Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zazannna

waga a wzrost..

Polecane posty

Gość zazannna

mam pytanie mam 15 lat i mam 174 cm wzrostu oraz waże 64 kg+. czy powinnam się odchudzać? czy waże za dużo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fferiodnsas
za mało wręcz. powinnas przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwilena213
w sam raz nie tyj ani nie chudnij

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazannna
ale mi sie cały czas wydaje że gruba jestem ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poszukaj
w necie pod hasłem "Vademecum zdrowia -jak żyć żeby żyć" temat "Chudnij bez wyrzeczeń" tam jest wzór na wagę ciała i wiele innych wskazówek, które jako nastolatce mogą się przydać. 🖐️ Odpisz, co Ci się przydało.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma takiego określenia jak "powinnaś się odchudzać". Co najwyżej "chcę się odchudzać, dla samej siebie, aby czuć się lepiej";) Trudno stwierdzić czy masz nadwagę, zależy jak te kilogramy rozkładają się na ciele i jakie masz proporcje. Poza tym jestes młodziutka i ciągle rośniesz (no może już nie wzwyż;) ). Ale ja myślę że ta waga jest OK. Jeśli już koniecznie chcesz schudnąć, to odstaw słodycze i fast foody i uprawiaj regularnie jakiś sport, wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xsfxfasfrsww
idealna waga bo wzrost minus 110

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pewnie jests zgrabna
Tak wiec zadnego odchudzania, Ja mam 174 i waze +/- tyle co Ty i jestem szczupla. Poza tym Ty jak ktos slusznie napisal wciaz rosniesz, wiec nie wyjdzie Ci to na dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odchudzać nie, ale sportem możesz się zainteresować. mięśnie zawsze wyglądają lepie niż galaretka. zdaniem innych (a szczególnie wychudzonych koleżanek) nie przejmuj się, to Ty masz się dobrze czuć ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazannna
dzieki za wskazówki przydały sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wg mnie kobieta od swojego wzrostu powinna odjąć sto i wtedy ma idealną wage. czyli np ja powinnam ważyć 52 kg i tyle mi odpowiada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja bym musiała ważyć 66 kg, beznadzieja. Kiedys tyle ważyłam i nosiłam rozmiar 40/42, wyglądałam jak pączek w maśle, nigdy więcej. Ja dziękuję za taki ideał:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też słyszałam od lekarza to o odejmowaniu ale to było od wzrostu -105/110 cm. to by się zgadzało z tym co mi najbardziej odpowiada. przy stosunkowo normalnej wadze 5 kg robi jednak sporą różnice. tylko dlaczego tak ciężko się je zrzuca ;P ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zazannna
też bym chciała to wiedzieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×