Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

Elwirka, dziękuje chętnie sie wygadam, jak juz będzie można:) Ja też pomyśle nad tym jak to rozwiązać przynajmniej czymś sobie głowę zajmę:) Ciekawe czy pomarańczowa czyta, że chcemy ją przechytrzyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mali a jakby każda z nas osobiście wpisała do tabeli email ???? to może wtedy by to miało sens. Juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonkaa ja Ciebie pamiętam więc coś tam się udzielasz :) Zostań z nami na naszym nowym forum. Ja po tych cyrkach z pomarańczowymi nie będę tutaj już zaglądała. Najchętniej to po przeniesieniu na prywatne zlikwidowałabym to. Tylko faktycznie co tu zrobić z tymi co przestały pisać z nami... aness2 jak nawet każda z nas wpiszę maila do tabeli to... Faktycznie to by się sprawdziło. Musiałby się zgadzać nadawca z nikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aness, mysle ze teraz to juz za pozno na dopisywanie maila do listy..... to samo mozna zrobic, czyli przy ukradzionym niku podac maila.... a moze w profilu swego nicku podac maila? wtedy trzeba znac haslo by w ustawieniach naniesc zmiany.... ryzyko spada a wiecie co, kilka lat przenosilysmy sie z kafe na prywatne forum wlasnie by uniknac komentarzy chorych psychicznie ludzi....a potem sie okazalo ze te pomaranczowe wpisy byly sprawka jednej z naszego grona....dobre, co? wpuscilysmy wilka do stada.... takze roznie bywa i pomaranczowe wpisy sa czasem dzielem tchorzliwych bywalczyn danej grupy ot, zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kombinuje teraz nad tym forum....ale nie na onecie zaloze tak na probe i sie sprawdzi czy bedzie jak trzeba,co? na jakims nethit.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale się kafe zapchało, nie mogłam wczoraj wieczorem wysłać posta. Gagatka lecieliśmy samolotem ok. 1,5 h bo wiesz z naszym młodym to jeszcze za wcześnie na takie samochodowe eskapady także nie pomogę. A co do pokarmu to im bardziej się denerwowałam karmieniem i juniorkiem (czy się najada, czy się nie odwodnił) tym mleka było mniej. Spokój, luzik, trochę więcej picia, częste przystawianie ssaka do cyca i gra gitara. Pomarańczki często wsadzają nosy w nie swoje sprawy po to żeby namieszać i patrzeć jak się wkurzamy. Kiedyś widziałam jak się dziewczyny z forum przeniosły na prywatne bo się jakaś pomarańczowa torba ciągle wtrącała. Olać takie, a z drugiej strony musimy mieć na uwadze prywatność naszą i naszych bliskich - taki to pomarańczowy świat. Ja jestem za prywatnym forum, też myślałam o tym jak zaprosić uczestników bez zdradzania danych na otwartym forum. To do wieczora!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i adminaistratorem powinna byc taka osoba ktora sie na tym zna :) i ktora ma czas - bo aj neistety poki oc pracuje :) heheh bo ja pwoiem Wam szczerze mialam poprosic zaufana osobe o pomoc ;) wiec mozecie zakladac :) nawet lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gagatka85 to Ty miałaś je założyć :) Dawaj, dawaj kochana- zakładaj :) Ja szperam, szperam ale chyba nie nadaję się na bycie administratorem forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malin a to świnie miałyście u siebie, Wy tu z sercem na dłoni a tu taki numer. Ja to się nie znam na takich forach i tym podobnych, wczoraj ledwo swoje zdjęcie wstawiłam, ale mam nadzieję ze wytłumaczycie mi co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartuje oczywiście. Poczekajmy co wyjdzie elwirka86. Ja zajrzę na stronę fora.pl zobaczę o co tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żartuje oczywiście. Poczekajmy co wyjdzie elwirka86. Ja zajrzę na stronę fora.pl zobaczę o co tam chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem jak najbardziej za prywatą ;) Ale chyba wszystkie dziewczyny które są na liście były czarne nie? To jak można podkraść takiej nicka? Przecież jest strzeżony hasłem? Mnie się wydaje, że jak np w stopce podamy swojego maila to będzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że u nas nie ma takiej świni jak opisała Malin_xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem jak najbardziej za prywatą ;) Ale chyba wszystkie dziewczyny które są na liście były czarne nie? To jak można podkraść takiej nicka? Przecież jest strzeżony hasłem? Mnie się wydaje, że jak np w stopce podamy swojego maila to będzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na onecie mozna zalozyc ale tam jest ze wszyscy moga czytac.czy lipa!!na tym pierwszym to nie wypal co chcialam bo ustawic nic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja tez jestem jak najbardziej za prywatą ;) Ale chyba wszystkie dziewczyny które są na liście były czarne nie? To jak można podkraść takiej nicka? Przecież jest strzeżony hasłem? Mnie się wydaje, że jak np w stopce podamy swojego maila to będzie oki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na onecie mozna zalozyc ale tam jest ze wszyscy moga czytac.czy lipa!!na tym pierwszym to nie wypal co chcialam bo ustawic nic nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jak najbardziej za prywatką ;) A nie wystarczy jak w stopce podamy swój adres e mail? Nie wiem czy mam rację ale chyba wszystkie dziewczyny z listy były czarne, więc chyba nie da się im podkraść nicka? Jest pod hasłem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) tak się zastanawiałam czy mnie jeszcze ktoś tu pamięta.... mam nadzieje że tak. Ja miałam miesięczną odsiadówke w centrum zdrowia dziecka (ze starszą córką) a tu prosze już 210 stron.... mam nadzieje że nadrobię czytanie... choć obiecywać nie będę ..strasznie się rozpisaliście.Teraz idę się rozpakować i zabieram się do czytania:) Powiem Wam że strasznie mi brakowało tego forum i mam nadzieje że jak założycie prywatne to będę się mogła do niego dołączyć pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim:) tak się zastanawiałam czy mnie jeszcze ktoś tu pamięta.... mam nadzieje że tak. Ja miałam miesięczną odsiadówke w centrum zdrowia dziecka (ze starszą córką) a tu prosze już 210 stron.... mam nadzieje że nadrobię czytanie... choć obiecywać nie będę ..strasznie się rozpisaliście.Teraz idę się rozpakować i zabieram się do czytania:) Powiem Wam że strasznie mi brakowało tego forum i mam nadzieje że jak założycie prywatne to będę się mogła do niego dołączyć pozdrawia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem jak najbardziej za prywatką ;) A nie wystarczy jak w stopce podamy swój adres e mail? Nie wiem czy mam rację ale chyba wszystkie dziewczyny z listy były czarne, więc chyba nie da się im podkraść nicka? Jest pod hasłem nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*Dzidzia* masz rację. Wszystkie jesteśmy czarne, można dopisać w stopce maila. W razie wątpliwości spisać sobie nawet gdzieś na kartce nick z forum i maila, nadawca musi się zgadzać z tym co będzie napisane na forum. Nikt nie jest w stanie wysłać z naszej poczty maila. Chyba, że haker ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie wiem czy wreszcie nam z tego coś wyjdzie. Nie znamy się na prowadzeniu forum... :( gagatka85 ratuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś sie dzieje z kafe bo mi cały czas wyskakuje błąd numer 504? Jak się pisze odpowiedź to jest taka opcja żeby pokazało adres mailowy (Adres będzie widoczny dla innych) To sprawdzę czy działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny. Ja co prawda rzadko sie udzielam na forum ale nie zapomnijcie o mnie w razie gdyby wypalilo to prywatne forum... Jestem od Was uzalezniona:)... Nie pozbawiajcie mnie wiec tego milego nalogu:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja co prawda odzywam się tylko od czasu do czasu ale czytam regularnie i powiem wam że bez waszych rad to pewnie wpadłabym w jakąś depresję. Więc proszę dopiszcie mnie do waszej prywatnej listy obiecuję że postaram się być bardziej aktywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×