Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Elwirka, ale optymistycznie zakonczylam ;-) ;-) "no chyba ze ktos lubi bo przeciez o gustach i kolorach sie nie dyskutuje " co do tetna, to Twoj gin zaznaczyl li ze obecne :-) przy kolejnej wizycie po prostu spytaj :-) sie zmachalam....z odkurzaczem tanczylam :classic_cool: teraz chwila odpoczynku z bobem - mial byc na deser :-P i lele po kalafior i koperek ach, nie ma to jak L4 :-D :-D :-D luz i relaks jak lekarz nakazal :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tętno 160 +, nie wiem co ten + oznacza, ale raczej z tego płci nie da się określić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczyny poszłam posprzątać i ugotować obiadek bo zaraz mężuś wróci a wy 3 strony wysmarowałyście. A na obiadek dziś młode ziemniaczki, mizeria i pieczone mięsko z szynki. Widzę że zaczyna się temat urządzania pokoiku. Ja mam w mieszkaniu 3 pokój wolny dla dzidzi teraz mamy tam graciarnię:) ale powiem wam że nie mam pomysłu jak go urządzić czy pomalować. ja bym chciała wszystko zrobić czyli malowanie i mebelki no i wózek plus ciuszki pokupować do końca września. Potem będzie jesien, plucha, nie chce wtedy po sklepach chodzić, zresztą brzuch już też będzie duży. Poza tym pod koniec września zaczynam szkołę rodzenia więc na tym się skupię. Chciałam sie was poradzić czy polecacie jakieś firmy produkujące np mebelki dla dzieci ? Widziałam coś takiego tylko w Świecie Dziecka, a tam jest naprawde drogo. Co do kolorów to nie mam żadnych preferencji myślę ze córka będzie nosić i różowe i niebieskie i każdy inny kolor który jej będzie pasował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate proszę: http://www.fotosik.pl użytkownik i hasło grudniowki2010 A aj bym chciała córeczkę, mąż twierdzi że robił następnego chłopaka bo skoro jednego już zrobił to już wie jak to trzeba...haha. Nie mogę się doczekać następnego usg, a tu dopiero 15 tydz. Poprzednio nastawialiśmy się na dziewuszkę ale jak pokazała siusiaka to oszaleliśmy ze szczęścia. Fajnie jest znać płeć, wymyślać imię, kupować ciuszki...Pozdrawki! A ja jak karmiłam to miałam jakąś mega dietę - młody miał 2 x ostrą niestrawność/coś jak kolkę i potem pediatra kazała mi przez 3 pierwsze miesiące jeść trawę i kamienie. Młodemu pomogło a ja chudłam jak szalona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo!!!!! Pamietacie ! Jak super! PAGI, Malinka, Padlinka, Kamyskaa, bebaczki dziekuje za pamiec i za przygarniecie marnotrawnej cory. Postaram sie nie zabawiac juz tak dlugo poza waszym czujnym okiem. Nie bylo mnie glownie z powodu szybkiego tempa wszystkiego co sie dzieje dookola mnie. Tu moj maly czlowieczek, tam badania, tu wyniki, tam emocje czy dzidzia zdrowa, potem przezywanie i radosc, ze dzidzia jednak zdrowa, tam cisnienie podwyzszone, tu publikacja, tam korekty, tu student, tam przygotowanie sie na konferencje... ehhh normalnie tyle to sie wokol mnie nie dzialo juz od dawna. Na szczescie wszystko pomyslnie sie toczy. Tak sobie mysle, ze to moze ten maly czlowieczek pod sercem przynosi mi takie szczescie, pomyslnosc i wielka kupe energii do ogarniecia tego wszystkiego. Moj maly osobisty talizman. A za kilka dni zabieram moje malenstwo na jego pierwsza konferencje. Lecimy do upalnej Toskani na caly tydzien. Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze i nie zaszkodza mi tamtejsze ostre temperatury. Jakby co to miejsce konferencji bedzie klimatyzowane wiec sie pocieszam ze powinno byc ok. Doktorka powiedziala ze nie widzi przeciwskazan wiec lecimy. Dodatkowo moje malenstwo po raz pierwszy wystapi publicznie. Bedziemy dawac we dwojke (z czlowieczkiem oczywiscie) seminarium wiec trzymajcie za nas kciuki. Nawet sie z szefowa smialysmy, ze ludzie zamiast sluchac tego co mam im do powiedzenia to beda sie w moj brzuszek wpatrywali, skoro juz tak mnie wywalilo z przodu. Ale nic to. Bede robila za dumna mame ;) A jezeli chodzi o plec malenstwa, to jeszcze nic nie wiadomo. Na usg z 14tego tygodnia lekarka powiedziala, ze jakos jej tak na chlopca wyglada, ale nie moze powiedziec na 100% teraz. I zeby