Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

paula no wlasnie wizulanie bardzo mi sie podoba ten wozek - ale coraz wiecej czytam gorszych komenarzy :( a szkoda taki piekny jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra :) ja ucieka sie myc - jutro musze wyjechac wczesniej bo ide na badania przed praca :) na szczescie tylko mocz i morfologia :) wiec nie bede miala 5 ampulek pobieranych tylko jedna :) milego wieczorku :) trzymaja sie :) do jutra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam temat wózka z głowy, bo zostanie ten co mam po córce, a że wymienili mi stelaż kilka miesięcy temu na nowy w ramach gwarancji można powiedzieć że wózek jest nówka :) Mam taki, mimo małych kółek jestem z niego bardzo zadowolona:) Ale wiem, że nie wszystkim się podoba:) http://allegro.pl/item1087381877_stokke_xplory_luksusowy_wozek_jak_nowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwny wozek!!kurcze takie to nawet nie widzialam:) a jak go sie prowadzi bo ta racze ma dziwna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato29 twój wózek super, totalnie w moim guście... czyli polecasz??? strasznie mi się podoba, tylko kolor bym inny wzięła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzidzia no co ty wcale się nie obrażam po prostu kwestia gustu :) Mnie też nie podobają wszystkie, także spoko :) Jeśli chodzi o prowadzenie to prawdziwa bajka, zwrotny lekki i dziecko siedzi bardzo wysoko. Ale oczywiście swoje wady też ma żeby nie było że go tak bardzo zachwalam :) Miałam trochę różnych wózków w swoim czasie bo mam troszkę świra na ten temat ale ten wygrał ze wszystkimi dlatego zostanie dla następnej dzidzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolor mam pomarańczowy :) Wiem właśnie że ten wózek musi trafić po prostu na amatora czegoś co jest inne a ja uwielbiam nowoczesne kształty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć pisarki oszalałe,ale zapindalacie na naszym forum;) Normalnie wchodzę i przez 1 godzinę nadrabiam zaległości,zawsze mam zamiar coś pisać ale ktoś mnie woła albo dzwoni,wracam na forum i znów muszę nadrabiać:):):)Ale to sama przyjemność bo fajnie się Was czyta. Ja właśnie napchałam się fasolką szparagowa z bułeczką i doprawiłam czereśniami i truskaweczkami:):) Co do wizyt to ja ma średnio co 3 tyg i na każdym mam USG i słuchanie serduszka no i dostaje fotkę,ale aparat mój gin ma chyba średni,nie ma 3D,zdjęcie z ostatniego jakieś takie słabe...następnym razem go poproszę żeby się postarał:):) Następna wizyta 29.06 a ja już nóżkami przebieram:):):)W ogóle strasznie jestem niecierpliwa i jakoś wszystko mi się straaaasznie dłuży,już bym chciała znać płeć i móc kupować dzidzi jakieś rzeczy.Dostałam też kupę ciuszków ciążowych od znajomych i nie mogę się doczekać kiedy będę mogła w końcu je zacząć nosić:):)Taka jestem w gorącej wodzie kąpana... Malin ale masz dobrze z Mamą,moja mieszka daleko niestety ,więc objadam się tylko jak ją odwiedzam:):) mamadam09 :)witaj!!! Padlinko,mam wrażenie że Twoje samopoczucie jest o wiele lepsze i bardzo sie z tego cieszę:):):)Ja jestem taki typ depresyjny i czesto mam doly,wkurza mnie to strasznie ale na szczescie odpukać na razie jest OK i trzymam sie jakoś mimo tego że mam straszne problemy w pracy,kryzys...,ale nie chce Was zanudzać,ot życie:)Mam tylko stres czy zdąże jakoś się pozbierać do porodu bo inaczej to będzie baaardzo ciężko z wyprawką i w ogóle...nie mówiąc o remoncie bo mieszkanko w opłakanym stanie,remont jest niezbedny.Ale nie zamartwiam się na zapas,mam nadzieję że się wszystko ułoży,wczoraj na spacerze znalazłam CZTEROLISTNĄ KONICZYNKĘ:):) pierwszy raz w życiu:):) A oto łóżeczko moich marzeń... http://www.allegro.pl/item1088722874_komplet_mebli_hippo_drewex_gratis_materac_poznan.html i wózek: http://www.allegro.pl/item1059581703_wozek_emmaljunga_smart_duo_combi.