Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

hejka :) ale dzis u mnie leje!! leee u mnie jeszcze nie graja Planu B !! My zaraz jedziemy do kosciola potem na obiad :) wiec milego dnia wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie pierwsze dolegliwosci zwiazane z ciaza:/ krwawienie z nosa i dziasel,wiem ze to dlatego ze sluzowki w ciazy sa mocno ukrwione no ale nie jest to przyjemne,macie moze jakies swoje sposoby na krwawienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ello kochane w ten deszczowy dzien....u mnie tez dziasła krwawia i sa podraznione staram sie delikatnie szczotkowac zeby miekka szczoteczka:)dzis niedziela wyborcza heh trza isc zaglosowac!!milego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie przepiękna pogoda a ja mam dziś zaplanowane porządku:( Pozdrawiam i życzę miłego dzionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie widzę żadnej różnicy, bo mnie przez całe życie dziąsła krwawią przy myciu zębów mimo tego, że używam najmiększej szczoteczki. Właśnie upiekłam babeczki bananowe, pierwszy raz, wiec nie wiem jakie wyszły. Jak będą dobre to wam dam przepis (z tej książki kucharskiej dla ciężarówek;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki 🖐️ dawno się nie odzywałam ale czytam was czytam :) muszę przyznać że niezłe tempo narzucacie :) weszłam dziś na listopadówki a tam ledwie czterdzieści kilka stron a u nas.... :D dziewczynki gratuluję pozytywnych wieści z wizyt :) ja następną mam dopiero 7 lipca - oczywiście już się nie mogę doczekać, będzie wtedy 17tc więc może uda się podejrzeć czy to on czy ona :D co do imion to jeśli chłopczyk to najprawdopodobniej będzie Jakub Antoni, a dla dziewczynki nie możemy się zdecydować mi się bardzo podoba Hania albo Zosia :) *dzidzia* 10 deko to już konkretny człowieczek :) mój w takim razie też powinien być coś koło tego bo mam termin na 19.12 :) ewa0505 - gratulacje ciociu :D niedługo i ty będziesz tulić swoją kruszynkę :) myszka123456 wózeczek fajny, no i pierwszy zakup z głowy :) ja narazie upatrzyłam sobie taki http://allegro.pl/item1062940429_wozek_neo_baby_smile_fotel_nowosc.html dziewczyny dzisiaj kończę 14 tydz mam jeszcze jakieś mdłości co jakiś czas ale od poniedziałku nie wymiotuję :D:D:D:D hurra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o wagę to jestem -1kg, startowałam od 47kg także narazie nie narzekam chociaż mój gin powiedział że do następnej wizyty mogłabym przytyć ze 2,5kg :) brzusio narazie mam malutki, najbardziej widoczny jest po południu i wieczorem :) narazie jeszcze mieszczę się w swoje ciuszki chociaż w spodniach to już ciasnawo, a że siedzę na zwolnieniu i najwięcej w domku to pomykam sobie w dresach i jest ok :) tak samo jak wam krwawią mi dziąsła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmmm *dzidzia* babeczki bananowe :D podziel się bo już mi się żołądek skręcił i zaśliniłam klawiaturę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pyszniutkie te babeczki, chociaż mam trochę za grubą mąkę razową i w zębach trochę chrupie. Ale poza tym to dobre z banankami i orzechami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksf---> ja też mam ten problem z dziąsłami i nosem, byłam u dentysty i stanowczo poradził by nie używać tych miękkich szczotek, nie przejmować się i szczotkować min. średnią szczoteczką. dziąsła też się przyzwyczają. polecił mi pastę ajona czerwoną (taka mała tubka, koncentrat, w aptece koszt ok. 10 zł) i faktycznie mniej leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1szkl mąki pszennej, 1łyżeczka proszku do piecz., 1łyżeczka sody oczyszczonej, 3/4szkl mąki razowej 1/4 szkl płatków owsianych, szczypta soli 1/3szkl cukru, najlepiej brązowego (ja dałam zwykły, bo nie mam) 1/2szkl posiekanych orzechów włoskich lub pekan (nie znam) 2jaja, 4 łyżki mleka, 3 dojrzałe banany zmiksowane lub rozgniecione widelcem, 1cukier waniliowy lub kilka kropli zapachu waniliowego, 10dag świeżego masła rozpuszczonego. 