Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kawska

GRUDNIÓWKI 2010

Polecane posty

witam melduje sie szybcikiem :) U mnie płci nadal nie wiadomo, ale liczę że bedzie moja wymarzona Antosia, w pierwszej ciąży byłam pewna ze bedzie dziewczynka wiec jak usłyszałam że chłopak to nie wierzyłam i zmartwiona byłam na maksa. teraz nie wyobrażam sobie zycia bez mojego łobuza i kocham go najmocniej na swiecie. także Lady Kate napewno mąż zmieni zdanie i oszaleje na jej punkcie- a swoją drogą strasznie Ci zazdroszczę. Moj mąż teraz jest przekonany że bedzie drugi chłopak, jak dzwoni to pyta sie jak tam Tymek. Ciekawe kto wygra :P U mnie 1kg na plusie a jutro zaczynam 18 tydz. ruchy nie wiem czy czuje już, czasami czuje na następny dzień nici z jakiś ruchów wiec w sumie czekam cierpliwie. Brzuch mi wysadził bardzo, nawet pępek wychodzi pomału na zewnątrz. Dzis na obiad miałam spagetti a jutro te gołąbki bez zawijania zrobie bo synek mnie męczy, jednak dla mnie też w gołąbkach najważniejsza kapusta :) no ale jak dziecko prosi to nie mogę odmówić :P zaraz na zakupy muszę skoczyc, w ogóle to wziełam sie na porządki i pozałatwaie paru spraw. wczoraj nasz pies był u fryzjera ( cocel spaniel) teraz wygląda jak ten pies z Richie Milioner- nasz też jest biały , popłakałam sie ze śmiechu jak mąż z nim wrócił, aż mnie brzuch bolał, nasz synek szukał psa i teraz zagląda co chwilę przez okna i szuka gdzie jest ten "dzidziuś" bo po obcięciu tej sierści pół psa naszego sie zrobiło i nie może uwierzyć że to ten sam pies. ale fryzjer musiał go tak obstrzyc bo już miał takie kołtuny ze masakra. zamówiłam wczoraj rolety do sypialni, pomyłam okna, umyłam płytki w łazience, teraz zdycham ale szykuje siły bo w sobote malujemy pokoje, i wkońcu Wojtus idzie do swojego pokoju spać :( :) już sie boje jak to bedzie ale już postanowione bo poźniej bedzie jescze gorzej dobra ale sie rozpisałam , sorki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuiektywna
niejaka Malin! te zwolnienie to masz lewe? na sprzątanie ci je wydali? żenada, przynajmniej nie kłap i siedz cicho, a pomyśl że możesz zaszkodzić paru innym osobom (będącym nawet legalnie na L4), te forum nie czyta kilka osób ale tysiące!!! pomódl się o zdrowie, bo o rozum już chyba za późno.. ludzie kochani!! trochę taktu i umiaru a tu cytat: sie zmachalam....z odkurzaczem tanczylam teraz chwila odpoczynku z bobem - mial byc na deser i lele po kalafior i koperek ach, nie ma to jak L4 l!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obuiektywna
wcześniej świetnie wklejone linki z nk z nazwiskami i fotkami.. słow brak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obuiektywna skoro ci to nie pasuje to nie czytaj... a co na l4 to trzeba leżeć i nawet odkurzyć nie wolno?! a jeżeli chodzi o naszą tabelkę... ujawniamy swoje dane dobrowolnie i nikt nikogo do niczego nie zmusza!! ja co prawda nie jestem jeszcze na L4 ale to dlatego że i tak się nie przemęczam. lekarz chciał mi dać ale narazie wole nie. a mimo wszystko też sprzątam, myje samochody, odkurzam, piore i zajmuje się dziecmi. wrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!! jak ja nie lubie mądrych pomarańczowych :/ na l4 się idzie dlatego że w ciązy ma się pewne dolegliwości a nie dlatego że jest to jakaś śmiertelna choroba. czy ty wogóle w ciąży byłaś? a może jakiś gin ci zwolnienia nie dał albo zus czegoś nie wypłacił? ale nie miej o to pretensji do Malin!!!!!!!!!!!!!!!!! może bardziej do naszego cholernego państwa i przepisów. ci na górze kradną ile wlezie, wydają kase na głupie kampanie i dlatego później nie ma kasy dla młodych matek a nie dlatego że Malin jest na chorobowy7m skoro dobrze się czuje!!!!!!!!!! pomyśl zanim cokolwiek napiszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ej,obiektywna- trochę więcej kultury i taktu. Jak masz tu kogoś obrażać- lepiej wcale nie pisz. Bey, bey! A jak Wy tak piszecie o pokoikach dla dzieci to straszny smutek mnie ogarnia :( mieszkamy z moim dziadkiem i zajmujemy jeden pokój, który ma 8 metrów kw.. jak chcemy zmieścić łóżeczko musimy się pozbyć z pokoju stołu, więc o jakiś dziecięcych mebelkach możemy teraz zapomnieć :( strasznie Wam zazdroszczę!! Delektujcie się i za nas przy urządzaniu kącika dla swoich pociech :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
latwo kogos obrazac, gdy sie jest anonimowym, prawda???.... co do wpisow i zdjec - to sa suwerenne decyzje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co mnie interesuje że ktoś tam jeszcze czyta te forum... komorowski raczej tego nie robi ani żaden polityk. a cała reszta to g**no zdziała! i tak mamy powalony kraj jeżeli chodzi o wypłate macierzyńskiego!! ja pracowałam prze 3 lata cały czas, z czego tylko półtora roku legalnie bo nikt nie chce ludzi na umowę zatrudniać. od 6 lutego do 1 kwietnia miałam przerwę w pracy. zostałam zatrudniona przez swoją mamę ale nie wiedziałam jeszcze że jestem w ciąży, dowiedziałam się parę dni później a teraz co? wole nie ryzykować i nie iść na l4 bo pewnie zus mi kasy nie wypłaci. a nie szłam się zatrudnić z powodu ciąży, po prostu mam 24 lata i tylko 2 lata legalnej pracy a od 19 roku życia pracuje z małymi przerwami. a jakoś emeryturę trzeba wypracować!!!!!!!!!!!! więc się nie mądruj bo bez kombinowania w tym państwie nie da się przeżyć.!! chciałam założyć własną firmę ale 900 zł zusu miesięcznie by mnie wykończyło +podatek od dochodów. wolałam zapisać firmę na mamę, płacić niski krus + opłaty za pracownika. korzyść mamy przynajmniej obie. a że ok 10 dowiedziałam się że będę matką... cóż. zwolnić się już nie mogę a zresztą musiałabym być głupia żeby to zrobić. dobra bo ciśnienie mi się podniosło a w ciąży jest to niezdrowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, nie denerwujcie się gadaniem jakiś jednostek. Nie musicie się nikomu tłumaczyć, na głupotę nic nie poradzicie!! Jaki mamy kraj każdy wie, kto dzisiaj nie kombinuje żeby w miarę normalnie żyć? Zresztą jak ta mądrala tak się czepia, znaczy że jej samej dupa lata przed kontrolą z ZUS-u. I będzie wielkiego ideologa zgrywać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja troszke przysnelam...nadrabiam a tu jakis dziwny wpis pomaranczowej! co to kur..jest!!!urwala sie z drzewa!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co ja obchodzi jak ktos pokazuje swoje zdjecia czy nazwiska widocznie ma taka ochote!przeciez jej danych nikt nie wkleil ani zdjec to chu..jej do tego!!!niech pilnuje swojej dupy!!! a poza tym to co akurat sie Malin uczepila!? nie tylko ona jest na zwolnieniu i nie tylko ona sprzata albo i inne rzeczy robi!!! ciekawe czy madra pomaranczowa teraz cos odpowie?!!czy tylko umie 2zdania wpiepszyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uh czuje ze az mi zylka skacze :O Malin, nie zwracaj tylko uwagi na ta pomaranczke, jelsi ktos czyta stale, i nie ma odwagi nawet podac czarnego nicka to znaczy ze mozna zlac totalnie :O Bo wychodzi ze na L4 trzeba zarosnac brudem, z lozka sie nie ruszac..masakra jakas! wrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, wcale nie przejmujcie się tą pomarańczową, pewnie nikt nie chce z nią gadać i z nudów pisze takie głupoty. Przecież większość z nas jest na L4 i wyraźnie zaznaczone jest w nim, że można chodzić, a ta laska widocznie albo czytać nie umie albo nigdy w ciąży nie była. Proponuję ignorować takie głupie wpisy i wcale tego nie komentować, bo po co się denerwować, zwłaszcza że teraz nam nie wolno. Nie