Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Gość knixia
Ja też termin mam na grudzień i to podobno świąteczny:)) mam nadzieje, że jednak zdąrzę przed wigilią urodzić i spędzić pierwsze święta z maleństwem:)) brzuszek zaczyna rosnąć (na razie tylko brzuszek co mnie cieszy:)), samopoczucie w miarę, czasem jest mi słabo, ale nareszcie mdłości przeszły. Dzisiaj zaczęłam 16 tydzień:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* ja też by chciała żeby troszkę popadało. 50 km od stolicy susza, pustynia... Właśnie wróciłam ze sklepu. Ledwo się doczłapałam... I też nie wierze w zabobony. Jakbym wierzyła we wszystkie przesądy to pewnie bym nigdy nie wyszła za mąż ;) Przy ślubie to dopiero jest tych zabobonów :) Malin_xxx my też pewnie nie zabronimy dziecku imprezować, oczywiście wszystko z umiarem ;) Chociaż jeżeli byłaby dziewczynka to podejrzewam, że mąż ją zamknie na najbliższe 30 lat przed całym światem ;) Tez lubię spotkania ze znajomymi. Wśród naszych znajomych jesteśmy ostatni bezdzietni. No prawie bezdzietni :D knixia witamy wśród Grudnióweczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asieńka24 nie pomogę, ja nie biorę magnezu, łykam feminatal 400 (chyba, że jutro gin stwierdzi inaczej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.tvn24.pl/-1,1663660,0,1,troche-oddechu--potem-znow-tropik,wiadomosc.html Poczytajcie co nas czeka w pogodzie w najbliższych dniach... Tropiki normalnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby link się otworzył trzeba go skopiować i skasować spację prze ,166...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki :) Co tam u Was ? U mnie beznadzieje dalej... Warcze w domu na męża... wczoraj wyszedł, i nie wrócił na noc :( dziś już lepiej, ale podobno ledwo da się ze mną wytrzymać. Dziś miałam wizytę u GINA, i się wku***łam dwa macnięcia po brzuchu i po badaniu, zapraszam 2 sierpnia ;/ NOSZ ! wrrrrrrrrrrrr..... Jeszcze po poprzedniej pacjentce na USG został widok maleństwa na ekranie.... mówię do lekarza, że ja mam ostatnie USG ( od niego ) z 8TC - a on, że nie widzi podstaw do badania USG ;/ Dodatkowo mam znów wagę w dół , co mnie troszkę niepokoi ! Do D**** z tym :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pagi ja i tak tego linku otworzyc nie moge nawet jak kasuje spacje. kfffiatuszek a chodzisz do gina prywatnie czy panstwowo? nie smutaj sie! ze mna tez podobno nie da sie wytrzymac!i wogole jestem nie dobra.i tez mam dola ostatnio.... a lekarz co powiedzial na ta Twoja wage?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86, chodzę państwowo, i czasem idę na usg prywatnie, bo chyba bym oszalała 3mies prawie bez USG ! Jednak to nie zmienia faktu, że podzieliłam się z lekarzem swoimi obawami, położna zawiadomiła o ponownym spadku wagi, a on mnie tylko pomacał dwa razu w podbrzuszu, i po badaniu wrrrrrrrrrr !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek no kopę lat cię nie było 🌼 Żebyście słyszały jak mój miś dzisiaj mówi seler ;) wychodził mu jakiś siejej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A swoją drogą to niezły olewacz z tego twojego gina. Kolejny spadek wagi to nie jest powód do zrobienia USG? Olej go i zacznij chodzić do innego lekarza. Ja wiem że po to płacimy kupę kasy do budżetu, ale co prywatnie to prywatnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek to ja na Twoim miesjcu to bym poszla do gina prywatnie albo do innego!jak on Ci nawet odp nie udziela jak mowisz ze cos Cie niepokoi. u innego zrobisz usg co pewnie poprawi Ci nastroj i uspokoi i dowiesz sie co z ta waga.moze cos w badaniach krwi czy moczu cos wyjdzie a moze on sam bedzie wiedzial jak Cie i na co pokierowac.bo to trzeba koniecznie skontrolowac czemu waga Ci spada!takie jest moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kffiatuszek, idz do innego lekarza!! jak to on nie widzi powodow??!! a usg genetyczne??! dlaczego nie robil?? jestem w szoku! moj gin twierdzi ze zbyt duzy przyrost wagi jak i brak przyrostu, nie mowiac o chudnieciu.. jest w ciazy niebezpieczny.. tym bardziej jestem przerazona tym lekarzem ha! mamy z mezem wolny wieczor :-) i tak przez najblizsze dwa tygodnie.... co my bedziemy robic ;-) ;-) juz tesknie za swoim synecznkiem ukochanym!