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gagatka Dzidzia Paulasz Stakato Elwirka Natalka1234, Myszka AgnieszkaW,Kamila, Anula,Kamyskaa,Aannkkaa,Beija Flor,Agneste, Lady Kate, Asiulek-82,Asienka24,Kamila1987,kffffiatuszek,Kaczorekmc,Wolska,izydo i wszystkie inne równie ważne forumowiczki:):):)Pozdrowionka i spokojnej nocy Mam jeszcze pytanko,jest ktos z Olsztyna lub okolic????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero teraz...pewnie już śpicie :P a ja poprostu musiałam zajrzeć ;) wcześniej miałam gości... padlinko-rzeczywiście-mogłam dać znać o "pierdonce" ;) następnym razem będę pamiętać! :) ps.ciasto francuskie tez tam zakupuję :P dzidzia-zgadzam się nad tymi biedronkowymi bagietkami-właśnie zakupiłam...staram się mieć zawsze jakąś w zapasie w zamrażalniku ;) Jeśli chodzi o biedronke-to w większość rzeczy tam się zaopatruje-są tanie i nie najgorsze :) Dziewczyny-miewam coraz bardziej brzuszne łaskotki :D no nie moge!! nie wierze :D wow! to to?! 15tc? :P jelita są mocniejsze,a to zwyczajne delikatne muśnięcia-niczym-gąsienniczka? ;) wow... AgnieszkaW-gratki z okazji pierwszych ruchów ;) ja to kopniaków narazie jeszcze nie czuje ;) kasiula kula-szacun za wymienienie tyluż jakże ważnych forumowiczek :P Na dzisiaj koniec,dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mam timing..;-))) usiadlam do kompa, a tu juz pewnie wszystkie mamusie spia.... naogladalam sie tych wozkow i lozeczek co nie miara, juz sama nie wiem co chce... duzo jest fajnych.... nie moge sie doczekac kolejnego usg... powinnam miec 02.07.... jak wszytsko bedzie dobrze, to chyba zaczne shopping;-)))) Kolorowych snow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi ten dziwaczny wozek tez sie mega podoba. Pokazalam mezowi a on: "co to? deska do prasowania?" well.... dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dzisiaj dla odmiany pierwsza z rana :) Dzień dobry gródnióweczki 🖐️ Dzisiaj synus nie dał mi pospać niestety. A że komputer pod ręką, to se zajrzałam. A co mi tam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek kobitki:Da mnie mezus obudzil jak do pracy wychodzil widze ze wczoraj temat wozkow ciagnelyscie:) stakato- przyznam ze pierwszy raz widze takie cudo, oj ciekawy ten twoj wozeczek:) ja raczek kupie na pompowanych kolach, przy Kubie taki mialam i w zime bylam mega zadowolona, ale nie wazyl az 23 kg. tylko 16 ale to tez sporo:) mysle o czyms takim, ten wazy 15 kg. wic chyba nie tak duzo: http://www.allegro.pl/item1073298703_3_w1_wozek_bigstar_fotelik_gratis_kola_i_tacka.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ale mam stron do przeczytania, super zorbię sobie kawusię i siadam do bardzo przyjemnej lektury:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
całusy dla wszystkich:* się nie wyspałam, śniły mi się takie dziwactwa... odkąd jestem w ciąży to tak mam. I będę dziś czytała forum na bieżąco, bo mam na koncie 21 zł :D Mąż kazał resztę odłożyć, to go słucham:) i nie mam czego wydać:D Ale coś Wam opowiem, wczoraj był dzień ojca, jak mój Mąż poszedł do kościoła przygotowałam mu wielgachne opakowanie jego ulubionych toffifee i nakleiłam na to serduszko z życzeniami z okazji Dnia Ojca od MAŁEGO ANIOŁKA :) ale miał minę! życzę wszystkim miłego dnia, ja dziś prasuję:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) paulasz2206 super zaskoczyłas meza:)kochane macie racje wozków jest barrdzo duzo i łozeczek takze....a moja mam od wczoraj zaczela kupowac ciuszki dla juniorka i powiedziala ze co miesiac bedzie cos kupowac i jak maluszek sie urodzi to dostane tego mnostwo:)kaftaniki,pajacyki,body heh super przyda sie wszystko!!!a ja dzis mialam cudny sen ze urodzilam synusia i karmilam go piersia,przewijałam i wogole ale byl taki slodki i malutki....jejku juz nie umie sie go doczekac:0po takim snie az chce sie czlowiekowi ŻYC!