poczekac jeszcze troche dla wiekszej pewnosci. Nastepna wizyte mam 1 sierpnia i wtedy wszystko juz bedzie wiadomo raczej. No chyba ze maluszek sie schowa ;) A wiecie ze zrobilam sobie te rozne testy na plec, ktore tutaj przytaczalyscie. Z tego na przesady ludowe wyszlo mi 50%/50% czyli remis dlka chlopca i dziewczyneczki. Z tego na puls wyszedl chlopaczek. Z tego chinskiego wyszedl chlopaczek. No i z tego malzenskiego kaledarzyka tez chlopaczek. Ale dziwne bo ja tam dalej nie czuje sie specjalnie ani na chlopca ani na dziewczynke. Mam nadzieje ze nie wyjdzie hermafrodyta :o ehhhh....... zarty ;) uzbrajam sie w cierpliwosc i byle do sierpnia. Dobrze byc tu znowu z wami i moc sie wygadac. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i znowu sie rozpisalam :O Kolejny elaborat wystukany. Istny slowotok. Az mi sie wstyd zrobilo. Jakos ostatnio nie umiem sie streszczac. wylewnosc mnie jakas taka ogarnela. Mam nadzieje ze wybaczycie kobietki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin ja mam tylko jeden opis usg i rzeczywiście jest FHR ale napisane tylko widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haha Badz kochana wylewna :) Ja np bardzo lubie czytac :) Sama zwykle pisze zdawkowo i zazdroszczę jak ktos jakąs ładniejszą wypowiedz sklecić potrafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam przed chwilą taki topik że babka w 38tc pokłóciła się z mężem i on sam pojechał na urlop 20km od domu. Ona na drugi dzień urodziła i do tej pory nie dała znać mężowi i on jest na tym urlopie. Nie wiem czy to prowo czy prawda, ale jeśli tak to ta baba jest zdrowo Jebnięta! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollka-lotta, super ze tak wszystko z gorki u Ciebie :-) trzymam kciuki za owocne dzialania naukowe we Wloszech :-) robisz doktorat na Biologii? Lady Kate, pieknie Ci z wiatrem we wlosach :-) i mysle ze bedziesz super mama czy to dla dziewczynki 🌻 czy dla chlopca ❤️ FHR najwazniejsze ze obecne ;-) przy kolejnej wizycie mozesz spytac o konkretne wartosci :-) padlinko, wlasnie sprawdzalam konto...dostalismy zwrot z podatku :-D wczoraj... sprawdz, moze i Ty jestes juz bogata!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollka-lotta, super ze tak wszystko z gorki u Ciebie :-) trzymam kciuki za owocne dzialania naukowe we Wloszech :-) robisz doktorat na Biologii? Lady Kate, pieknie Ci z wiatrem we wlosach :-) i mysle ze bedziesz super mama czy to dla dziewczynki 🌻 czy dla chlopca ❤️ FHR najwazniejsze ze obecne ;-) przy kolejnej wizycie mozesz spytac o konkretne wartosci :-) padlinko, wlasnie sprawdzalam konto...dostalismy zwrot z podatku :-D wczoraj... sprawdz, moze i Ty jestes juz bogata!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego Dzidzia jeb...?moze jej sie przysluzyl?moze klotnia byla nie taka o blachostke i ona sie mocno wkurzyla na niego....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on to do wlasnej zony nawet zadzwonic nie moze?jak wie ze chyba w najblizszym czasie miala rodzic!!!to on jest pojeb...!zostawic ja sama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielkie dzieki za wyrozumialosc padlinka. chociaz ja zawsze wyznawalam zasade ze piekno tkwi w prostocie i im prosciej, zgrabniej i dobitniej tym lepiej. A tu mi sie takie zawijaso-referaty przytrafiaja. Tak wiec to ja ci zazdroszcze kobietko!!! Najlepiej dla spokoju duszy i umyslu zwale to na jeszcze jeden objaw blogoslawionego stanu ;) z drugiej strony wstyd sie przyznac ale to ostatnio moja ulubiona wymowka. I to do wszystkiego. Wiem ze nie za ladnie, ale az zal sobie odmawiac takiego usprawiedliwienia. Korzystajmy z urokow ciazy :P Aaaaa no i przypomnialo mi sie ze musze wam powiedziec ze wszystkie jestescie super fajne laski. Poogladalam wasze zdjecia i normalnie musze stwierdzic, ze wasi mezowie, faceci itd to szczesciarze pierwszej wody. A do tego wiele z was jest bardzo w moim guscie. Lubie taki typ babeczek niezmiernie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malinka, zgadlas ;) Wlasciwie to juz koncze, bo tylko mi zostalo pisanie samo. Mam zamiar sie bronic jesienia albo