Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

czarnaEEE co do ciuchów ciążowych, to Wam powiem tyle, że trzeba mierzyć... przed ciążą nosiłam górę 36, dół 38, a jak poszłam kupić bluzki ciążowe to XS była w sam raz, a S z takim zapasem. Jest inna rozmiarówka, tak mi ekspedientka powiedziała i trzeba mierzyć koniecznie . Bardzo ładna ta spódnica i cena super, ale na mnie z pewnością będzie za duża, więc przykro mi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGNESTE PRZECZYTALAM I POCZULAM SIE JAKBYM TO WIDZIALA :) fakt irytujący sa ci niby ie widzący ludzie, zapatrzeni w lekture, komore, albo za okno :O mam pytanie, od rana dziwnie oli mnie podbrzusze..tak jakby promieniuje w strone lewej pachwiny do uda..czy mam sie niepokoic? sorci za glupie pytanie, ale mi rzeadko cos dolego "brzuszkowo" wiec nei wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie lubię chodzić w spódnicach, więc też nie pomogę. mamadam09 mój synek to tylko marudził przy jedynkach i dwójkach. trójki i czwórki wyszły bez żadnych dolegliwości, także współczuję. Ale jak mój synuś był chory to też tylko mama potrafiła ukoić złe samopoczucie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaEEE
Właśnie tak sie spostrzegłam potem, że rozmiarówka ciążowa jest zupełnie inna. Ja noszę (przed ciążą) dół 38-40, dlatego uważam że jest to duże L a nawet XL, gdyby ktoraś z Was była zainteresowana to możemy dokladnie ja zmierzyć do osoby zainteresowanej. :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaEEE
To może mnie dopiszecie na listę :) Mam 35 lat, to moje drugie dziecko, mamy synka 8lat i baaardzo chcielibyśmy córę. Mój mąż by oszalał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaEEE
i jeszcze najważniejsza sprawa termin około 12-12 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszaneckaa..
Cześć dziewczyny, poczytuje was od dłuższego czasu i postanowiłam dołączyć jeśli mnie przyjmiecie , jestem w końcówce 13 tyg, termin na 26-27 grudnia :) pozdrawiam mamusie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Grudnióweczki:) Czytam Was już od dwóch tygodnia i postanowiłam w końcu się przywitać. Termin mam na 9 grudnia. Niestety to moje pierwsze dziecko i jeszcze nie czuję ruchów. Mam nadzieję, że już wkrótce również coś poczuję. Z budowy byłam przed ciążą trochę przy kości więc teraz mam już całkiem całkiem brzuszek, na wadze bez zmian, ale może z moich zapasów się taki okrągły zrobił. No i niestety po 3 miesiącach mdłości teraz również mogę jeść co 2 godziny. Staram sie jednak trochę powstrzymywać, żeby móc się wtoczyć o własnych siłach na porodówkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek no jestem pod wrażeniem. I ja miałam ochotę jakoś to uporządkować, ale jakoś się nie zdążyło ;) A co do blogu, to z dowcipu uśmiałam się jak mało :D :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnaEEE
kfffiatuszek jak mam zaczernić nicka hmmmm ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek, uzdolniona z Ciebie bestia, przepiękna tabelka:) no i witam wszystkie nowe- grudniowe Mamusie, całus powitalny:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak Wy sie czułyście przez pierwsze 3 miesiace? Ja okropnie znosilam poczatki ciazy.... lezalam w szpitalu na wymioty i schudlam prawie 7 kg... to bylo az przegięcie.... na szczescie od tyg jest dobrze i oby tak zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mieszaneckaaa, pewnie Ci się nie chce czytać wszystkich naszych wypocin, ale ja w skrócie, to okropnie zniosłam początki, teraz nie jest dużo lepiej( oprócz tego ,że mogę chodzić juz po meiszkaniu bez obawy poronienia)... fizycznie - krwiak, łożysko, mdłości itp + psychicznie masakra, także nie jesteś sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×