Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

A mnie wyszło wynik nieprawidłowy do powtórki za 6 m-cy? I teraz właśnie będę miała robioną znowu cytologię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko piszę żeby się załapać na 200 etną stronę. Pracy mam strasznie dużo i nie mam czasu ale was podczytuję. pozdrawiam wszystkie gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co do badań ginekologicznych. Myślę że powinnyśmy same się obserwować i jak coś zaniepokoi to powiedzieć o tym ginowi. Mój tez nie zawsze bada na samolocie ale jak mu o czymś niepokojącym mnie mówię to bada. Ostatnio powiedziałam że mnie "coś ciągnie między nogami" To zbadał i powiedział że wszystko ok. trzeba troche współpracować. My najlepiej znamy nasz organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stan zapalny nigdy samoistnie nie minie :-( to akurat trzeba leczyc, bo jest grozne stany zapalne wystepuja w ciazy bardo czesto, niestety slyszlalm od lekarza, ze cytologie powinno robic sie w II trymestrze , nigdy w I bo pod wplywem zmain hormonalnych wyniki moga byc przeklamane nadzerka czesto jest mylona z ektomia i z tym jest problem, bo wiekszosc lekarzy nie stawia prawidlowej diagnozy :-( zawsze wykrycia nadzerki powinno byc potwierdzone prze kolposkopie (lekarz bada tarcze szyjki macicy pod mikroskopem, badanie trwa 10 min, zupelnie bezbolesne) i wtedy jest pelen obraz czy to nadzerka czy ektomia, obie te dolegliwosci moga samoistnie minac po ciazy :-) dopiero wowczas gdy nie mijaja nalezy je leczyc, ale nie w ciazy!! to tyle co wiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin_xxx tak własnie myslę że jak powtórzę w sierpniu około 20 to wyjdzie wszystko ok, bo nie mam zadnych plamień, uplawów, swędzenia itp.... i zawsze cyt. miałam gr.II przed ostatnią robioną w lutym 2009.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaEEE, :-) swedzenie i uplawy to podstawowe objawy infekcji... mysle, ze ponowne badanie cyto bedziesz miala OK :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki. Ja właśnie wróciłam z wizyty u gin. No i miałam tylko badanie od dolu. mój gin zawsze tak bada i tak byłam badana przy poprzednich ciążach zawsze i bylo ok. A przeciez kiedyś usg nie bylo tak powszechne i lekarz zawsze badał dowcipnie bo innego sposobu nie bylo . A po za tym wg teorii ,że od wkładania paluszkow może się coś złego wydarzyc to i sex powinien byc zakazany,bo to tez jakaś tam ingerencja. A sex jest jak najbardziej na miejscu. No ale swoja drogą dzisiejsze badanie niewiele mnie uspokoiło. Nadal sie martwię czy z dzidzią wszystko ok. Według słów gin jak najbardziej tak. No nic miłego dzionka Wam życze a tym co maja dzis wizyty samych dobrych wieści :) Wolska ??????????? ----- a gdzie Ty się podziewasz kobietko. Jak Twoje samopoczucie. Jakoś częśto o Tobie myślę i wierzę ,że wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowcipnie ;) hehe dobre ;) aness2 to dobrze że wszystko dobrze :D Ni ja też ciągle myślę co tam u Wolskiej słychać. Wolska jeżeli nas słyszysz!!! To całuski dla ciebie 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim! ja jak zwykle z malym poslizgiem.... Z tym lekarzami i ich metodami.... je tez sama nie wiem co jest najlepsze, ale staram sie ufac mojej pani doktor...i mam nadzieje, ze dobrze robie;-))) w sumie co mi pozstaje... zawsze mozna zmienic lekarza...i od nowa....;-))) Pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Wolska!! odezwij sie :) ja Was pozdrawiam z nad talerza botwinki :) a potem mam mloda kapuste z ziemniakami - bo miesa juz nie musze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,u mnie dzis pochmurno i pada deszcz ale w koncu mozna odetchnac po tych upalach.... dizen pochmurny to i humor tez ,rano sie poklocilam z mezem i poki co sie nie odzywamy do siebie :( ja tez mam na kazdej wizycie badanie dowcipne teraz dopiero 4 sierpnia i w sierpniu rowniez usg Dziewczyny ,ktore dzis mialy wizyty ciesze sie,ze wszystko oki :) zycze Wam wszystkim milego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a zapomnialam napisac ,ja jeszcze nie czuje dzidziusia a bardzo bym juz chciala,ale to moja 1 ciaza i moze to za szybko ....:|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój gin też zawsze ogląda mnie dowcipnie patrzy czy szyjka zamknięta ale robi to naprawdę bardzo powierzchownie. Nienawidzę tego badania ale czuję się jakoś pewniej jak już mam to za sobą. Faktem jest że w gabinecie jest bardzo stary ultrasonograf, da się tylko podejrzeć czy bije małe serduszko ale bez tego nigdy mnie nie wypuszcza. USG takie ładne po prostu robię u innego. Wolska daj znać co słychać!! Dzięki