zaraz po przyjsciu dzidzi na swiat. O ile zdarze i z ciaza wszystko bedzie ok. A doktorat robie z biologii, ale to jest bardziej molekularna jej czesc. Cos na pograniczu biochemii, genetyki i fizjologii. Ciezko wytlumaczyc. Badam podloze pewnej grupy chorob genetycznie warunkowanych. Stad tez moje wczesniejsze odchyly jezeli chodzi o zdrowie malenstwa. Ale juz teraz jestem spokojniejsza. Szczesliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amlin :D obys byla prorokinią :D tak kocham miec raz w roku COS na koncie haha sprawdzimy wieczorkiem :) Jesli chodzi o tamten topic, to nawet sie wypowiedzialam..klotnie sie zdazaja , jak to w malzenstwach , ale nie bardzo rozumiem jak mozna pozbawic przez "obrazanie sie" szansy ujzenia dzidziusia ojcu zaraz po porodzie zaraz...naprawde..on nei powinien sie tak zachowac, ale ona powinna byc madrzejsza :) a zreszta, sama robię w klotniach glupoty wiec powinnam siedziec cicho a nie sie mądrzyc :D poza tym pewnie faktycznie to prowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lady Kate!! Ja tez bym sie na twoim miejscu nie przejmowala reakcja tatusia dziecka. Jestem pewna, ze coreczke pokocha najmocniej na swiecie i ze bedzie ona jego oczkiem w glowie i jedna z najlepszych rzeczy jakie mu sie przytrafily. Mysle, ze twoj mezczyzna po prostu zwyczajnie niepotrzebnie nastawil sie na mysl o chlopcu. Mozliwe ze to nie tylko jego wina, ale np spowodowane to jest rozmowami z kolegami, ktorzy czesto klepia sie po barach i mowia ze pewnie bedzie syn i bedziesz z nim mecze ogladal i samochody naprawial (zwlaszcza ze mamy mundial i takie rzeczy z facetow zwyczajnie wychodza). Wiesz takie proste meskie gadanie. Zwlaszcza mlodzi faceci tak maja. Moze zwyczajnie za mocno sie wkrecil w takie gadki. Moze teraz glupio mu sie przyznac przed swiatem ze to nie bedzie synek skoro juz kilka toastow za syna wzniosl. Mysle ze powinnas mu dac troszke czasu zeby ochlonal i przyzwaczail sie do nowej jakze wspanialej perspektywy. W koncu bedzie mial swoja osobista i wyjatkowa mala ksiezniczke dla ktorej prawdopodobnie bedzie wyznacznikiem meskosci w przyszlosci. Moze warto mu tak sprawe przedstawic. Jestem przekonana, ze jak zobaczy coreczke to zakocha sie od pierwszego wejrzenia. Tak wiec glowa do gory i cierpliwosci. Na 100% bedzie dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no obiadem mi wyszedł I klasa :) wlasnie czekam na meza a on na samochod az naprawia :) bo przed podroza trzeba troszke podreperowac :) no a ze moj maz zamiast cieszyc sie jazda to tylko nasłuchuje czy cos nie stuka to jzu inna sprawa :) a czytalam tego posta i wydaje mi sie ze prowakacja !! i tyle!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollka - lotka to powodzenia w pisaniu no i w szybkiej obronie - moj maz np caly zcas twierdzi ze bedzie sie bronil w lipcu a praca jeszcze nawet nie zatwierdzona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki wielkie gagatka i powodzenia dla meza. Moze mu dobrze pojdzie i wyrobi sie na czas jezeli cala banda ciezarnych bedzie trzymala za niego kciuki. Ponoc przynosimy szczescie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lollka-lotta, a gdzie studiowalas Biol? wiesz ze ja w tez po biologii? ;-) ha! moi przyjaciele wszyscy doktoraty porobili albo na uniwerku albo sggw a ja poszlam na zupelnie inny kierunek postudiowac, a co! :classic_cool: teraz podyplomowe mi sie marza jeszcze raz powodzenia! wiem ile to pracy kosztuje...a potem jaka radosc i swietowanie po obronie ;-) przezylam to kilka razy wraz z mymi przyjaciolmi :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elwirka86 mnie się wydaje że kłótnia kłótnią ale w takiej sprawie nie powinno sie ukrywać i unosić honorem, bo on może jej tego nigdy nie wybaczyć. Mogła się na niego wkurzyć, bo ona nie chciała jechać a on chciał, ale mnie się wydaje że ukrywanie takiej ważnej wiadomości i to od dobrych kilku dni, bo ona już jest z dzieckiem w domu, to lekka przesada. Ale to moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. gosienka986/24.........25.11...?......wkrótce...DZIEWCZYNKA..(dziewczynka?) 2. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 3. Zosia80/30......2-4.12.....?....wkrótce.....DZIEWCZYNKA.... .(dziewczynka?) 4. beija flor/33..........04.12..........?........w drodze....CHŁOPAK 5. DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 6. STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 7. BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 8. PAGi/30.........06.12.......?.......w drodze.....CHŁOPAK.....(chłopak?) 9. herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 10. madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?....(chło pak?) 11. mama na obcasach/30......6.12......?.......córka (2).....? 12. LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......? 13. IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 14. Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce.. ......? 15. AAkotl/25.........08.12.....?............w drodze ...? 16. ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 17. AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótce....? .....(chłopak?) 18. ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19. PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20. MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....? 21. agus878/23...........10.12......?...........wkrótce.....? 22. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....? 23. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 24. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....? 25. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....? 26. Lady Kate/ 32............12.12........?.......... w drodze.....DZIEWCZYNKA 27. Agi79/31.................12.12.......?......2synów(10 i 6).........(chłopiec?) 28. asiulek_82.........12.12........?........w drodze......?.....(chłopiec?) 29. Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 30. LIJONKA/22...............13.12...........?.........1 córka.....? 31. Wiewióra80/30...........13.01..........syn(8).....? 32. goska2010/20 -DOPINGUJĄCA- Z CZASEM STARAJĄCA SIĘ- 33. DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...? 34. szczotula/32........14.12........syn(13)......?......< br /> ( chłopczyk?) 35. explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 36. Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....? 37. MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......? 38. WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 39. Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....? 40. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......? 41. elwirka86/24......16.12.........?......w drodze.....?.......(dziewczynka?) 42. ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.......?.....(chłopczyk?) 43. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 44. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....? 45.*dzidzia*/29...17.12......?...syn(2)........Córcia 46. Excella..............18.12.......?..........w drodze......? 47. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....? 48. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 49. Sylwunia_89/21..........18.12.........?.............w drodze.....? 50. madi6613/29.......19.12.......?.........w drodze......?.......(chłopak?) 51. Madziaaaa2010/20......... 19.12 .......?.......w drodze....? 52. asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 53. moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodze....?.....(2xchłopak?) 54. kfffiatuszek/23........19.12........?.........w drodze.......? 55. paulasz2206/24........19.12..................w drodze.......?...... (chłopak?) 56. ASIENKA24/24....19.12.....?....syn Aniołek.....CHŁOPAK.....(dziewczynka?) 57. ABINIA/36..........20.12........?.......2 maluchy w drodze.....? 58. Malin_xxx/33.........20.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 59. kaczorekmc/27............22.12..........w drodze...............? 60. tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....? 61. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 62. Natalka1234/22..........24.12....?......w drodze.....? 63. aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....? 