Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Gość explosive
no ja tez tak jak spokojnie leze to wtedy najbardziej to czuje, to jest naprawde cudowne uczucie. Co mnie przeraza, ze wy wszystkie tak malo tyjecie, ja to juz 5 kg przytylam!!!!!! Nie jem jakos za dwoje, raczej normalnie tyle, ze kolacje jem tak kolo 20 bo wtedy mnie w zoladku kluje i musze cos zjesc. Przed ciaza wieczorem jadlam najoznie kolo 18.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anula Twoja fotka na fotosiku aktualna??? ale masz brzusio juz :) tez bym chciala taki :) ja nie moge ogladac natalki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja sobie zjem zaraz bobiku mimo,ze pozno ale uwielbiam bob i nie wytrzymam do jutra..leca kabarety wiec to dobry podklad:)męzus ma piwko a ja bobik :) dobranoc kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmmnima bób :) ja chyba zaraz pojde spac bo po tym tygodniu jestem mega zmeczona!! a weekend tak szybko mija :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja też uwielbiam bob tylko taki młodziutki drobny. Ale teraz jeszcze pieron drogi - u mnie dzisiaj był 12zł. Ale pewnie niedługo się skuszę. Na dzisiaj zmiatam więc dobranoc kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja właśnie gotuje młode ziemniaczki z koperkiem i maselkiem i bede popijać to kefirkiem,dopiero dotarłam do domu po ciężkim dniu i stąd taki późny obiad-kolacja:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiula kula? a Twoja fota gdzie?? hmm kiedyś na kafe była jeszcze pagi, i długo już sie nie odzywa... śpicie już :) puk puk puk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo jaaa....no ja za bardzo to foty zadnej nie mam. z nk wywalilam wszystkie.no mam jedna na facebooku ale tylko jedna:) i tak nie bardzo chce tu sie pokazywac bo na te forum pewnie rozni ludzie wchodza....i tak sama nie wiem.....natalko jak bardzo chcesz mnie zobaczyc to moze na maila moge Ci wyslac?:)albo na gg linka do facebooka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki natalka:) tylko mi powiedz masz facebooka czy grono?bo mam te same zdjecie i na jednym i na drugiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje:)te zdjecie to takie sobie.ale mysle ze z Ciebie lepsza!:)juz ktoras dziewczyna napisala ze jak modelka na tym zdjeciu wygladasz i ja to potwierdzam!sliczna dziewczyna z Ciebie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natalka juz dalam rade :) w innej przegladarce :) dziewczyny laski z Was :) my juz po sniadaniu :) teraz kawusia :) jaka pogoda u Was?? bo u mnie nie pada, ale slonce to nie wiem czy sie dzis przebije!! I tak sie zastanawiam - myc to onko czy nie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee sylwunia :( ja tez chce slonce!!! a swoja droga jak nie bedzie jako takie lato czyli z choc 20 stopni i slonce to zwariuje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz im nie wierze - w te ich dlugie terminowe prognozy!! w sobiote mowili ze tamtem czwartek mial byc ladny i co duuupa!!! padalo!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam laseczki;)no ta pogoda to nie bardzo...a ja dzis na obiad barszcz czerwony z mlodymi ziemniaczkami....bo juz za mna tak chodzi....potem musze jechac na zakupy kupic jakis dres bo jak na wczasy pojade a tu taka pogoda;(....milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×