Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

.PUMKA2010

----************* I stał się cud!!!! *********----

Polecane posty

Cześć! Tyle tu tematów różnej treści, ale o początku ciąży ani słowa! Sa Kobiety które zaczynają "staranka", urodziły Dzidzię lub dziecko ma już ze 2 latka... ale napiszmy jeden temat (i podzielmy sie tym wszystkim co nas spodkało w ciąży) jak to jest od początku, jakie miałyśmy objawy, jak czkałyśmy na wynik, nasza reakcja, nasze zachcianki, humory, nasi Mężowie, Partnerzy, Rodzinka, nasze wielkie wyjścia z brzuszkiem, zakupy, badania, USG, szpital,praca,poród............................................................................. i jeszcze tyle zgadnień ile tych kropek....... Mam nadzieję,że wiele Mam podzieli się swoimi przeżciami, a inne Mamy/Kobiety chętnie o tym poczytają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ererrerererere
taaaa..i co jeszcze???? spadaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my- Czarne, pomarańczkom (złośliwym) już powiedzieliśmy PAPA SPADAJCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!👋

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naprawde nie ma Mam zainteresowanych pisaniem i czytaniem.. uhh chyba kiepski i niepotrzebny temat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111111111111111111111111111
tu są setki takich tematów, a ty myślisz, ze amerykę odkryłaś. Acha, pisze się spoTkało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedyneczko droga! Myślisz że JA sie przejmuje Twoim komentarzem? Jeżeli jesteś taka mądra to wklej KILKA takich tematów, a jeżeli CI sie nie chce to najlepiej nie pisz nic. Bo głupoty napiszesz. Aaa, zapomniałam! Moje Dziedzko bendzie glupie bo zrobiłam jeden błond w tekście i z pośpiehu i poniewasz nie prżeanalizowałam tego co napisałam. O JA PI-ER DO-LE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pumka dużo jest takich tematów dlatego W ogóle tytuł topicu pasuje do tego że ktoś się starał długo o dziecko i właśnie stał się cud. Każdy lekarz mówił że nie uda się zajść w ciąże itd. Poszukaj tematu odpowiedniego do Twojego terminu albo do niewiem...Twojego miejsca zamieszkania. Dużo tematów jest o ciążach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aurelko, ja mam to już za sobą, ale nigdy o tym nie pisalam. Myslałam ze sie z jakąś Mamą podziele wrazeniami, doradze, zapytam... Nie zrobiłam błędu.....???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh chyba nie. forum jest po to żeby pytać. może poczekaj to się rozwinie. kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idiotkaaaa
a to coś zaszła w ciąże bez faceta, o, ludzie, gdzie mieszkasz, ogłoś, ruszą pielgrzymki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziłam już daaawno... ale może...bo pragnę tego Cudu jeszcze raz...za jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszammmmm
chcesz rozmawic na poziomie a sama przeklinasz ??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość doucz sie kobitoooooo
to trzeba się przespać z facetem, to nawet w podstawówce uczą tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A kto tu pisze ze zaszłam bez Faceta? A co se przeklnąc nie można już? czy to znaczy ze jestem marginesem społecznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapraszammmmm
pomaranczki zlosliwe a ty czarna i zlosliwa :P czemu zmienilas nika aby temat zalozyc??? bo nie wierze, ze nowa jestes skoro wiesz co to pomaranczki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oh, przestańcie, czytam tu o różnych tematach, i wiem co to sa pomarańczki. Nie zmieniam nicka-nie mam się czego wstydzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a z tym cudem to co
A kto tu pisze ze zaszłam bez Faceta? = no a kto jak nie ty, sama zaczęłaś, a teraz zadajesz głupie pytania. Na głupie pytanie to możesz tylko głupia odpowiedz otrzymać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale po co
ci takie wspominki. Nie lepiej pisac o tym co teraz, czyli o dziecku, ale tak normalnie a nie ile razy kaszlnelo i ze znowu chore. Ile twoje dziecko ma juz lat/miesiecy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja mogę powspominać, urodzilam niecale 3 miesiace temu, a teraz siedze jak na szpilkach bo nie wiem czy znowu cudu nie zaznałam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glupie babyyyy
to nie cud tylko oznaka dawania facetowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kolejnaa szalonaaa
i co, może powiesz, ze nie uprawiałaś seksu i jesteś w ciąży, szalona, ty chyba nawet do podstawówki nie chodziłaś, bo tam już uczą w jaki sposób powstaje człowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vedfggggg
ja tam kilka raz dziennie widzę cud, bo mojemu facetowi raz rośnie i stoi jak kołek a raz opada, to jest cud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja pierdo**
"Aaa, zapomniałam! Moje Dziedzko bendzie glupie bo zrobiłam jeden błond w tekście i z pośpiehu i poniewasz nie prżeanalizowałam tego co napisałam. O JA PI-ER DO-LE" pisze sie D-Z-I-E-C-K-O- A NIE DZIEDZKO! Analfabetko ty jedna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ameryke odkryła
Chciałas do Indii a odkryłaś Ameryke kobieto takich tematów sa tu setki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×