Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość monika991

troche inne pytanie o orgazm!!!!

Polecane posty

Gość monika991

Witam.Mam pytanie o orgazm czy wszystkie temety na forum o orgazmie dotycza orgazmu pochwowego???chodzi o to ze sa dwa orgazmy pochwowy i lechtaczkowy czy brak orgazmu pochwowego to taka tragedia jak sie ma lechtaczkowy i na odwrot???czy wszytkie macie oby dwa orgaxzmy???bo ja wiecznie sie drecze ze nie mam orgazmu ale nie mam pochwowego ale mam lechtaczkowy moze tym trzeba sie cieszyc?czy sa dziewczyny ktore nie mialy nigdy zadnego z tych orgazmow????????????????????troche pomieszalam ale mam nadzieje ze wiecie o co chodzi.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika991
piszcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Orgazm jest tylko jeden:) drogi dojścia do niego różne:) łechtaczka jest najwrażliwszym miejscem a zatem zachodzi największe prawdopodobieństwo przeżycia orgazmu pocierając to miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika991
tylko tyle???fokt sa tamaty jest ich duzo ale nie ma takigo o tych dwoch orgazmach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też mam dwa sa sa sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tylko lechtaczkowy, albo "az" lechtaczkowy bo uwazam ze jest super i nie ma powodu do zamartwiania sie tym, ze nie ma sie pochwowego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No popatrz popatrz, a ja myślałam że masz tylko gardłowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No taaaak,,
Zgadzam sie z czarowniczka , sa dwa. Roznia sie sporo, m.in. intensywnoscia.Ten 2gi (tryskajacy,pochwowy)jest lepszy, i trudniejszy do osiagniecia.Wszystko zalezy od umiejetnosci partnera.Mysle , ze przecietna kobieta nie osiaga go droga zwyklej penetracji.Raczej dlonie MISTRZA sa tu potrzebne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojej...
wszedzie tylko orgazm i oragazm! przereklamowane obydwa!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czrowniczka
"No taaaak" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monika991
tylko tyle osob moze cos na ten temet powiedziec???piszcie jakie macie orgazmy.ja mam tylko lechtaczkowy czy AZ to nie wiem bo marzy mi sie pochwowy ale niestety nie kazde marzenie sie spelnia :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×