Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość marta999

Moj syn slucha szatanskiej muzyki? czy jest satanista?

Polecane posty

Gość ytras
Levviatan nie sluchasz metalu za czesto . Black sabbath to nie jest black metal . Zreszta black metal gowno , a black sabbath jednak jakis poziom prezentuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytras
behemoth to tylko darcie mordy i nikt nie rozumie w tym calym black metalu o czym oni spiewaja . NAwet sami black metalowcy przyznaja ze black metal to gowno . JEdynie przypisuje sie do tego jakąs idee . Bez Idei black metal by nie istnial . Ludzie sluchaja tego tylko dla tego , ze opowiada o szatanie . Mimo ze to zwykle gowno jest jesli chodzi o poziom wykoniania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytras Zawsze mi się pogarsza kiedy czytam takie wypociny, pozbawione konstruktywnych argumentów :P Ja pierdzielę, jeżeli Ty opierasz swoją wiedzę na autorytecie pajaców z MTV to już nie wiem co powiedzieć :O Zresztą poziom, który sobą reprezentujesz całościowo jest żałosny. Debila sobie w lustrze poszukaj. Spłycasz poziom tej i tak już groteskowej dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytras
zabiora cie ci w białych fartuchach . JAk ci sie pogorszyło to dzwon po karetke .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytras
pewnie ten twój metalowy mozg całkiem ci sie pogorszyło przez słuchanie tych black metalowych wrzaskow . O czym on spiewa ? nie wiem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Black Sabbath-"jakiś" poziom. Dzieciaku to prekursorzy metalu do cholery! Nie rozumiesz, że Levviatan się z Ciebie nabija twierdząc, że to black metal? Znasz w ogóle jakieś zespoły black metalowe oprócz DB i Behemotha? Pytam, bo sama nie wiem który z nich się bardziej zeszmacił :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytras
Nie rozumiesz, że Levviatan się z Ciebie nabija twierdząc, że to black metal? on nie ma pojecia i metalu . Pewnie nawet sadzi ze black metal to megadeth . Zostawmy go .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wsłuchaj się jak nie wiesz o czym śpiewa, nie moja wina, że masz wadę słuchu, połączoną z wrodzoną i nieuleczalną wadą mózgu :O Tobie nawet karetka i białe fartuchy nie pomogą. idź lepiej odrobić lekcje, bo cię wywalą ze szkoły specjalnej i wtedy dostaniesz lanie od taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytras
słuchaj sobie dalej tego black metalu, bo jest modny i taki zajebiscie satanistyczny . SZkoda tylko ze idziesz za modą jak stado lemmingow . Tylko uwazaj zeby ten black metalowy mlotek nie wybił ci resztek mozgu z tej black metalowej czachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Durne te wasze kłótnie:). Autorko tematu- specjalnie dla Ciebie. Gatunek/ wykonawca- kim jest słuchacz oraz metoy postępowania: Metal (wszelkiej maści) - satanista lub opętany. Wskazany egzorcysta i woda święcona. Rap - czarnuch. Odebrać kajdan i spluwę. Wagner- Hitler. Uciekać. Hip hop- ziomal. Usunąć ławkę sprzed bloku. Reagge- narkoman z dredami- wskazany odwyk. Nergal bądź Doda- satanista- erotoman. Nie ma ratunku. Black metal - Szatan we własnej osobie. Powiadomić Watykan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarychannel
czarne glany i levviatan to osoby które bez wątpienia wiedzą co mówią a ytras przegina pałę.. faktycznie rozmowa leciutko odbiła od tematu ale może warto autorce topiku oczyścić zamyśloną głowę.. to czego slucha Twoj syn to "raczkujący" następcy tytanów metalu.. nie ważne jaka to teraz forma, jaki przekaz ale szatana to oni napewno nie czczą.. nie pis mi że chcesz iść z Bogu ducha winnym dzieckiem do psychologa bo sobie pomyślę że nie dajesz sobie rady :) nie wolno tak panikować i odrazu angażować obcych ludzi.. dzicko też człowiek i umie porozmawiać a muzyka to nie wyrocznia wcale nie zwiastuje to że Twój syn do niczego nie dojdzie albo na odwrót. przypominam też osobom które krytycznie wypowiadają się na temat zespołów których nie rozumieją że to nie ładnie.. nununu każdy ma prawo słuchać czego chce a krytyka akurat w tym temacie to przesada AMEN :) POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za dobre słowo, o mistrzu ciętej riposty :P Hahahaha, rozbawiłeś mnie do łez. Black metal modny... :D:D:D:D:D:D Słyszałam, że Metallica ma otwierać galę diso polo w Twojej wsi. Niestety się tam nie wybieram, bo kupiłabym Ci watę cukrową :P O mój mózg nie musisz się martwić, ale dziękuję za troskę. Zgłoś się do PFRON-u ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szarychannel
