Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Lauren_Hill

vibrolipo a body jet?

Polecane posty

Czy ktoś może mi wytłumaczyć jaka jest różnica między vibrolipo a body jet oprócz tego że pierwsza metoda jest sucha a druga mokra? Dużo niejasności mam na ten temat, różnie piszą w artykułach i na forach. Ja bym się skłaniała raczej do tej pierwszej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz jeśli chodzi o vibrolipo i body jet to jak pewnie dobrze wiesz obie te metody mają na celu usunięcie tkanki tłuszczowej. Przy czym jeśli chodzi o zabieg body jet tak w skrócie można powiedzieć, że polega na wypłukiwaniu tkanki tłuszczowej specjalnym roztworem wodnym. Natomiast jeśli chodzi o vibrolipo w tej metodzie wykorzystuje się infradźwiękowe drgania kaniuli. Dzięki czemu zabieg jest bezpieczny dla każdego pacjenta. W przypadku vibrolipo dzięki temu, że kaniule nie emitują ciepła nie ma zagrożenia np. martwicą skóry. A co cię skłania do tego, żeby poddać się właśnie vibrolipo a nie innej metodzie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mnie skłania? Tłuszczyk;) Ale na razie robię rozeznanie. Czytałam po prostu że jest mniej inwazyjna, szybciej się dochodzi do siebie po zabiegu i ryzyko nierówności jest bliskie zeru. Już sobie klinikę nawet wypatrzyłam. W Warszawie jest klinika chirurgii plastycznej IQ medica i czytałam dobre opinie o ich lekarzach na forum 'znany lekarz' i jeszcze z paru źródeł wiem że u nich po prostu są profesjonalne zabiegi i opieka. A ty się poddałaś takiemu zabiegowi, że tyle wiesz o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stepperka
hehe,widac ze wiosna idzie:D:D ja sie osobiscie zastanawiam nad duzo mniej inwazyjnym - vacu stepem, a te wymienione przez was nazwy mi nic nie mowia :P ale chetnie poczytam jesli ktoras z was sie temu poddała lub wie cos wiecej - swiat idzie w koncu do przodu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odsysanie tłuszczu? A to w ogóle zdrowe? Na pewno łatwo pozbyc się ciążących kilogramów, ale czy później nie wraca sie do wagi sprzed zabiegu? I czy ciało się jakoś dziwacznie nie odkształca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidi erka
Je też się właśnie zastanawiam jaką metodę wybrać. Zwykłe ćwiczenia - to na pewno, bo nic tak nie wypala tłuszczu jak ostra dieta i ćwiczenia ;) Tak czy owak, nie wykluczone, że będę chciała przyspieszyć ten długi i żmudny proces spalania tłuszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama Miśka
dziewczyny nie znam vibro ale jestem po body jet. Już dwa miesiące. Wcześniej sporo czytałam, odkładałam pieniądze, a teraz nie żałuję ani złotówki bo mam smuklejsze uda i zniknął z nich celulit. (choć tego się nie spodziewałam :-) Zabieg był bezbolesny - robiłam w piątek, a w poniedziałek już byłam w pracy. I to właśnie w metodzie jest fenomenalne. Przed masz lekkiego pietra - bo jakby nie było to rodzaj liposukcji , ale w trakcie nic nie czujesz, a potem szybko dochodzisz do siebie. Teraz po dwóch miesiącach noszę spodnie w mniejszym rozmiarze. Wreszcie osiągnęłam rozmiar sprzed ciąży. Niby nie przytyłam, niby wszystko zrzuciłam, a bułki na udach pozostały i tak od czterech lat... teraz to już wspomnienie. Na nowo odkrywam jeansy, rurki ... i mój stary, nowy rozmiar. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Miśka
dziewczyny nie znam vibro ale jestem po body jet. Już dwa miesiące. Wcześniej sporo czytałam, odkładałam pieniądze, a teraz nie żałuję ani złotówki bo mam smuklejsze uda i zniknął z nich celulit. (choć tego się nie spodziewałam :-) Zabieg był bezbolesny - robiłam w piątek, a w poniedziałek już byłam w pracy. I to właśnie w metodzie jest fenomenalne. Przed masz lekkiego pietra - bo jakby nie było to rodzaj liposukcji , ale w trakcie nic nie czujesz, a potem szybko dochodzisz do siebie. Teraz po dwóch miesiącach noszę spodnie w mniejszym rozmiarze. Wreszcie osiągnęłam rozmiar sprzed ciąży. Niby nie przytyłam, niby wszystko zrzuciłam, a bułki na udach pozostały i tak od czterech lat... teraz to już wspomnienie. Na nowo odkrywam jeansy, rurki ... i mój stary, nowy rozmiar. Jestem bardzo zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Miśka
ups ... miało być raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chcesz schudnac?!
chcesz schudnac?! spalic zbedny tluszcz?! niedawno wyszla nowosc: www.ultra-slim.ocom.pl Specjalny sklad spalacza dobrany osobno dla kobiet i mezczyzn. Trzeba wybrac wersje dla siebie :) W polaczeniu z ruchem i odzywianiem daje niesamowite efekty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej widzę, że już jesteście prawdziwymi specjalistkami w tych wszystkich nowych zabiegach. Ja na razie dokształcam się w kwestii vibrolipo i nie powiem bardzo przydały mi się te informacje - http://www.iqmedica.pl/vibrolipo,14,3.html - obecnie jednak staram się własnymi siłami pozbyć zbędnego tłuszczu ale wydaje mi się, że bez konsultacji z dietetykiem czy z trenerem się nie obejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia12

Pamiętam jak sama zastanawiałam się jaką metodę wybrać na pozbycie się tłuszczu. Po konsultacji w klinice Galena w Bielsko Białej zdecydowałam się na liposukcję body jet. Był to chyba najlepszy wybór bo efekty widać było od razu. Dodam tylko, że klinika jest świetnie wyposażona a osoby tam pracujące są bardzo miłe i profesjonalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też nie do końca wiedziałam jaka jest różnica. Ja wybrałam liposukcję body jet brzucha dzięki dr Mierzwińskiemu Tomaszowi, który przyjmuje w Krakowie. Naprawdę polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×