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziwny ten gin, ja byłam 3 razy u mojego bo chodzę co miesiąc i mam 3 fotki z usg....tak zacznę album dzidzi, nastepne 18 i może dowiem się co we mnie siedzi :) tak bardzo chciałabym dziewczynke ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek też uważam jak dziewczyny- zmień lekarza. Nie może być, żeby gin nie badał porządnie pacjentki jak ona ma jakieś wątpliwości a tym bardziej, że znowu masz spadek wagi. Mnie też szlak trafia, że płacimy nie mało na nfz i g... z tego mamy. Też mnie boli, ze muszę chodzić prywatnie do gina (mimo, że on pracuje w moim szpitalu) ale stwierdziłam że ważniejszy jest Juniorek i moje samopoczucie. Zresztą tak naprawdę nie byłam nigdy u gina państwowo. Albo kochana zacznij chodzić prywatnie ale szukaj innego, bardziej ludzkiego państwowo. Tego bym olała. elwirka86 musisz ten link skopiować cały i skasować spację. Spróbuje dodać jeszcze raz, może wejdzie normalnie: http://www.tvn24.pl/-1,1663660,0,1,troche-oddechu--potem-znow-tropik,wiadomosc .html Malin_xxx myślę, że będziesz wiedziała jak spędzić wolny wieczór, wieczory z mężem... ;) Korzystajcie kochani, korzystajcie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Faktycznie ten link się nie otwiera. Ten temat jest w każdym bądź razie na tvn.24. Jest tam napisane, ze jutro jednodniowe ochłodzenie i burze a później coraz goręcej. W week ma być 35 stopni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!Pagi mam juz go!na koncu jest jeszcze jedna spacja po wiadomosc.i juz sobie czytam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz sprytku :D W związku z tym mąż dzwonił do mnie, żeby jechać w sobotę na cały dzień nad wodę pomoczyć dupki :) A na niedzielę zostaliśmy zaproszenie na urodziny do córki naszego świadka- 3 latka kończy. I znowu będzie imprezowy weekend :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewuszki:) jestem po pracy... PAGI to już 3 dzień jestem w pracy i w sumie to trochę chciałam wrócić, trochę się bałam o Tośkę, ale mój kolega zrobił TAKIE chamstwo - nic mu nie jest, a poszedł na chorobowe, jak tylko przyszłam i teraz nie mogę iść - dla porównania ja miałam ciążę zagrożoną, więc wg mnie jest LEKKA różnica ( jego lenistwo)...i to w taki upał, ale fajnie jest, co nie zmienia faktu, że TAKIE chamstwo .... ehhhh za tydzień chyba dopiero pójdę do lekarza i już na zwolnienie, bo wszyscy się o mnie - a raczej o naszą Tośkę bardzie podejrzewam :) - martwią... najbardziej mąż, mama i siostra. Ale czuję się dobrze póki co. kfffiatuszek... na temat twojego gina to mi same KURWY na myśl przychodzą, ja bym sobie sama usg zrobiła... świnia pierdolona, powinien je zrobić choćby dla Twojego dobrego samopoczucia, co za chuj. Usg miałaś w 8 tyg ...w głowie mi się nie mieści, ja bym mordę otworzyła, ale ja taka jestem...ale się zwyklinałam :) żal mi, że nie mogę teraz na bieżąco czytać forum, tyle mnie omija. dziś 17 tydzień się zaczął mojej Tośce :) ale mamy złe wyniki krwi niestety... eh żelazo i czerwone jak zwykle, mimo że zażywam wszystko i jem zdrowo. całuję Was wszystkie:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja w 8tyg to mialam robione dla potwierdzenia ciazy i to chyba jest standardem.ale przez tyle czasu nie zajrzec do dziecka?to skad on wie ze jest wszystko dobrze???jasnowidz.no wcale sie nie dziwie ze tylko ku...sie nasuwaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kochane !! ❤️ USG genetyczne na szczęście robiłam prywatnie wcześniej... ale już wtedy czułam, że coś nie tak... bo lekarz zauważył, że coś dzidziuś powoli rośnie... mówił, że na razie nie ma się czym niepokoić, ale spadek kolejny wagi, i po 4tg. od tamtego USG coraz bardziej się niepokoję.... Jutro idę na badanie moczu, i krwi to i się zapisze do innego lekarza ! Koleżanka już wcześniej ( ona teraz urodziła ) radziła to zrobić, i nawet podała lekarza - nie będę się męczyć dalej z tym dziadem ! Dziś na 80% wizyty mi się chwalił, że jego córka ma 21lat, i jest od niego młodsza o 52 ;/ a jego żona ma teraz 43 i jest stara dupa :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmien dziada!!!:) i to szybciutko lec do innego lekarza. i kolezanka miala racje. widzisz to jednak ten drugi lekarz zauwazyl ze dzidzius malutki i jeszcze Twoja waga takze jak najpredzej do innego i robic usg.bo moze jakis witaminek Ci brakuje albo cos... a ty kfffiatuszek normlnie jesz?czy moze nie masz apetytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najlepiej niech go zrobi dziewczyna ktora juz wie kogo ma w brzuszku i zobaczymy czy u niej sie sprawdzilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to chyba co do tego kalendarzyka to trzeba dobrze wiedziec kiedy doszlo do zaplodnienia:) mi to wychodzi ze w ostatni dzien plodnych zaszlam w ciaze i duzo na chlopca malo na dziewczynke.a ja tak bardzo chce dziewczynke!!!ale im bardziej chce i o tym mysle to wydaje mi sie ze wlasnie moze byc chlopczyk....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny kalendarz ale wydaje mi się że trzeba mieć pewność kiedy była owulacja i na tej podstawie odczytać wynik. Ja nie mam wiedzy kiedy doszło do owulacji bo 2 cykle przed ciążą miałam dziwnie długie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×