64. dorota_p84/26........25.12.........?........w drodze.......?......(chłopak?) 65. kasiula kula/31.........25.12..........?........w drodze........? 66. SZCZĘŚLIWA88/22.........26.12........?............w drodze.........? 67. Kasia/20......27.12..........?......w drodze.....? 68. porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 69. gagatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 70. mamadam09/3829.12?.....syn (1,6m)......? 71. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?) 72. Daga251183/27.........30.12........?......w drodze......? 73. lolka-lotta/28.........31.12........?........w drodze......?.....(dziewczynka?) wkońcu zmieniłam wszystkie dane... dotyczące daty porodu itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Malinka ;) A to widze ze pokrewna dusza jestes! Super A w czym sie specjalizowalas??? No i jakie plany na przyszlosc z ta podyplomowka? Pracujesz w zawodzie?? :) A doktorat to rzeczywiscie fajna sprawa jest. Nie wiem jak w Polsce (bo slyszalam ze to roznie bywa), ale za granica calkiem dobrze sie go robi. No ale jezeli Twoi znajomi produkuja prace na SGGW to pewnie tez im fajnie idzie, bo uczelnia dobra i zapewne finanse na badania maja pokazne. Ja jestem po wroclawskim uniwerku, ale doktorat i przy okazji studia podyplomowe robilam w belgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle ze wina jest w polowie drogi....kobitka nie dala znac ze urodziala- zle ale facet sam sobie prawo do bycia przy porodzie i w pierwszych chwilach dziecka odebral, JAK MOZNA NIE ZADZWONIC DO CIEZARNEJ ZONY na finiszu ciazy?! klotnia klotnia...ale sa rzeczy wazne i wazniejsze!! nie wyobrazam sobie takiej sytuacji z moim mezem, kosmos! ona i on niepowazni :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, pozwolę sobie dopisać się do tabelki wg. terminu porodu z OM. Pozdrówka dla Was :) NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. gosienka986/24.........25.11...?......wkrótce...DZIEWCZYNKA ..(dziewczynka?) 2. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 3. Zosia80/30......2-4.12.....?....wkrótce.....DZIEWCZYNKA.... .(dziewczynka?) 4. beija flor/33..........04.12..........?........w drodze....CHŁOPAK 5. DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 6. STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 7. BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 8. PAGi/30.........06.12.......?.......w drodze.....CHŁOPAK.....(chłopak?) 9. herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 10. madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?....(chło pak?) 11. mama na obcasach/30......6.12......?.......córka (2).....? 12. LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......? 13. IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 14. Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce.. ......? 15. AAkotl/25.........08.12.....?............w drodze ...? 16. ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 17. AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótce....? .....(chłopak?) 18. ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 19. PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 20. MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....? 21. agus878/23...........10.12......?...........wkrótce.....? 22. 22.SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....? 23. Pyra_83...............10.12......?..........w drodze...........? 24. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 25. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....? 26. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....? 27. Lady Kate/ 32............12.12........?.......... w drodze.....DZIEWCZYNKA 28. Agi79/31.................12.12.......?......2synów(10 i 6).........(chłopiec?) 29. asiulek_82.........12.12........?........w drodze......?.....(chłopiec?) 30. Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 31. LIJONKA/22...............13.12...........?.........1 córka.....? 32. Wiewióra80/30...........13.01..........syn(8).....? 