Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Tylo podobno 13 tydzień to koniec I trymestru. Eh wyszłam na chwilę do sklepu, a tu tyle czytania :) Rybaczki są super chyba też sobie takie kupię. Co prawda zaopatrzyłam się w sukienki na lato i tuniki. Gorzej ze spodniami, bo w żadne się już nie mieszczę, a wcale nie przytyłam... tak mi się waga wacha między 50- 52 kg. Nawet ostatnio położna mnie pytała czy dobrze się odżywiam, bo na wizycie w maju ważyłam 52,5 kg, a już w czerwcu 50 kg... chociaż jem jak szalona... non stop coś żuję :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Troszkę mnie nie było, a Wy tyle napisałyście ojojjjj.... ciężkie do nadrobienia :) Pozdrawiam Was. Ps. Malina, o ile dobrze pamiętam, to Ty masz dziś wizytę u Gina :) Czekam na wieści :P Ps.2 jak Wy robicie te obrazki " serduszko " usta " kwiatek " ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i chwile poszłam na śniadaniówke,a tu już prawie 3 strony do nadrobienia :P nie oszczzędzacie dziewczynki,nie oszczędzacie :) Asieńka-kochanie,przytulam mocno ❤️ Malin-ale Ci dobrze :) też chętnie bym się gdzieś wybrała,ale narazie brak planów... padlinka-im więcej się śpi,tym gorzej :P A ja zawsze marzyłam o dziewczynce-może się spełni :) Mój mąż jednak wolałby chłopaczka i lekarz też zwolennik płci męskiej, już poprzednio nastawiał się na szukanie siusiaka,ale nic z tego nie wyszło :P Póki co dzidzia się nie ujawniła :P :) kurde no,wy wymieniacie garderoby,a u mnie nadal bez zmian,trochę wzdęty brzuszek-to wszystko...nadal chodzę w tym co wcześniej-15tc...ech....:o (schizzzzuuuje...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosh właśnie się dowiedziałam, że siostrzenica mojego męża ma półpasiec i musi zostać w szpitalu, bo wdarło jej się zakażenie ;/ Mam nadzieję, że się od niej nie zaraziłam... muszę zapytać dziś swojej gin czy to dla mnie groźne... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29, Dzidzia, bardzo wam dziękuję :) Sylwunia_89, też się pochwal po wizycie :D ja mam jutro na 7.30 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w nocy męczyła mnie taka zgaga, że nie spałam pół nocy :( a teraz mam dzień bez weny na cokolwiek, nawet śniadania nie chce mi się iść zrobić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie przez dwa dni męczyła jakaś kolka po prawej stronie pod żebrami, ale dzisiaj już mi przeszło, ale i tak zapytam mojej gin od czego to może być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w nocy też nie mogłam spać:( mam taki katar, ze nie mogłam oddychać:( 🌼termin na 12.12.2010 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek 🖐️ a gdzie ty kochana bylas tak dlugo, co?? 👄 dobrze pamietasz, dzis mam usg :-) dam znac oczywiscie :-) a tu sronka do serduszek...us...kwiatkow ;-) http://forum.o2.pl/emotikony.php Sylwunia89, to jestesmy dwie z usg na dzis :-) ales Ty szczuplutka jestes :-) 51kg wazylam jak slub bralam :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do ciuszkow to juz zachaczylam h&m i kupilam swietne krotkie spodenki ciazowe(przeciez nie bede sie w lato smazyc:D) a z bluzek to zawsze lubilam tuniki wiec w nich smigam ja zaraz wciagne pizze(wlasnie moj mezus po nia poszedl) i uciekam na plaze, takrze do pozniej 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, wiesz, podobno lody smietankowe pomagaja na zgage maloox czy jak to sie pisze jest dozwolony i pomaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate, na stałe :) Ustawiasz to wchodząc w " moje konto " wypełniając pole " Sygnatura / stopka: " Malinka, w sumie nigdzie, i nic nie porabiałam :P przez 2 dni nie miałam internetu po prostu, a wczoraj byłam u rodziców, bo mieli rocznicę ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate, no pewnie ze stopka jest na stale :-D komu by sie chcialo za kazdym razem to samo pisac ;-) trzeba wejsc w 'moje konto' (nad okienkiem gdzie wpisujesz odp) i tam wpisujesz tekst, ktory ma sie pokazywac pod Twoim postem ":-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobiłam sobie śniadanko :D bombę witaminową :D sałatkę sałata lodowa, czerwona cebulka, szczypiorek, rzodkiewka, papryka konserwowa, ogórek kiszony - zalane jog. naturalnym zott :D pychotka ogórek robi za sól, a papryka daje mega smaczek wszystkiemu, a i dałam sera fety :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfiatuszek-istna porcja witamin :) Ja zamiast pizzy popijam sobie przepyszny mleczno-truskawkowy koktajl :P z własnych truskaweczek ;) mmm...mniam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agneste, tos zaszalala :-D i ja sie glodna robie....zaraz sobie makaron li i jedynie z maselkiem podgrzeje :-) tak mi ostatnio posmakowaly takie proste rzeczy....chleb razowy z maslem i sola, makaron tylko z maslem bez zadnych sosow, herbata bez cytryny nie wiem co mi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×