Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Musze zrobic z siebie wariatke

Polecane posty

nie robcie sobie jaj,mam problem , a Ey mi tu z penisami wyskakujecie :-o :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo powiedz mu, że jesteś w ciąży i oskarżysz go o ojcostwo...badania dna są drogie...albo zabij skórwysyna poprostu i spuś razem z jego gównami:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No z tego co piszesz to ciężko wybrac jakąś skutecznom metode:P Po dobroci nie! Obrzydzic sie nie da!! więc... Trzeba go wystraszyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popros kolegę koksa by przyszedł jak Cie nie bedzie z klamka i na sile wszedł do domu bo "poczekam na anke i chuj ci do tego" imię zmien. Niech sie rządzi zostawi na wierzchu broń i powie ze od dzis jestes jego własnością i kurwa bedzie do swojej szmaty przychodził czesto wiec niech kurwa nie wchodzi w drogę a potem zajmuje kibel godzinami i rusza jego rzeczy i go opierdala ze za głośny ze chce wejść jak tamten sie myje itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo🖐️ przygarne :), ale najpierw musze wykurzyc syfa :-o Niestety nie posiadam kolegow typu koks :-o Musi to byc jakis podstep, cos co go bedzie meczylo, nie dawala mu spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw pomoz mi go wykurzyc ;) dopiero bedziemy rozmawiac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eeeeeeeeewwwwwwy
zorganizuj jakies nocne ciche jednostajne dzwieki.. cos jak kapanie z kranu, tyle ze kran mozna naprawic. wymysl cos zeby nie mogl sie tego pozbyc. taka metode kiedys stosowali w ramach tortur na więzniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dn ejdnew
słuchaj muzy na maxa typu "oj dana dana, bum cyk cyk " :D Zadziała na 100% :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grilka zwiazu mu rece wsadze lutownice w doope i zapytam czysie wyprowadzi jezeli nie podlacze ja do prady wyprowadzi sie???? lepsza jest lokowka albo dupa w mrowisko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to macie pomysly, chcialam uslyszec cos co zda egzamin ;), a nie penisy, mrowiska, lutownice, korony z penisow:) Przestane myc naczynia,sluchac oj dana dana, moze przejdzie jakos ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ciężka sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×