Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Laseczki ja uciekam do domku tym co mają egzaminy życzę powodzenia a pozostałym słodkiego lenistwa w weekend oj czuję że jak przyjdę w pon do pracy będę miała co czytać:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana nie wiem czy trzeba byc na gronie zeby galerie przegladac...ale moze i tak :( chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez uciekam troszke posprzatac i ryz do pomidorowej nastawic ale zajrze wieczorkiem jak Kubus usnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oł jessss tak mi mów tak! pach pach :D no tez sądze ze dzieci mam fajne, ale które maluchy fajne nie są--wszystkie są super :) dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiedzialam ze imie Kasia bylo kiedys popularne ale nie spodziewalam sie ze na forum jest nas tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka rosna Ci kobieto małe artystki...:) Świetne córcie! Czy utalentowane po Mamusi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek dzięki za zmiane w tabelce jeju jakie wy laski jesteście, normalnie masakra. ja zdjęcia nie wiem jak wkleić a na n-k mam tylko zdjęcie wizytówki firmy bo reszta zablokowana nie chce odblkwywać bo klienci nie muszą oglądać rodzinki. kurcze pomyśle jak zrobić i też wkleje ale i tak nie ma nic do oglądania Ja też na swoim, mam dom kredyt wiadomo też, chcieliśmy sprzedać dom i kupic mieszkanie, spłacić kredyt ale jak zaszłam w ciąze to stwierdziliśmy że lepiej dom dla dzieci, tylko zima jest okropna w domu :( tyle opału idzie, a w mieszkaniu odkręcasz grzejnik i już :) no ale trudno, mamy mały domek tylko 4 pokoje ale swoje też a to najważniejsze. Aha dziewczyny czuje ruchy mojego bąbla, nie częste ale wieczorem jak sie rozsiąde to wyraźne ruchy dziecka czuje :) teraz mam 16 tydz i tak z tydz czuje je. w pierwszej ciąży czułam dopiero w 21 tyg. a teraz tak szybko :) Dziś pani w aptece kazała mi podejść do okienka bo w ciąży mam pierszeństwo :P byłam w szoku ze aż tak widać, Ja za wizytę płace 100zł i usg mam co wizytę, zależy jakie bo jak ide do przychodni to jest troche gorsze a u niego w domu 2d, ale musze jechac 30km. ale cena zawsze ta sama i wydruki zdjec tez w cenie. teraz o płyte mu powiem bo nie wiedziałam ze na 2d można nagrac płyte. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh ja już dziś tyle tych galerii obejrzałam, że już nawet nie pamiętam, która jaki ma nick na kafe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie a może założymy nowy profil na NK np. grudniowe mamusie 2010 ? :) I każda z nas się zapisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz maly przestój sie zrobil:) ale ja niedlugo wychodze z domku i pewnie jak wroce to bede miala sporo do nadrobienia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity :) alescienaskrobaly :) no naogladalam sie Was :) ale juz nie wiem ktora to ktora heheh :) na szczescie juz piatek, to dobrze :) no fajnie by bylo jakby w tej tabelce btyly linki do anszych fotek :) heheh kwiatuszku co Ty na to :) :P:classic_cool: a ja na obiad zjadalma 2 talerze botwinki :) mnima mniam :) na kolacje mam w planach mozzarelle z pomidorkiem i bazylia :) ja tez mam niestety sadło zamiast brzuszka ciazowego :( http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6ec1fdfca4f4e61e.html a to ja - 3 lata temu i pare kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety nie wiem o co chodzi ale w niektórych linkach powchodziły spacje więc trzeba będzie skopiować cały link bez spacji. No chyba że ktoś mnie poprawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka- jak bedziesz mial chwilke to sprawdz czy na ta poczte forumowa przyszedl juz link aktywacyjny do fotosiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stakato fajna tabela :) mozna by ja bylo do anszej tabelki umiescic pod spodem :) a co z tym fotosikiem :) ?? jak sie logujem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka zalozyla nam profil, login:grudniowki2010, haslo:grudniowki2010 ale pisze ze jeszcze nie jest aktywne a aktywacja zawsze na mail-a przychodzi,bedziemy mogly swoje fotki wzucac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×