33. goska2010/20 -DOPINGUJĄCA- Z CZASEM STARAJĄCA SIĘ- 34. DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...? 35. szczotula/32........14.12........syn(13)......?......< br /> ( chłopczyk?) 36. explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 37. Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....? 38. MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......? 39. WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 40. Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....? 41. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......? 42. elwirka86/24......16.12.........?......w drodze.....?.......(dziewczynka?) 43. ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.......?.....(chłopczyk?) 44. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 45. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....? 46.*dzidzia*/29...17.12......?...syn(2)........Córcia 47. Excella..............18.12.......?..........w drodze......? 48. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....? 49. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 50. Sylwunia_89/21..........18.12.........?.............w drodze.....? 51. madi6613/29.......19.12.......?.........w drodze......?.......(chłopak?) 52. Madziaaaa2010/20......... 19.12 .......?.......w drodze....? 53. asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 54. moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodze....?.....(2xchłopak?) 55. kfffiatuszek/23........19.12........?.........w drodze.......? 56. paulasz2206/24........19.12..................w drodze.......?...... (chłopak?) 57. ASIENKA24/24....19.12.....?....syn Aniołek.....CHŁOPAK.....(dziewczynka?) 58. ABINIA/36..........20.12........?.......2 maluchy w drodze.....? 59. Malin_xxx/33.........20.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 60. kaczorekmc/27............22.12..........w drodze...............? 61. tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....? 62. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 63. Natalka1234/22..........24.12....?......w drodze.....? 64. aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....? 65. dorota_p84/26........25.12.........?........w drodze.......?......(chłopak?) 66. kasiula kula/31.........25.12..........?........w drodze........? 67. SZCZĘŚLIWA88/22.........26.12........?............w drodze.........? 68. Kasia/20......27.12..........?......w drodze.....? 69. porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 70. gagatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 71. mamadam09/3829.12?.....syn (1,6m)......? 72. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?) 73. Daga251183/27.........30.12........?......w drodze......? 74. lolka-lotta/28.........31.12........?........w drodze......?.....(dziewczynka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś dziwnie się wyświetla pogrubiona czcionka... :/ ostatnio nie mogę wyrobić z czytaniem was... za dużo się dzieje :) w każdym bądź razie wszystko oki pomijając fakt że zaczyna mnie męczyć zgaga i boli mnie kręgosłup :( dzidzia kopie co jakieś dwie godzinki więc wiem że musi być oki :) za tydzień jadę do gina... będę miała badaną krew i stężenie cukru... także czeka mnie picie w te upały na czczo kubeczka glukozy :/ nie wiem jak to zniosę :) pewnie wszystko zwrócę :) czasem miewam uporczywe duszności... dzidzia musi naciskać na przeponę i to dlatego... brzusio jest ogromne no ale wkońcu to 21 tc więc musi tak być :) zaraz zacznie się gościna bo siostrzeniec ma dziś pierwsze urodzinki więc spadam się wystroić :) no i oczywiście żeby nie było -gratuluje dobrych wieści i cieszę się razem z wami :) a co do tego że faceci zazwyczaj chcą mieć syna... to fakt... mój też ciągle mówi że to niemożliwe że będzie dziewczynka i zwala na mnie winę twierdząc że to dlatego że gdy ją spłodziliśmy to ja byłam "na górze" :D hehe... wiem że nie cieszy go fakt posiadania córeczki ale napewno zmięknie gdy ją zobaczy... co narazie szuka dla niej ochroniarza :D i powtarza wkółko że nie pozwoli żadnemu facetowi wejść do naszego domu dopóki nie skończy 20 lat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×