wyobrażam sobie leżeć 7 miesięcy w łóżku i nic nie robić, bo po pierwsze - dostałabym odleżyn, po drugie - umarła bym z głodu a po trzecie zarosła brudem i w ogóle bym się pewnie wykończyła. Dajmy sobie z nią spokój, niech się buja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, olać tego czuba pomarańczowego. Są wakacje i dzieci się nudzą. Niech spada a na zwolnieniu to jest nas większość. Ale dzieci nie rozumieją jak to jest w ciąży. O to jej chodziło, żeby obrazić którąś z nas. A czytać sobie może nas kto chce. A to, że dałyśmy namiary na nk to nasza sprawa- i tak konta są poblokowane. gosienka986 kochana wstawiłaś starszą tabelkę Inie ma Twojej Rudego Kota), ostatnia zaktualizowana na stronie 204 :) Wstawiam tą ostatną i dopisuję Ciebie oraz Pyra_83 ttp://cmf-team.info/grudniowki2010.html NICK/WIEK ...TERM POR Z OM...DATA PORODU...DZIECI...PŁEĆ ...(PRZECZUCIE?) 1. gosienka986/24.........25.11...?......wkrótce...DZIEWCZYNKA ..(dziewczynka?) 2. MYSZKA123456/27......1.12.......?...... w drodze.......?.......(dziewczynka?) 3. Zosia80/30......2-4.12.....?....wkrótce.....DZIEWCZYNKA.... .(dziewczynka?) 4. beija flor/33..........04.12..........?........w drodze....CHŁOPAK 5. DZIEWCZYNA_Z_NADZ/33.........5.12....?....wkrótce....? .... 6. STAKATO29/29........... 5.12.......?........1 córka(3)......?...... 7. BOTHA/23..................6.12...... ?..........córka(3)......?.....(chłopak?) 8. PAGi/30.........06.12.......?.......w drodze.....CHŁOPAK.....(chłopak?) 9. herbata czerwona/26....6.12......?..........w drodze.....?....(chłopak?) 10. madllene /33..........06.12..........?.........syn(16)....?....(chło pak?) 11. mama na obcasach/30......6.12......?.......córka (2).....? 12. Rudy Kot/24.........6.12......?.......1 Aniołek.... ..CHŁOPAK.......(chłopak?) 13. LAPORUSHI24/27..........7.12......?..........wkrótce ......? 14. IZYDO/34..DOPINGUJĄCO-STARAJĄCA SIĘ 2synóW(8i5) 15. Kinga30/28..............07.12.......?.......wkrótce.. ......? 16. AAkotl/25.........08.12.....?............w drodze ...? 17. ksf / 23 ...........9.12..........?..........w drodze.......?.....(chłopak?) 18. AGNIESZKAW/23.........10.12........?...........wkrótce....? .....(chłopak?) 19. ANULA1000/25.........10.12........?.........1 synek(5)...?...(dziewczynka?) 20. PADLINKA/29............10.12......?...........2córki( 3i6)......?......(chłopak?) 21. MAMALOVESME/26........10.12....?.....1córka(1,5)..... ....? 22. agus878/23...........10.12......?...........wkrótce.....? 23. SELENEA/30..............10.12......?........w drodze.....? 24. Pyra_83...............10.12......?..........w drodze...........? 25. lidka87/23.............11.12.......?.....wkrótce....?.....( dziewczynka?) 26. NIANIA30/30...........12.12.....?............1 synek(5).....? 27. Apetyczna Dynia/28.......12.12.......?......w drodze.....? 28. Lady Kate/ 32............12.12........?.......... w drodze.....DZIEWCZYNKA 29. Agi79/31.................12.12.......?......2synów(10 i 6).........(chłopiec?) 30. asiulek_82.........12.12........?........w drodze......?.....(chłopiec?) 31. Relissys/32...............13.12......? ......wkrótce.......?....... 32. LIJONKA/22...............13.12...........?.........1 córka.....? 33. Wiewióra80/30...........13.01..........syn(8).....? 34. goska2010/20 -DOPINGUJĄCA- Z CZASEM STARAJĄCA SIĘ- 35. DZOANA/28.............14.12.........?.......wkrótce.. ...? 36. szczotula/32........14.12........syn(13)......?......< br /> ( chłopczyk?) 37. explosive/32............14.12.........?.......w drodze....?.....(dziewczynka?) 38. Kamyskaa/23............15.12........?........wkrótce. ....? 39. MAMMMA80/30...........15.12.......?.......1 córka(2)......? 40. WOLSKA/29................15.12......?.......1 Aniołek......?.....