Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sexi-21

W jaki sposób można nadać obraz z jednej kamery do dwóch różnych źródeł?

Polecane posty

Muszę uruchomić kamerę tak, żeby obraz szedł "na dwa fronty" czyli w dwa inne miejsca ale jak to zrobić? Jaki program jest do tego potrzebny zeby uruchomić jedną kamerę ale w dwa miejsca??? To bardzo pilne dlatego na erotycznym bo tu jest napewno najwiekszy ruch :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak mi tez pokazesz to
cipo wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skype ma chyba taka opcje, mozesz konferencje zrobic. Wprowadzili tez takie cos na gmailu (tak, na poczcie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha dzięki :) Właśnie ściągam i zaraz przetestuje...a tu nei chodzi o zadne skype jeszcze czego :) chodzi o amerynaksie videochaty estem na dwoch naprzemiennie a chcę jednoczesnie :) Zaraz napisze czy mi sie udalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jakie tam stawki
? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyznam sie nie mam pojęcia o co chodzi...mam program wcc taka żólta ikona W i to jest podobne w sensie, robi zdjecia z kamery itd ale niby jak ustawic zeby wysylać obraz do dwoch? Nie moge nadal ale to chyba przez to ze sie nie znam...albo t nie ten program..to by bylo zbyt proste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może znacie inny programik? Albo jakieś instrukcje co zrobic zeby obraz yl wysylany do dwoch stron?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś mi pomoże z tym programe SpilitCamera>?? Jak to ustawić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hej cicia
ja pomoge ustawie cie odpowiednio na luzku zebys zmiescila cale moje 23 cm w usta az bedziesz sie dlawic a z drugiego zrodla kumpel bedzie ci wsadzal 21 w dupke chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×