nie stac ich na zdrowe jedzenie,wiec musza kupowac parowki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghjkllmn
Ej Ty od elegancji smaku- uŻywać,tępaku jeden.Kup sobie elegancki słownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×