ja myslę że ytrasa należało by zignorować :) może sobie pójdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy to dziwne że jednym z moich ulubionych jak nie ulubiony, wokalista to koleś który gra na basie , marco czy jak mu tam, w nightwishu?:D http://www.youtube.com/watch?v=hTdhXxxWREo jedynie jego wokal w tym kawałku mi się podoba. a to całe szufladkowanie muzyki jest bez sensu🖐️ aaa jeszcze lubie wokalistkę arch enemy:D http://www.youtube.com/watch?v=wMGpcjzb67Q&feature=channel jak ona woła męża na obiad?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważam, że słuchanie człowieka, który konsekwentnie od jakichś 20stu lat, całkiem świadomie i z wyraźną premedytacją łamie drugie przykazanie oraz popełnia grzech pychy nic sobie z tego nie robiąc, musi budzić wątpliowści natury moralnej. Brawo za czujność :classic_cool:.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbacz
A można słuchać Nightwish?? jaki to rodzaj muzyki wogóle spodobała mi sie bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rilgel
To nie jest muzyka Satanistyczna. Iron Maiden gra Heavy Metal Metalica gra thrash Metal Może pani zachęcić syna do white metalu, czyli prokatolickiego metalu w stylu demon hunter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mel.
Te zespoły nie mają nic wspólnego z satanizmem. Jedynie Manson, jego muzyka nie jest satanistyczna ale on sam jest kapłanem trzeciego kręgu. Kiedyś interesowała mnie taka muzyka, słuchałam głównie satanistycznej i nie były to miłe doświadczenia. Zaczęłam się budzić o 3 w nocy, słyszałam głosy, nie mogłam przyjmować komunii świętaj, bo jak tylko wzięłam ją do ust to padałam na Ziemię, kiedy usiłowałam się modlić wszystko mi przeszkadzało, raz nawet spadł święty obrazek ze ściany. Szatan próbował mnie wykończyć psychicznie, nie miałam już siły z Nim walczyć. Te wszystkie manifestacje w kościele były bardzo męczące. Poszłam na odnowę w duchu świętym którą prowadził ojciec z Afryki John Bashabora, tam w czasie modlitw o uwolnienie zaczęłam płakać, potem zaczęło mną rzucać o ziemię, kiedy ksiądz podszedł zaczęłam krzyczeć i klnąć na Jezusa, stałam się agresywna wobec księdza. Po tym byłam strasznie wykończona fizycznie i psychicznie. Jeździłam po egzorcystach u których zdarzało mi się to samo. Po prostu koszmar , na szczęście mocą Jezusa zostałam uwolniona . :) Może pani opowiedzieć swojemu synowi tą historię, to może powstrzyma się z tą muzyką. Oczywiście to czego teraz słucha nie jest satanistyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ludzie co Wy za brednie wypisujecie to się w głowie nie mieści :) Satanizm jest uprawiany wszędzie przez ludzi grzeszących, od biskupów napastujących młodych chłopców aż do zakonnic które rąbią sobie minetę.To że w większości kapel black, death metalowych wokaliście się wydzierają nie ma wspólnego z satanizmem.Jest masa kapel która swoim zachowaniem może wzbudzić podejrzenia co do uprawiania satanizmu np Dimmu Borgir,Cradle Of Filth, Behemoth, Burzum, Immortal ( to są nie liczne które mogą wzbudzać mieszane uczucia ) a te kapele z satanizmem mają tyle wspólnego co ja z chodzeniem do kościoła na mszę.Ciemnogród ta Polska, ja pierdolle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxMłyxx
Znam się co nieco na tych sprawach więc się wypowiem. Rzeczywiście pani syn słucha agresywnej muzyki ale nie ma w tym nic szatańskiego. Gdyby pani syn słuchał takich zespołów jak Arch Enemy,Deicide(ang. bogobójstwo), VADER czy Satyricon to byłoby gorzej. Jednak gdyby coś się zmieniło i pani syn słuchałby takiej muzyki to nie trzeba nigdzie z nim chodzić. Dobrym rozwiązaniem jest go "przeżucić" na chrześcijański metal. Sam słucham takiego metalu. Osobiście bym polecał Demon Hunter, Living Sacrifice czy Skillet(chrześcijańskie zespoły). Bardzo prosze o kontakt ze mną jakby z synem były problemy Obeznany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Adam Z.
