Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

izydo.... ja tez nie wiem co napisać:( możne jak goska2010 nie załamuj się...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo, przykro mi bardzo :-( :-( :-( baaardzo cieplo mysle o Tobie, trzymaj sie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swoja droga to to jest nie sprawiedliwe:( ten kto nie chce dziecka przez cala ciaze praktycznie nie uwaza to rodzi zdrowe dzieci:( a jak kts pragnie chce to los pisze takie scenariusze:( az gęsia skórke dostalam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymaj się Izydo! Ja w styczniu miałam podobną sytuację. Puste jajo płodowe. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o boże Izydo tak mi przykro :( nie wiem co mam napisać nawet, mam nadzieję że może lekarz się pomylił i teraz ten Ci powie dobre wieści Trzymaj się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aness2
Izydo....wszystkie jesteśmy z Tobą .... Cholercia jakie to wszystko pochrzanione :((( I jak tu się nie martwić..... ale mimo wszystko staram się mysleć pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamariikaaa
Hej grudniowki moge liczyc na waszą pomoc? wiem ,ze bezczelnie się wciskam na wątek ale może pomożecie mi a nie przegonicie jak psa :) proszę o oddanie głosu http://wizaz.pl/akcje/moj_styl_moja_gwiazda/ oddajglos.php?id=628771 zajmie wam to tylko sekundkę :) a mi bardzo pomoże 🌼 dziekuje z calego ❤️ !!!!! ps: bardzo fajny prezent na swieta, dzidzius :) moj maz ma ur w grudniu ale niestety dzidzia byla na wrzesien, ur babci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość herbara czerwona
Izydo ... mam nadzieje że lekarz sie pomylił, strasznie mi przykro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamamariikaaa----------moglabys miec wiecej wyczucia jak juz w wątek się wtrącasz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo.... Bardzo, bardzo mi przykro... :( Nie wiem co napisać. Zresztą podejrzewam, że jak każda z nas... :( Trzymaj się kochana. Ściskam Ciebie bardzo, bardzo mocno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamamariikaaa
padlinka , przepraszam, faktycznie zły moment ... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo nie martw:* się może to tylko pomyłka. Ale się załamałam:(. Ja mam USG dopiero 18.05 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak nie powinno się dziać... jesteśmy stworzone do tego żeby wydawać na swiat potomstwo więc dlaczego czasami właśnie tak to się kończy? :( Izydo jesteśmy z Tobą, nie załamuj się. Byłam dziś na badaniach... USG mi nie zrobił. powiedział że nie można tak często męczyć dzidziusia bo już dwa razy miałam robione. kazał mi przyjść w połowie czerwca i wtedy będą tzw badania połówkowe... stwierdził że skoro czuję się dobrze, nie ma żadnych plamień, brzuszek rośnie i dolegliwości mijają to nie ma najmniejszych powodów do obaw...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ..na mnie to wpłynęło tez ciężko... Od razu mam czarne wizje :( Ale myślę ze trzeba być dobrej myśli. Izydo Kochanie czekamy na info co w szpitalu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo- strasznie mi przykro, lezka mi sie w oku zakrecila... bede sie modlila za Twojego Aniolka, ale mam nadzieje takze, ze jednak w szpitalu okaze sie, ze dzidzia sie schowala i ma sie dobrze :) Poza tym dziekuje Ci za wsparcie i okazana troske i pomoc! Mam nadzieje, ze bedziesz nas odwiedzac na forum i, ze za miesiac okaze sie, ze znowu bedziesz miala dzidzie i bedzie to zdrowa coreczka :) pozdrawiam Ciebie i reszte dziewczyn :* trzymam kciuki za Wasze wizyty, oby ten 13 nie byl pechowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie wróciłam ze szpitala - odesłali mnie do domu bo lekarz, który robił potwierdzające usg ....znalazł zarodek 6,2 mm i SERDUSZKO !!! bijące miarowo ok 120 czegos tam na minute... dziewczyny nie wiem o co chodzi :o boje sie cieszyc, martwic jak powiedział lekarz z Miedzylesia zupełnie nie mam o co bo sedrucho bije i on nie bedzie usuwał zywej ciąży..... sama nie wiem co mysleć ...znacie podobne przypadki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dziękuję Wam dziewczyny za otuchę i wsparcie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo !! Jak to co myslec? Cieszysc sie . Osobiscie zamordowala bym lekarza ktory stwierdzil by taka diagnoze a okazala sie ona nie prawda! Wszystkie dziewczyny 3 maly tutaj za ciebie kciuki! I jak widac nie na marne kochana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo!!To niewiarygodne!!!! zamurowalo mnie!!!!!! Kochana, wychodziłoby na to, że jesteś teraz kolo 7 tygodnia ciazy! Z rozmiarow dzidzi wychodzi! Kurde , ja bym gnała do tego lekarza co cię do szpitala skierował! Po prostu niesamowite!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka rowniez mnie szoklo tak jak napisalam powyzej zamordowala bym tego lekarza , i na nastepna wizyte poszla bym juz do innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo-dokladnie tylko sie cieszyc:) to wspaniala wiadomosc ze dzidzia jest i zdrowo rosnie, trzymaj sie cieplutko Kochana:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę do niego jutro rano bo na jego szczescie skonczył pracę jak wrociłam ze szpitala...zapytam go co on na to...no ja jeszcze w szoku jestem...kurcze.... ale wiecie co zapiszę się do trzeciego - do Makowskiego na konsultację...skołowana jestem strasznie, powoli zaczynam sie cieszyć :-) chociaz jeszcze niedowierzam..... tak czy inaczej uzgodnilismy z męzem, ze bedzie trzecie dziecko :-) juz raczej planowane, zebym wiedziała z dokładnoscią chociaz co do kilku dni kiedy było zapłodnienie..... ale moze bedzie i w grudniu ..trzymajcie kciuki...co za dzień ... a jak inne 13-ki ???? zycze Wam samych dobrych wiesci !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo to wspaniała wiadomość - bardzo się ciesze, super że wszystko zakończyło sie z happy endem:) Ja mam dziś gorszy dzień od rana mdłości i nie jestem wstanie cni zjeść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izydo :) Nie masz pojęcia jak się ciesze... a u tego Makowskiego długo się czeka na wizytę? A pozostałe mamusie? Jakie nowiny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
izydo!!! calutki czas o Tobie myslalam! mialam taka cichutką nadzieje, ze jednak to nie byla prawidlowa diagnoza... BOZE JA SIE CIESZE!!!!!!! :-D :-D Koniecznie do Makowskiego idz! czekamy na wiesci!!!! kochane serduszko bije!!! ❤️ ❤️ ❤️ padlinko, roznie czasem tylko tydzien czasem dwa, zadzwon i zapytaj moze ktos odwolal wizyte :-) on jest naprawde swietnym specjalista i pacjentka ma swietny kontakt z nim, tam do niego to cale rodziny chodza :-) ciezarna, maz i starsze dzieci :-) dziewczyny, ja po usg :-D wzruszylam sie, mąż tez ..... widzialam zarodek twarzowy ;-) serduszko bijace ❤️ wszystko w porzadku, ciaza 7t4dni :-) na 17.40 do gina biegne :-) jestem szczesliwa 🌻 i tak bardzo sie ciesze z wiadomosci od Izydo!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×