(chłopiec?) 41. Aneczka1981/29...........15.12.........?........w drodze....? 42. asiulekz.........16.12.........?.......w drodze.......? 43. elwirka86/24......16.12.........?......w drodze.....?.......(dziewczynka?) 44. ewa0505/26......16.12......?.....1 aniołek.......?.....(chłopczyk?) 45. Marzena79/31.....16.12.......?......2 córki (8 i 5)......?..... (chłopak?) 46. łe rety/25..........17.12.....?..........wkrótce.....? 47.*dzidzia*/29...17.12......?...syn(2)........Córcia 48. Excella..............18.12.......?..........w drodze......? 49. ewika26/26......18.12.........?........syn(3).....? 50. aness2/36.....18.12...........?.....2 synów(15 i11)....?....(dziewczynka?) 51. Sylwunia_89/21..........18.12.........?.............w drodze.....? 52. madi6613/29.......19.12.......?.........w drodze......?.......(chłopak?) 53. Madziaaaa2010/20......... 19.12 .......?.......w drodze....? 54. asiulka 1981/28............19.12.......?........2 aniołki.....?....(dziewczynka?) 55. moniczka1198/31......19.12.......??....... w drodze....?.....(2xchłopak?) 56. kfffiatuszek/23........19.12........?.........w drodze.......? 57. paulasz2206/24........19.12..................w drodze.......?...... (chłopak?) 58. ASIENKA24/24....19.12.....?....syn Aniołek.....CHŁOPAK.....(dziewczynka?) 59. ABINIA/36..........20.12........?.......2 maluchy w drodze.....? 60. Malin_xxx/33.........20.12.......?........syn(3).....?...... (dziewczynka?) 61. kaczorekmc/27............22.12..........w drodze...............? 62. tośka24/27........24.12......? ............1synek(2i3m)....? 63. Agneste/39.........24.12.......?..........1córka ,1syn....?....(dziewczynka?) 64. Natalka1234/22..........24.12....?......w drodze.....? 65. aaannkkaaa/23.......24.12..........?........w drodze.....? 66. dorota_p84/26........25.12.........?........w drodze.......?......(chłopak?) 67. kasiula kula/31.........25.12..........?........w drodze........? 68. SZCZĘŚLIWA88/22.........26.12........?............w drodze.........? 69. Kasia/20......27.12..........?......w drodze.....? 70. porcupine/31............28.12......?......syn(4).....? ....(dziewczynka?) 71. gagatka85 /25........29.12........?.........w drodze.....?.....(chłopak?) 72. mamadam09/3829.12?.....syn (1,6m)......? 73. tylo /34..........30.12.........?.........córka (5).....?.....(chłopak?) 74. Daga251183/27.........30.12........?......w drodze......? 75. lolka-lotta/28.........31.12........?........w drodze......?.....(dziewczynka?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
umm... psieplasiam :) widocznie tabelki mi się pokręciły... dziękuje za poprawkę :) ale mnie zdrażniła ta pomarańczowa... wrr :/ ale już się uspokoiłam :D wdech, wydech, wdech, wydech... :) 1,2,3,4,5,6,7,8,9,10 :) jade jutro na zakupy... nie mam żadnych spodenek ani spódniczki a te upały mnie wykończą wkońcu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ja wypisuje, to przez pomarańczową. W ogóle jestem zdania, że pomarańczowe powinny mieć zakaz dopisywania czegokolowiek na forum, powinna być taka blokada. Chcesz do nas dołączyć- załóż sobie konto. Ale jak napisałam, są wakacje, dzieciaki się nudzą, nie reagujmy na takie prowokacje. gosienka986 chodziło mi oczywiście o ostatnią aktualnę tabelkę ze strony 204 (w Twojej, którą wzięłaś ze wcześniejszych stron nie ma Rudego Kota). Pozwoliłam sobie kochana poprawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka :) ja tez musze isc po zakupy :d chodze tylko w sukienkach, spodenek nei mam, a tak by mi sie przydaly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka986, tyle tabelek zaktualizowało się dzisiaj że każdy by zgłupiał :) Malin_xxx mam nadzieję, że olałaś to coś pomarańczowe. Gówno jej do tego