Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Dom wariatow

Polecane posty

Witajcie:classic_cool: Postanowilam zaszalec i zapisac sie do domu wariatow :classic_cool: Tez tak macie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lista oczekujacych przedemnabyla bardzo dluga, mysle, ze jak sie zapiszesz w polowie kwietnia to rozpoczniesz hospitalizacje pod koniec lipca:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapraszam wariatow, durnoty i wszelakie glupoty, zaczynamy :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale hispitalizacja jest dwuletnia, takze zdazysz obskoczyc nie tylko dwa lata ale takze podwojna zime, wiosne oraz jesien, przygotuj sie na hardcore :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabierz...ja sie nim zaopiekuje :D tzn bedzie moim najlepszym kompanem...nie wypije piwa,nie powie,ze mam nie gadac i ogrzeje stopy gdy zasne a Ty pifo pic bedziesz z innymi waryjotami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mozesz zabrac psa, chomiki, krolika i rybki :classic_cool: nnooo:classic_cool: 🖐️ mianuje Cie ma lewa reka, poniewaz na bycie prawa zalapala sie Kant :classic_cool: :) pasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabollica27 z tym piwem to cie zmartwię on pije wszystko:) także przepije ciebie na bank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że n allegro sa juz kaftany bezpieczeństwa,nie wiem brać czy będą na stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kant zapomnialas wspomniec o naleznym za pokoje z oknami, za te bez okien nie pobieramy oplat :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no co za sfierze???:O:O pije pifo???i w jakim to stanie zasypia ?a chrapie ?no bo ze pachnie chmielnie to zniose ale jak chrapnie mi do ucha to ja ide na podłoge :O no dobra niech Ci bedzie...zabiore podwojną skrzynie i dla niego...a co tam,niech ma przekupne za ogrzanie stop moich zimnych ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaftan???i jak ja zjem zagrychę na dobre senki???i tak bez kolacyi mam isc do wyra zniewolona jakims przescieradłem??a jak mię lekarz napadnie ??to co ja bidna zrobie😭 a tak bez kaftana nie mozna??😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolacyyyje, objjjady i sniadania bedziecie spozywac w odpowiednich porach:classic_cool: kto nioe zasluzy nie dostanie michy ;) takie sa zasady. Czy sa na tej sali jakies sprzeciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Diabolica.....to bedzie taka nieoczekiwana przyjemnosc.....w koncu to dom wariatow ,nie??? :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Ja moge kapac te panie. I karmic na sile jak bedzie trzeba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nnnoo reko lewa ma, czy chcesz wyglosic jakies specjalne oredzie na te czesc? :) Moze masz cos do powiedzenia? Moze zechcialbys laskawie wprowadzic jedna ze swych zasad? :classic_cool: ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa dostaniesz wode i masz myslec ze to kawa przeciez dom warjatow finanse marne :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no takkk...ale bez procentow?kolacyi?dymka?na głodnego???na tsheżwego?bez morfinki? łe cos jakby oboz przetrwania ekhmm to ja sie jeszcze zastanowie hihihihi ale ten psiak mię przekonuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×