Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Andzusia:p

od 3 mies. dostaje miesiączke tylko po zarzyciu Luteiny

Polecane posty

Gość Andzusia:p

Moja sytuacja jest taka że 24.09.2009r. urodziłam córeczke bardzo sie cieszyłam . Po urodzeniu zaraz za miesiąc dostałam miesiaczke wydawało się wszystko dobrze jednak już nastepnej nie dostałam .Postanowiłam iść do ginekologa ale wcześniej zrobiłam test ciążowy okazało sie że nie jestem w ciąży , pani doktor to potwierdzila .Przepisała mi Luteine pwiedziała żę mam ją stosowac nastepująco ; 1x dziennie po 5 tabletkach pownnam dostac miesiaczke. ok ;p Tak stosowałam jednak dostałam dopiero po 16 tabletkach ale trwała ona tylko 4 dni. Poszłam do ginekologa jeszcze raz ,pani doktor mnie zbadała i jest wszystko ok przepisała mi tabletki atykopcencyjne .Miałam je zażywać od 10.03.2010r. akurat mnialam dostac miesączke jednak znowu nie dostałam:( zadz. do lekarza żęby sie zarejstrować na wizyte , położna pow. żę pani doktor jest na urlopie . Zapytałam ją co mogę w takiej sytuacji zrobić powiedziała ze mam zrobic w domu jeszcze raz test ciążowy a jak nie bedze w ciązy zażywać luteine , a jak juzdostane miesiączke zaczac brać tabletki antykopcencyjne.Ok:( wrociłam do domu zrobilam test ciązowy w ciaży nie jestem ,zaczełam brać luteine ale miesieczki dalej nie mam.A prolaktyne mam prawidłową .Czy ktos tak mniał?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam tak od 6
a żeby było śmiesznie to w tym cyklu mimo luteiny nie dostałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×