Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

delette

Czy wasz mężczyzna pyta o zabezpieczenie?

Polecane posty

O chorobcia,to teraz nasza rozmowa stoi pod znakiem(?);) Czyli dopasujesz się do mojego wieku:)? A kobietę się o wiek nie pyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
otoz o slowa przeze mnie uzywane sie nie martw bo wiem co mam na mysli tuy nie musisz:D energiczna wlasnie emo rozczulaja sie nad soba tak jak ty, twierdzac ze caly swiat jest przeciwko nim:( :D 'odpowiedzialny czlowiek rozmawia z partnerka o dzieciach, oboje ustalaja, kiedy zaczynaja sie o nie starac' musze Cie tu rozczarowac ale duzo dzieci w obecnych czasach rodzi sie z tzw wpadki i nie wszytsko w zyciu da sie zaplanowac.ciekawe czy ty sama bylas tak dokladnie rzetelnie zaplanowana:P...dobzre ze kiedrujesz sie konkretami w zyciu, to tlumaczy twoj feminizm ale nie kazdy musi rozumowac i zyc tak jak ty zrozum to:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
aha energiczna----->z tego coz rozumialam to milosc to dla ciebie 'mgliste wyobrazenie'...:P...ale ty musisz byc nieszzcesliwa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amanda-szacun,szacun wielki.A ja myślała,że Polska to taki dziwny kraj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myśliwy
Ja się nie dopasowuje, to nie w moim stylu.Kobiety się same domagają równouprawnienia(dużo w tym przesady) to chyba we wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amando, smieszysz mnie :P ja sie ani nie rozczulam, ani nie narzekam, ani tez nie czuje sie nieszczesliwa. Nie ma zadnej takiej mojej wypowiedzi ani w tym temacie, ani w innych. W dodatku, mam rodzine, mam partnera, a sprawe dzieci tez obgadalismy :P Poza tym - nie, kompletnie mnie nie zrozumialas. Radze przeczytac moje wypowiedzi jeszcze raz :D Mgliste wyobrazenia to wedlug mnie to, co sobie mysli Autorka bez przeprowadzenia powaznej rozmowy ze swoim partnerem. Jak juz wspomnialam, odpowiedzi moga byc rozne: zarowno, ze chcialby miec z nia dziecko (ale moim zdaniem powinien zapytac, czy uzyc gumki), jak, ze jest nieodpowiedzialnym naiwniaczkiem pelnym nadziei, ze skoro dziecko mu sie do tej pory nie przydarzylo, to i teraz nie przydarzy, niedouczkiem wierzacym w stosunek przerywany jako metode antykoncepcyjna albo dobrze sytuowanym facetem, dla ktorego problem niechcianej ciazy mozna rozwiazac latwo i prosto aborcyjka. Nie znam goscia, wiec nie wiem, kim jest. Autorka swoim chaotycznym pisaniem nam rowniez sprawy nie ulatwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myśliwy ok.Ale co z tego,że się domagamy równouprawnienia,jak i tak to nasze domaganie niweczy męska część.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
energiczna- jeśli mogę się wtrącić,to myślę że jak szybko Autorka przyszła tak szybko wyszła.No i nie dziwię się,będąc tu czkałaby ją chłosta bez mała.Jak tuwszyscy tacy poukładani i prawi,że głowa boli:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
autorka wyraznie napisala ze to osoba ktora darzy uczuciem i ze chce juz byc mama,maja warunki czego chciec wiecej??czy urodzenie dziecka to pograzenie sie na cale zycie? i nie nie uwazam ze wpadka oznacza odpowiedzialnosc ale zdarzylo sie i ponosisz konsekwencje to bardzo ludzkie popelniac bledy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
a prawdziwa odpowiedzialnosc t zaczyna sie juz PO urodzeniu tego dziecka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
tak tak tu tacy wszyscy cacy ze nawet pierdnac nie mozna hahhaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przypominam, ze wypowiedzi tyczyly sie faceta - Autorka pytala "Jak myślicie czym się kierował?" - wiekszosc adwersarzy myslala, ze w gruncie rzeczy sam nie przemyslal wlasnego postepowania. amanda foks "autorka wyraznie napisala ze to osoba ktora darzy uczuciem i ze chce juz byc mama,maja warunki czego chciec wiecej??czy urodzenie dziecka to pograzenie sie na cale zycie? i nie nie uwazam ze wpadka oznacza odpowiedzialnosc ale zdarzylo sie i ponosisz konsekwencje to bardzo ludzkie popelniac bledy" Pewnie nie zauwazylas, ale zbaczasz z tematu. Autorka jeszcze nie wpadla i nie ma dziecka. A chciec mozna jeszcze... jednomyslnosci co do rodzicielstwa. Co z tego, ze Autorka jest gotowa, jesli istnieje mozliwosc, ze jej facet nie lubi gumy, a jej facet byc moze tylko w zartach, jak sama zasugerowala, powiedzial: "myślę,że dziś można robić z tobą dzieci"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
wiesz co slyszalam szczerze mowiac gorsze teksty nt poczecia i te laski wciaz byly z tym facetem,ale moze lepiej nie bede przytaczac bo to naprawde hardcore:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amanda foks
no wlasnie autorka sie juz nie udziela pewnie psozla sie seksic ze swoim panem ale nie winie jej to tylko mgliste wyobrazenie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaale ale?
autorka nie miala partnera ale czy jej wybranek rowniez pozostawal w celibacie? bo jesli nie to brak pigule + brak gumki oznacza a) ew ciaze b) ew chorobsko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prosze sobie wyobrazic,ze autorka nie poszla sie sexic,tylko tak czyta i nie wierzy.Ale zal mi tu niektorych samotni,nieszczesliwi i nie chcacy widziec tego szczescia u innych.Szkoda czasu na to forum,tylu tu frustratow:(tek:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×