Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.PUMKA2010

----************* I stał się cud!!!! *********----

Polecane posty

aaa zapomniałam, ze jestem analfabetkom i nieztety noje dziedzko bendzie miałó problemy w sżkole. AAA zapomnialam rze jezdem blądynkom. aaatak poza tym to gdzie jest napisane przez autorke ze jest w ciazy? i ze bez chlopa zaszla? :) :) :) :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pumko a
.PUMKA2010 a czkawka juz Ci przeszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nauki a nie za seks
bo na tym cud polega, ze jest się w ciąży nie uprawiając seksu, jeżeli był seks to nie jest cud tylko pieprzenie się autorki z facetem w wyniku czego zostało poczęte dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotolotko
śmiać sie chce.. :D naprawde mam ubaw, takie jest zycie ze ma sie meza czy faceta to sie uprawia z nim seks a jesli wy nie uprawiacie to wspolczuje.. pewnie warunki fizyczne nie pozwalaja wiec sie spalacie na forum :D:D:D coz.. jest to jakis sposob.. a poczecie dziecka jest cudem, tak bylo jest i bedzie.. zapytajcie tych co dzieci miec nie moga.. tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam się z przed mówczynia, ja starałam się może nie tak długo bo ponad pół roku, 2 dni temu dowiedziałam się że jestem w 5 tygodniu ciązy i jestem szlescliwaaaaaaaaa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .lailla.
tak właśnie, cudem jest i zawsze bedzie poczecie i urodzenie dziecka-tylko niektore matki tego nie doceniaja...to smutne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupota to tez cud
oj wy nawiedzone mohery,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie typowe :D uwielbiam takie wypowiedzi, wystarczy urodzic dziecko i wypowiedziec sie pozytywnie w tym temacie zeby zostac mocherem, zacofanym oczywiscie. Nawet mi to pasuje, nie dosc ze mieszkam w Toruniu to jeszcze na tej samej ulicy co RADIO!!! bije pozostałe MOCHERY na głowe :D:D:D CZAD!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i sory za "moCHery" bo zaraz sie dowiem ze jestem analfabetką jak to zwykle bywa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×