Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Grill

Dom wariatow

Polecane posty

a mi to buziaka do lulu nie zapodacie???to ja Wam nalesniki z bitą smietaną chciałam usmażyc a Wy mię tak bez buzi do wyra puszczacie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy w atrakcjach rownież leżakowanie w wygodnych, trzeszczących jak titanic w czasie zderzenia z gorą lodową kojach...w dodatku przymocują was do nich pasami żebyście przypadkiem nie spadli sobie si nie zrobili:classic_cool: W ramach tzw kultury fiz. mamy wpierdul od sanitariuszy i bieganie ze sraczka do kibla......jak mi sie co przypomni to podam jeszcze jakieś wskazówki:p🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Ok, dzieki za wskazowke. Nic dziwnego ze malo miejsc i ze kazdy chce do psychiatryka, szczegolnie pora letnia:) Mam pytanie techniczne do obslugi tego szpitala: Ile czubkow zajmuje jeden pokoj? Slicznie dziekuje za odpowiedz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nsjdgdgdgjjbefjx,x
taki dom wariatów już był na kafe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pikna, to zalezy od poziomu zaawansowania Twej glupoty , im bardziej jestes yebnieta tym wieksze masz szanse na zakwalifikowanie sie do celi, w ktorej bedzie wiecej czubkow :classic_cool: Takze, do dziela :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Grill, dziekuje za zarezerwowanie mi celi, juz sie balam ze sie nie zalapie, tylu chetnych:D Po cichu jednak mialam nadzieje ze moja glupota pokona innych w przedbiegach, nie mylilam sie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej jebnięty jak raczyła to ując grill jest oczywiście ordynator tego przybytku...Też mam was w dupie czemu łaskawie dalem już wyraz w swojej stopce. Do psychiatryka sie koowa zachciewa...z przykrością musze wam uświadomic, że nie spełniacie kryteriów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sory ale zdenerwowalem sie latwością z jaką chcielibyście sie dostac do tego elitarnego grona posranych pojebów...na to trzeba sobie kuna zapracowac:P. Ale rozumiem waszą potrzebe podwyższania kwalifikacji w tym w zględzie:classic_cool: Piszcie sobie dalej, będe grzecznie i zgodnie z prawdą korygował wasze fantazyje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Ja tez udaje sie w objecia Morfeusza:) dobranoc dobranoc dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja zmykam kaftanu nie posiadam jak nieliczni szczęściarze z topiku ale nadrobie te niedogodność :) paaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z odziału zamkniętego nie można sobie "zmyknąc":classic_cool:...Ja pierdole co za ludzie:P Aspirują na wariatów a nawet bluzga nie umieją puścic...papa matherfuckers:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzieliscie grzecznie w swoich celach? Mam nadzieje, ze nie probowaliscie wyrwac sie spd kaftanow? :-o :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość okolaptopa
wariaty 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa 🖐️ i jak podoba Ci sie w celi do ktorej Cie przydzielilam?:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Dobry wieczor panstwu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo powtarzam posty,musze stwierdzić,ze jak na razie poprawy nie widac haaaa zgłoszę chyba zażalenie do dyrekcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikna nieznajoma
Troche mnie dupa boli po wczorajszych wieczornych klapach ale ogolnie daje rade;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agawa jakies zazalenia? :-o Przeciez dbam o pensjonat jak tylko potrafie :classic_cool: Posadzilam Cie w celi z samymi rasowymi przyglupami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×