Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

szczesliwa sliczny i ten komplet i same skarpetki!:) slodnie takie:) a fasolka to dobra jest poprostu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dziewczyny, widać coś po was?? po mnie tak :P 15 tydzień już. A jak leże to taka śliczna górka się robi :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hania1312 🖐️ No ja też wcinam fasolkę najczęściej jak się da ;) Mój Dominiś też lubi i w sumie mąż też więc kilo idzie na jedno posiedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to trzeba bedzie kupic takie skarpetki:) mozna na dodatek wybrac i dla dziewczynki i dla chlopca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny fajniutkie te skarpetki. Ja też kiedyś kupiłam Dominisiowi takie ale jak już umie chodzić, i musiałam mu odpruć te maskotki bo by się pozabijał tak się o nie potykał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziweczyny:) stakato29-dzieki ci wielki, to jestesmy tyle samo w ciazy:) fajnie tak wiedziec ile mniej wiecej ma juz dzidzia:D Hania1312- witaj 🖐️ sarpetki supcio:D ja ostatnio znalazlam takie slodkie kocyki: http://www.allegro.pl/item1078153664_sliczny_puszysty_kocyk_mikrofibra_76x102_cm_bobas.html http://www.allegro.pl/item1078531880_bobas_kocyk_dwuwarstwowy_pluszaczek_76x102.html dziewczyny ja was chyba podusze:D....fasolka, ale mi smaka od kilku dni robicie bo ja jeszcze nie jadlam bo tu nie ma:( a ja uwielbiem fasolka z maselkiem i buleczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale kiedyś w Rossmannie były dla takich dużych dzieci tylko to były takie podkolanówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kocyk to najlepiej żeby był bawełniany, bo w takim sztucznym to dzieci się pocą, więc warto zwrócić na to uwagę. Tylko że takie 100% bawełny to bardzo trudno spotkać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie bawelniane to ciezko, fajne sa tez polarowe, ale podobne do tych co wstawilam mam po Kubie i jestem zadowolona, ale ten jest tak sliczny ze jeszcze z jeden kocyk musze kupic chociaz w domu mam ze 3:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka nie pisałam, bo byłam na uczelni... ach te studia, jeszcze rok mi został:( myszka123456 fajny ten wózek, tylko myślałaś nad tym jak urodzi się chłopiec? chciałam dzisiaj wjechać do reala zobaczyć te body, ale nie miałam czasu:( poza tym byłam wczoraj w h&m i ogólnie były przeceny, na ciążowym dżinsy szło kupić za 60zł, ale nie było mojego rozmiaru i ogólnie nic nie wybrałam... czemu ja jestem taka wybredna???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa - myślałam nad tym jakby urodził się chłopiec - dla mnie i w bordowym chłopiec może jeździć, to jest ciemny kolor więc pasuje i do chłopca. co innego jakby był różowy ;) witam nową grudniówkę :) dzidzia - smakowite te przepisy na babeczki. ja od jakiegoś czasu mam ochotę na ciasto marchewkowe :) pychota... nie wyobrażałam sobie jaki wygląd i smak może mieć to ciasto dopuki nie posmakowałam :) mniamm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzidzia- od tych twoich babeczek wszystko sie zaczelo:) wlasnie skonczylismy wcinac gofry z bita smietana i ananasem,pyyyyyyyyyyyyszne byly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka no to spoko że Tobie się kolor tak czy tak podoba:) no ja się zastanawiam nad jakimś uniwersalnym, znajomi mają niby w bdb stanie zielony jasny, ale jeszcze go nie widziałam, chociaż ja bym osobiście wolała jakiś ciemny z dodtkiem pomarańczowe, dużo tych kolorków na all... Ogólnie myślałam że nowe wózki są droższe ale te za ok.500zł da się jeszcze przeżyć, też mnie korci żeby już kupić wózek, ale teściowa mówi że po 20 tyg, po połowie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaannkkaaa - oglądałam wózek właśnie taki jasny zielony. dla mnie był za jasny - ciężko bedzie utrzymać go w czystości, dziecko będzie piło jakiś sok czy co i może zabrudzić lub ciągłe składanie do samochodu lub nawet zima i ta ciapa na chodnikach... a z jasnego ciężej się spiera... przynajmniej takie moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa88 - super są te skarpetki :) takie słodziaki :) i jeszcze fajniej, że sprzedająca jest z Gdańska... mogłabym odebrać osobiście :) chyba się skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc kobietki :) jutro znowu poniedzialek !! i trzeba wczesnie wstac!! a tak mi sie nie chce!!! no mam jutro dentyste :( buuuu milego poniedzialku Wam życze, bo pewnie zajrze wieczorem dopiero :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka123456 piekłam kiedyś marchewkowe, ale jakoś mi nie podchodziło. Może miałam jakiś kiepski przepis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skarpetki można kupić w rossmannie, u nas były po 5,99. nabyłam 2 pary - kotki i kurczaczki... :) ale niektóre z tych wzorów też widziałam. Ogólnie soxo ma fajne rzeczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×