Dziewczęta że pamiętacie, Wolska rzeczywiście bardzo dawno się nie odzywa. A my tu sobie z młodym w Jachrance: cisza, spokój, rzeka, basen, piaskownica, nie muszę gotować no super!! Nawet latając za młodym cały dzień czuję że odpoczywam. Mężuś w Mediolanie jak to brzmi!! aż mnie zazdrość bierze nic to że służbowo i pewnie wiele nie zobaczy. Mediolan. Pozdrawiam! Kaczorekmc - ja w pierwszej ciąży pierwsze ruchy juniorka poczułam dopiero w połowie 5 miesiąca ale to różnie bywa. Nie martw się nie da się tego przeoczyć, choć nie zawsze jest to takie jednoznaczne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pierwszej ciąży 18 tydzień teraz od niedzieli, czyli 17 ;) Ale patrzcie jak to jest do niedzieli nie miałam ani jednego ruchu a teraz codziennie i często. Czyli jak się dzidzia ujawni to już nie da o sobie zapomnieć :D A dzisiaj dotarła do mnie książka Giny Ford Jak nauczyć dziecko korzystać z nocniczka w 7 dni. Dużo osób poleca że u nich zadziałało. A że ja jestem na etapie uczenia mojego Mimi siku do nocniczka więc zasięgnęłam literatury fachowej :) Jak podziała to wam polecę na przyszłość. Trzymajcie kciuki bo kurde to nie proste jest ;) :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak pisałam. mnie też nie bada na dole :) natomiast zawsze pyta czy nic mnie nie boli, i czy nie ma żadnego plamienia. a jak jest wszytsko ok nic mi nie dolega to nie bada na dole :) Natomiast moja mama jka była w ciąży z mooim bratem już 15 lat temu to tez lekarka ją badała na każdej wizycie. \Ja równiez na kazda wizyte mam badania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnaEEE pytalas o moja cytologie....ale wiesz nie wiem bo wyniki mialam miec na ostatnio wizyte ale zapomnialam z tego wszystkiego o nie spytac a moj lekarz i pielegniarka chyba tez zapomnieli....teraz 22,07 juz nie zapomne!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to raczej brak odpowiedzi:) ale jak cos jak juz bede wiedziala to napisze.mi sie dopiero przypomnialo jak wyszlam z gabinetu a juz weszla jakas pani i juz nie chcialam robic zamieszania!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaglądałam tu rano była 200str. jestem pod wieczór i nadal 200str, dziś kobietki chyba siedzą na powietrzu :P piękna pogoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zimno się zrobiło i zaczyna podać, trochę ulgi od upałów bo od piątku tropiki. Właśnie upiekłam murzynka, ulubiony placek moich panów :) a na kolację mam ochotę na warzywka na parze z biedronki.... mniammm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki:D a teraz po kolei: akwarium tez posiadamy i tez to byl pomysl naszego 5-latka na prezent na mikolaja, ale my tez chcielismy i mamy takie malutkie 30 litrowe:) co do bycia chrzestna w ciazy to tez slyszalam ze nie wolno, ale ja w to nie wieze zreszta sama bylam chrzestna w kwietniu, tyle ze jeszcze nie wiedzialam nic o ciazy:) Malin_xxx- nam tez synek uciekl do babci ale tylko na 2 dni, a i tak dziwnie i cicho w domnku bez niego co do badania ginekologicznego to w 1 ciazy mialam do samego konca i w tej tez na razie co wizyte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane dziewczynki, Ja ostatnio rzadko piszę ale dziś u nas euforia po prostu. Byłam na usg i mój lekarz potwierdza że będziemy mieli CÓRECZKĘ. Malutka nam pomachała i słodko się wypinała bez skrępowania poza tym wszystko waży już 300g także rośnie jak na drożdżach:) Mój mąż wariuje ze szczęścia:) ja też się cieszę a rodzinka i znajomi gratulują:) Buziaczki dla wszystkich i oby każdemu się spełniła płeć tak jak nam. Aha jeszcze jedno te dwa ostatnie testy płci które wklejałyście, nie pamiętam już kto, ale oba się u mnie sprawdziły w 100%, zapisze je sobie na kompie i użyje przy drugim dzidziusiu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosia 80 to gratuluje!!!i zazdroszcze coreczki!:) a jak badania?bo dobrze pamietam Ty mialas watpliwosci co do wynikow krwi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za gratulacje. Lekarz powiedział że badania ok, mamy jedno odchylenie w tym hematokrycie ale to ułamek procenta od normy, pewnie dlatego że byłam na czczo i nawet nic nie piłam jeszcze tego dnia. Generalnie wszystko ok. Mam spokój do 20 lipca wtedy usg połówkowe. Choć wg usg moja dzidzia jest już rozwinięta praktycznie na 20 tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobity ja tylko wpadam opowiedziec dobranoc :) zosia gratulacje corci :) moja siostra dzis mi kupila pare rzeczy ( ja osobiscie jeszcze nic nie kupilam - jakos na razie nie chce, we wrzesniu bede sie powoli zaopatrywac) i kupila mi rozowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×