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paulasz--ciezko z obawami o wage wozka przesadzić hahah :) w rzeczy samej, jak sie zsumuje stelaż z kolami (nie daj Boże pompowanymi i wielkimi), gondola (lub spacerówka) torba z podręcznymi rzeczami dla dziecka, a jeszcze w środku maluch---o mamo! każde kilo ma zasadniczą różnice :D ja jak przed Emilka kupowalam wozek szukałam go bite kilka miechów :P No jest wyzwanie:) Kamyskaa ah zazdroszcze gąsienniczek w brzuszku :) doszlam do wniosku ze to co ja czuje to chyba bulgotanie w jelitach ahah kasiula-kula :) No , po jak wciazy z Emila zapadłam na depresje i tak sie to juz 4 lata ciągnie :( bywa lepiej, gorzej, ale od 4 lat nieczułam sie szcześliwa :(( a to juz smutne chlip... ale co tam, nauczylam sie wykorzystywac te zadkie chwile kiedy nie mam doła :) i taka chwila jest teraz i tu :P A Ty z remontem na bank sie wyrobisz, przed narodzeniem dziecka jakos ludzie znajduja z sobie poklady sił róznych :) Na pocieszenie powiem, ze ja mieszkam w starej kamienicy gdzie wszytsko sie sypie, po remoncie mamy tylko lazienke, cala reszta to generalnego odswiezenia, z tym ze nie mam co marzyc o tym ze uda sie przed narodzinami malucha :( Gratuluje znalezienia czterolistnej koniczynki :D mi sie ta sztuka nigdy nei udała a szukałam, oj szukałam :P JEsli chodzi o wozek, to Emmaliungi sa bardzo fajne :) mysle ze dobry wybor :) paulasz :) ha, moj tez wczoraj wieczor wybyl do kosciola hah :P ale ja zamiast mu neispodzianki robic na kafe siedziałam :D hehe A w kwestii snow, powiem CI ze tez mam dziwne jakies..a dzisiejszy przekroczył wszelkie granice!! Snilo mi się ze spod skóry na brzuchu wyciskałam wielkie białe larwy!!!! bleee :O tego chyba niekt nie przebije fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu caluje Was mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Ja wczoraj spędziłam popołudnie na szukaniu autka:) moja cytrynka ax już zaczyna się rozpadać:( ale jeszcze dzielnie się trzyma:) I chyba stanęło na Fordzie Galaxy....z gazem wiec ekonomiczny, duży - trzeba patrzeć żeby wózek i inne klamoty wlazły:D, no i prezentuje sie całkiem, całkiem:) Co do zakupów w pierdonce:P to ja mimo wszystko preferuje lidla i kaufland, chyba dlatego, ze mam pod nosem:) Hehe chyba nikt lepiej nie wie jak toczy się życie pod gabinetami lekarskimi, pracuję w szpitalu ale też w Poradni Onkologicznej, codziennie tabuny pacjentów, a najlepsi sa ci co przychodzą, trzy godziny wcześniej, ja mówię: ale pan ma nr 10, a on mi na to, a nie szkodzi poczekam, może ktos nie przyjdzie...mówię wam a co ja sie tam nasłucham, o politykach, o konowałach (czytaj lekarzach), o kościele o "beznadziejnej młodzieży" itd:) paulasz2206 a tak przy okazji to właśnie wczoraj mój syn drugi raz oblał prawko:D a moja córcia zwariowała, codziennie kupuje jakiś ciuszek dla dzidziusia:)❤️ jak tak dalej pójdzie to wyda całe stypendium:) a najbardziej ubolewa nad tym, ze nie wiadomo czy chłopczyk czy dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobiety Wy to jak podłapiecie wątek to na kilka ładnych stron :D paulasz2206, z tymi śniącymi się dziwadłami mam podobnie, i to właśnie od kiedy jestem w ciąży. Wcześniej chyba w ogóle nic mi się nie śniło... przed wczoraj miałam jakiegoś koszmara, a dziś coś dziwnego całkowicie ahhh... Ja się również nie wyspałam, i właśnie zasiadam do śniadanka.... a pogoda :O nie komentuje !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jol Agneste :) no ten fordzik cacuuuuśny :) ah ah :P ja juz chce samochoooood!!!!! Fajnie masz z corcią ze sie tak cieszy ... u nas jakos nikt przesadnie neiskacze z radosci, kolejne dziecko w neidlugim okresie czasu nie jest zadna rewelacją :) kaufland---nawet nie slyszalam o nim :P jejuu jak ja malo wiem o zyciu hah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek-- hehe a ja oprocz dziwnych lub strasznych snow w tej ciazy mialam ze dwa razy sny erotyczne ktorych nie miewam nigdy haha :P nawet w okresie dojrzewania nie snily mi sie a tu ciaza--i pach! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no z tymi snami to fakt...dzisiaj śnił mi sie mój facet jak przyszedł do jakiegoś biura w którym siedziałam i powiedział, że w piątek nie wracamy razem z pracy bo on musi zostać do wieczora....niby nic nadzwyczajnego, gdyby nie to, że ciągnął za sobą jakiś drewniany wózek na którym leżała głowa krowy !!!! masakra jakaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×