która z nas jest na zwolnieniu i co na nim robi. Niech pokaże mi gdzie na zwolnieniu mamy napisane, że mamy leżeć 9 miesięcy. Miałam się nie przejmować a tu proszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, też bym poszalała na zakupach ale kaski brak :( Jestem przed pensyjką... Po za tym mąż mi nie pozwoli nic kupić dopóki nie zrobię porządku ze swoimi ciuchami. Od paru dni się zbieram, żeby przegrzebać ciuchy i pozbyć się tych, których nie miałm na sobie w przeciągu roku, dwóch i już ich nie założę. Staram się robić takie porządki raz na rok, dwa lata :) Może jutro się zmobilizuje... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka tylko najgorsze jest to że u mnie w miasteczku nie ma sklepów ciążowych... ale mam nadzieje że znajdę jakąś sportową spódniczkę. taką niską biodróweczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosienka :) cale szcescie teraz jest taka moda ze w nieciążowych kolekcjach tez mozna sie ubrac :P kupa tunik, do tuniki leginsy czy spodenki na gumce (jakby maz nie byl przeciwnikiem pump, to ostatnio takie fajne se wypatrzylam i bym kiupila hehe :P ) no i zawsze jest allegro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kfffiatuszek Ty nie masz kasować swojej ładnej tabelki tylko ją aktualizować :) My nie możemy dlatego zaczęłyśmy robić aktualizację w naszej starej tabelce, w której każdy może wprowadzić zmiany. A link do Twojej tabelki mamy cały czas nad naszą forumową starą tabelką (tylko teraz przy kopiowaniu zjadłam h) :) Musisz zacząć ją aktualizować, tylko Ty możesz to zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak z ta tabelka kfiatuszka!!!:) bo wtedy jak bedzie cala uzupelniona to na koniec bedzie pieknie wygladac!ale ta stara tez musi istniec zeby na bieżąco moc zmieniac bo teraz sie posypia wiadomosci o plci dzidzi:) i te stare bylyby dl aCiebie kfiatuszku zebys mogla do swojej wszystkie dane przenosic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, Ale rozpisałyście się dzisiaj :) Dyskutujecie o płci dziecka, ja bym bardzooo chciala dziewczynę, mąż również i syn też, ale może być różnie..... Mam 3 fotki z usg ale nie widzę (nie znam się ) opisu tętna. Dzisiaj chłodno na zewnątrz, ale od juta upały i tropiki. Zazdroszczę tym co są na wyjazdowych urlopach, albo mają domki z ogródkiem.... Mnie został tylko wentylator :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) mam pytania: 1) co zrobic zeby miec pokarm (karmic piersia)? czy jest to sprawa indywidualna (genetyczna)? dieta? 2) idziecie do szkoly rodzenia? Moze ktoras z Was juz byla? Warto? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pokarmem to nie wiem....ale to chyba genetyczne....ale naprawde nie mam pojecia a co do szkoly rodzenia...ja raczej nie ide na 90%.chyba ze cos mi jeszcze przyjdzie do glowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z pokarmem..hm mysle ze i genetyczne uwarunkowania, i okolicznosci,,,i podejscie..czasem tak bardzo kobiety chca karmic ze .... az im sie laktacja ze stersu hamuje :) Jesli chodzi o szkole rodzenia, my bylismy przy pierwszej ciazy na dwoch czy trzech zajeciach, ale nas babka prowadzaca wkurzyla i prestalismy chodzic haha :) a jakos dwa porody mam za soba :) Ale sądze ze jak sie trafi na fajnie prowadzone zajecia to jak najbardziej warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie tego sie boje ;) ze tak bardzo chce, ze zahamuje sobie ze stresu :/ ehhh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamadam :) jestes moze??? :0 mam pytanie :) czy w Bułgarii bylas samochodem?? jechalas moze przez Rumunie i trase transforgardzka??? mozesz mi cos powiedziec o niej - bo chyba najbardziej ona mnie przeraza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×