1) Nagrzej piekarnik do 190st. Mąkę pszenną przesiej do salaterki, wymieszaj z proszkiem do pieczenia i sodą. Wsyp mąkę razową i płatki owsiane, wymieszaj. Dodaj sól, cukier i posiekane orzechy, zrób w środku wgłębienie. 2) Ubij w innym naczyniu jajka z mlekiem i wanilią, następnie dodaj rozdrobnione banany i stopione masło. Wszystko wymieszaj łyżką lub mikserem (krótko), żeby tylko połączyć składniki. Zbyt długie mieszanie powoduje, że ciasto staje się ciężkie. 3) Przygotuj 12 foremek (mi wyszło 18) na babeczki, natłuść je, nałóż ciasto i wstaw do piekarnika na około 20minut. Babeczki powinny ładnie wyrosnąć, a włożony w środek patyczek powinien być suchy. 4) Wyjmij babeczki z piekarnika i poczekaj chwilę, żeby ostygły. Po kilku minutach wyjmij każdą z foremki, odwracając ją i zostaw do zupełnego wystygnięcia. SMACZNEGO ;) :D :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki w ten słoneczny dzionek :) któraś z Was pisała, że jedzie do Reala zobaczyć te body dla dzidzi za 2,99 zł. I jak tam? Jakieś fajne czy badziew? A ja znowu objadam się czereśniami :D Dziś mam dzień leniwca... mąż w pracy, a ja sobie leniuchuję :) Eh...jak fajnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madi6613
Cześć wszystkim! Dawno nie pisałam,bo mi net wysiadł i musiałam wszystko nadrobić.Trochę czasu to zajęło. Jutro rano mam wizytę u nowego gina,mam nadzieję,że nie bedę miała problemu z przedłużeniem zwolnienia.trochę się denerwuję,ostatnią wizytę miałam miesiąc temu i już się martwię czy wszystko ok,ale jestem dobrej myśli. Dziś na obiadek szaszłyki z ryżem,mniam. Imiona już dawno wybraliśmy,jak dziewczynka to Maja ,a dla chłopca Matti.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia bardzo ciekawy ten pomysl na babeczki!:) chyba bede musia wyprobowac:) tylko musze foremki zakupic...jeszcze takich babeczek to nie robilam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakbyście chciały przepis na takie tradycyjne kruche babeczki, to służę. Takie są najlepsze z bitą śmietaną i owocami i galaretką. Pyyyyycha! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 i 1/2 szkl. mąki krupczatki pół kostki margaryny 1/4szkl cukru pudru 1 żółtko 1 żółtko gotowane Wszystko ucierasz jak ciasto kruche i wyklejasz foremki. Pieczesz aż się zrobią złote. Tylko mąka musi być koniecznie krupczatka, bo inaczej nie będą takie kruche. Normalnie robi nam się topik kulinarny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma za co sama narobiłam sobie ochoty na takie kruche babeczki z bitą śmietaną i owocami mhmmmmm ;) Tylko przy nich jest trochę roboty :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wyprobuje oba przepisy jak kupie sobie te foremki:) no troszke roboty ale potem mozna sobie powcinac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia ale mi narobiłaś smaków na owoce i galaretkę... aż wysłałam męża do sklepu po banany, pomarańcze, nektarynki i bitą śmietane zrobiłam galaretkę agrestową i truskawkową a teraz czekam aż się stężeje :D (łatwiejsza wersja Twoich babeczek:P tylko bez ciasta:D ) i robię jeszcze fasolkę szparagową w bułce tartej:) mniam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi hi!!! Ja też jadłam dzisiaj fasolkę ale tylko z masełkiem. To w sumie był cały mój obiad. Ale zjadłam jej chyba z pół kilo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez dzis jadlam fasolke z bulka tarta i wczoraj jadlam..i jutro znow sobie kupie:) dobre jedzonko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×