Dzieciak w tym wieku ma takie samo pojecie o satanizmie jak o katolicyzmie czy buddyzmie.Nawet jesli zwie sie satanista i nosi krzyze odwrocone(lub bedzie nosil) to bez obaw:) To tylko pozerstwo.Wiekszosc zespolow uprawiajacych muze satanistyczna (black metal) nic wspolnego nie ma z satanizmem,to tylko otoczka jakiej wymaga klimat danego gat.muzycznego..Prawdziwego sataniste z tlumu bys nie wylowila,nawet nie wiesz ilu jest ich w Twoim otoczeniu na codzien.Druga kwestia to taka ,ze lepiej jak slucha czegokolwiek nizby mial sluchac jekow dziwek w majtach zamiast spodnicy uprawiajacych sex w twledyskach czyli techno itp. smieci dancowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lord Adam Z.
Ytras gowno wiesz o black metalu.Czepiasz sie ,ze nie rozumiesz slow i dra morde.Zeby tak morde drzec trzeba miec warunki,growling jest nie dla ciot spiewajacych muze w stylu"chodz tu do mnie szybko sciagaj spodnie".Chcesz teksty growlowane rozumiec ??? hahaha hahahaha hahahaha wez sie schow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oni sprzedali dusze dla Rock & Roll-a 1/12 http://www.youtube.com/watch?v=ewF4vEXz41Y&feature=related LED ZEPPELIN, apostołowie szatana http://www.youtube.com/watch?v=ZCF0qLrnSKE&feature=related muzyka metalowa a zniewolenie http://www.youtube.com/watch?v=ioW5i6Sf6IU&feature=related Satanizm i Heavy Metal http://www.youtube.com/watch?v=NBlVKbtVbQU&feature=related Były Iluminat omawia tajemnice przemysłu muzycznego http://www.youtube.com/watch?v=YNrxDKfKxWE&feature=related Historia muzyki metalowej canibal corpse http://www.youtube.com/watch?v=p1GACBP0G0I&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yoanina....2000
Autorko.Łączę się z Tobą również jako matka w bólu i zgryzocie bowiem mam z moim synem podobny problem.Mianowicie słucha on muzyki pewnego zespołu jakiego wokalistą jest narkoman i doprawdy nie wiem już co mam z tym zrobić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aj ten no to
Ten kto słucha tego łajna spłonie w ogniu piekielnym razem z qrwami i innymi kryminalistami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jan waran
Pieprzyć ten gówniany cały metal.To dobre dla pedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieciak w tym wieku ma takie samo pojecie o satanizmie jak o katolicyzmie czy buddyzmie.Nawet jesli zwie sie satanista i nosi krzyze odwrocone(lub bedzie nosil) to bez obaw To tylko pozerstwo.Wiekszosc zespolow uprawiajacych muze satanistyczna (black metal) nic wspolnego nie ma z satanizmem,to tylko otoczka jakiej wymaga klimat danego gat.muzycznego..Prawdziwego sataniste z tlumu bys nie wylowila,nawet nie wiesz ilu jest ich w Twoim otoczeniu na codzien.Druga kwestia to taka ,ze lepiej jak slucha czegokolwiek nizby mial sluchac jekow dziwek w majtach zamiast spodnicy uprawiajacych sex w twledyskach czyli techno itp. smieci dancowe. Gdybyś nie napisał tego wcześniej sama napisałabym dokładnie to samo :) Popieram w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazdy satanista uwaza inne religie za wrogie. Innych ludzi za wrogow, kazda satanistka dazy aby inna kobieta innej wiary zostala "k***a" najlepiej tirowka. Knuja i wcielaja w zycie, chodzi o pozbawianie kobiet innych wiar pracy, aby musialy zebrac o nia. Zeby byly poniewierane, satanisci sa bardzo malo atrakcyjni, wrecz karykatury ludzi. Kobiety tez malo atrakcyjne, satanisci przewaznie nie dbaja o siebie. Fakt po ubiorze nie pozna sie, ze to satanista, ale po twarzach dla znajacych temat pozna sie czy to satan. Wykrzywiaja te mordy, a jak wyzywaja innych ludzi. Oczywiscie w pracy pelne pozory, wszystko w normie, a w srodku gowno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×