Gość mmmooo Napisano Marzec 17, 2010 poznałam pewnego mężczyznę, on wie że bardzo go lubię , jesteśmy na stopie koleżeńskiej , ja się w nim zakochałam , ale tkwi w tym problem że ów mężczyzna nie należy do grzecznych , pije , zażywa narkotyki -nie co dziennie ale dosyć często , ma również takich kolegów . ja wiem również że on cos czuje do mnie poniewaz mi to powiedział , nie wiem co mam robić , czy pakować się w związek z takim osobą , nie chce żałować potem swojego wyboru , również nie chcę go ["naprawiać " bo na tym rzecz nie polega , ja też nie jestem święta pod względem narkotyków i picia , imprez , tylko inaczej podchodzę do tego wszystkiego . nie wiem co mam zrobić z tym uczuciem Udostępnij ten post Link to postu Udostępnij na innych stronach