Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wielki Mistrz

Szukam uległej dziewczyny

Polecane posty

Coś długo nie było Wielkiego Mistrza, skąd taka przerwa w aktywności na forum??? Czyżby rodzice odcieli go od internetu bo złe stopnie przynosił ze szkoły? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uległy dwa ray
Gdzie jesteś Miszczu, nie zostawiaj nas na tak długo samych, nie dajemy sobie rady bez twych cennych wskazówek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki Miszczu znika ostatnio coraz częściej i na coraz dłużej - chyba rodzice odcinają go od netu za złe stopnie w szkole :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
WM Dziękuję za informację. Jednak, nie chce mi się wierzyć, że taka kobieta szybko się nie znudzi. No i dodałabym do tego to, że "właściciel" - jeśli chce nim być - musi gwarantować bezpieczeństwo totalne, we wszystkich dziedzinach życia. I tu jest pułapka, bo z punktu widzenia zdrowego rozsądku, "suka" jednak, powinna dbać o swoją samodzielność. A to z kolei, może nie iść w parze z całkowitym posłuszeństwem. (Choć, zabawa jest przednia to, ja nie wyrobiłam na zakrętach.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marusiu-to jest chyba największy problem w relacji BDSM. Bo taka relacja może się w którymś tam momencie skończyć. I jeśli była to relacja 24/7 to suka zazwyczaj nie jest samodzielna i może mieć problem z odnalezieniem się w rzeczywistości bez Pana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość joan_ka78
"Jednak, nie chce mi się wierzyć, że taka kobieta szybko się nie znudzi." Marusia, uwierz mi, że jeśli osoba uległa nie traktuje tego tylko jako urozmaicenie nudnego życia, to się nigdy nie znudzi. Po sobie wiem, że mi było mało, chciałam więcej niż Pan był w stanie mi dać :( Oczywiście bezpieczeństwo i zaufanie jest warunkiem koniecznym w takim układzie. A poza tym, M, wracaj na topik :P dla niezorientowanych -od dawna sunie siedzą tu: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=4171174&start=0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
mklara Dlatego, dla mnie może to być, wyłącznie zabawa. I.... oj, bardzo wciągająca...... (więc niech się trafi ten, który mnie naprawdę zdominuje to, nie ręczę za to, co do tej pory pisałam). Jeśli na poważnie to wtedy, naprawdę tylko "po ślubie". joan_ka Nie myślałam o tym, że kobiecie to się może szybko znudzić, (bo trochę to wynika z natury, jesteśmy ostatecznie "słabszą płcią"), ale OBAWIAM SIĘ, że znudzić się może to mężczyźnie!!! Tak, jak napisałam wyżej, jest coś w tym wciągającego i sama bym miała kłopot żeby z tym skończyć, ale (być może na szczęście) przegięłam mocno i sprawa sama się rozwiązała. Zawsze ciężko jest ocenić mi to dokładnie, ale wydaje mi się, że właśnie stałam się "bezpańska". Wiem też, gdzie siedzą sunie, ale tam jest "akcja", a ja tylko potrzebuję konsultacji, bo wcześniej nie miałam takich doświadczeń i na każdym kroku natykam się na miny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
mklara, gdzie nie wrócisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi, M, się buntujesz? :P marusia-"ale OBAWIAM SIĘ, że znudzić się może to mężczyźnie!!!" dokładnie, to niestety jest najbardziej realne :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktoskaaaa
Mozesz pisac na gg : 19588072 ;**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a ja tylko potrzebuję konsultacji" tym bardziej, lepiej pytać bardziej doświadczonych. Bo na pytanie rzucone w eter może odpowiedzieć jakiś Pan Ruchacz czy inny 'Wielki Znawca' i zamiast rozjaśnić może zrobić większy mętlik. A tym, że na dominacji bywa akcja/plotkowanie/chaos..no cóż, same bezpańskie sunie siedzą to i poplotkować czasem trzeba. Ale z tego co po sobie się zorientowałam i doradzić i wesprzeć, i wirtualnie po dupie dać potrafią (gdy za bardzo zaczynam marudzić) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marusia1111
joan_ka Wielkie Dzięki, za zaproszenie, bo jestem zagubiona. Nie wiem, czy "dostanę drugą szansę" i nie wiem co teraz mam zrobić. A, wszystko to z braku doświadczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
M, mogę Ci swój zaległy przydział odstąpić, jak tak bardzo potrzebujesz ;) marusia, jak masz potrzebę pisać, pytać-serdecznie zapraszam. Zresztą M może zaświadczyć, że tam nie gryzą, hihi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaświadczam! Nie gryziemy. No chyba, że ktoś zasłuży, wtedy może zostać ugryziony przez Pana, ewentualnie inną sunię na polecenie Pana. Ale tak naprawdę to zapraszam. Można normalnie pogadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-serenada
Dziewczynki... co tu robic jak kocham bardzo faceta, który Panem za bardzo byc nie chce. Znaczy sie w zyciu to on jest raczej tym silnym, meskim facetem, który sie wszystkim potrafi zajac, czasem krzyknac czy skrytykowac, ale w lózku zupelnie jakos go nie moge namówic na nic w klimatach BDSM. Ciezko mi go naklonic do seksu jakiegokolwiek, a co dopiera takiego, jakiego pragne. A tak w ogóle to dochodzi w 2 minuty :-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelka2345
Najpierw się przygotuj tylko ;) _________________ Dyskrecja.pl - mega sklep i hurtownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem nowa w takim temacie ale podoba mi się to i chciałabym spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wielki Mistrz
Witaj, chcesz spróbować wirtualnie czy w realu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze mnie zastanawiało szukanie partnera/ki do układu opartego na Dominacji i uległości na "forach ogólnych". Jest taka masa stron, na których oprócz szukania kogoś można się sporo dowiedzieć o tym jak to w rzeczywistości wygląda, a jednak kupa ludzi szuka na przykład tutaj, albo na forum gazety, czy na zwykłych portalach ogłoszeniowych. Oświećcie mnie dlaczego tak się dzieje? dominacjaiuleglosc blogspot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×